Фабрика Чукурови /img/frontend/nomap.png"

Фабрика Чукурови

Работих в въпросната фирма почти една година и после напуснах заради по малкия син на Иван Чукуров Димитърчо ако искате да бъдате убиждане ругани с репликите боли ме х.я аз имам пари е заповядайте там никакво уважение към работниците или ако имаш малко дупенце и Димитър ходи и ти играе по свирката нищо че цял ден се подпираш и никви не ги вършиш но нали имаш малко дупенце и си му влезнал под кожата на Димитър тогава не биваш обиждан а момичета който си вържат работата бъдат обиждани и дърпани като кучета защото там незнаеш кой ти е началник и всеки се прави на такъв.Там няма корекност и да бачкаш като луд после пак ти ще бъдеш обиждан а кур..те който се правят на началници цял ден се подпират и после всичко се изкарва на хората кайто работят от другите шефове не видях нищо лошо нито от Свилен Чукуров нито от големия шеф не ходете там ако нямате малко дупенце защото или сте съгласни да бъдите тъпкани обиждани за жълти стотинки няма никакво отножение работиш в студа или в жегата и след като намали работата Димитърчо започва да убижда и да ругае за да може да напуснеш защото големия шеф си пази хората и не гони никой но Димитърчо това не го разбира че вече няма кой да му работи за тия жълти стотинки не започвайте работа там никога.

Чукурови си бяха и си остават пълни селяндурски измамници. Търсиха "Офис сътрудник", с английски език и куп други изисквания, а накрая се оказа, че работата е с крайни клиенти в офиса за поръчки, който е до цеховете, като нито английски ти е необходим там, нито кой знае какви офис умения (освен да си нагъл подмазвач и нахален непукист). Напрежението е голямо, има колежки-връзкарки с шефчетата и се изживяват като началници. Освен цялата (не само документална) работа с клиенти, товариш бусовете с дограма и стъклопакети, понякога и 4-5 буса на ден. Т.е. в повечето време си общ работник, мърляв, нарязан от стъклопакетите, а трябва и уж документалната работа да ти е изрядна същевременно. Овикан си, нахокан си, говори ти се на селски жаргон, никаво възпитание и отношение като към нормален човек!
Договор, ако може да не ти се пуска - най-добре за тях, осигуряват на възможно най-минималната заплата, като постоянно се търсят поводи и начини да ти се удържат пари за всичко. Първоначалните уговорки за заплата нямат нищо общо с реалността, като почнеш работа. А когато питаш "Колко ще ми бъде заплащането все пак?" ти се отговаря: "Абе ти ся работи тука, нали за туй си тука, ше видим колко ше зимаш накрая". Заплатата се дава в плик, като се раздава от служителките-връзкарки, които ехидно ти се смеят как си нареден на опашката да си чакаш някакви мизерни пари. Няма как да видиш какво ти се дава на момента, няма шанс и да роптаеш за сумата (която почти винаги е намалена, ако не си "някой" с връзки там).
За малко над 6 седмици работа накрая получих общо 440 лв и то с много уговорки и разговори.
Напуснах на 7-мо число от месеца, а договора ми го прекратиха на послендото число на предния месец (въпреки че има камери навсякъде и може да се види, че съм била на работа през тези дни); да не би оня мухльо чукуров да се мине да плати за още 3-4 дена.
Не си струват разправиите с подобни дребни душици; най-добре изобщо не започвайте там работа, колкото и да сте закъсали.

Ако видите обява за работа на тази фирма, не си правете труда да кандидатствате. Ако желаете да бъдете ругани, мъмрени, постоянно да ви натякват как за нищо не ставате и да се държат с вас като с роб, това е вашето място. Но силно се съмнявам някой с глава на раменете да изпитва радост да предлага труда и здравето си в такава среда.

Новото във фирмата - удръжки посред лято.Ами зимата?Изглежда няма да дочакам да разбера.

Като почнем от най малкия шеф,Димитърчо толкова зли хора на куп как могат да съществуват не е за вярване.Този Димитърчо толкова е зле че ако не беше баща му и основно образование нямаше да има а сега с купените дипломи и готовата работа създадена от баща му голям шеф го раздава. За тях всички служители са тъпи,прости,некадърни и тн. А техните пари от къде идват ???!!!
Но то това е тяхна стратегия,заплатата която в пръв поглед изглежда като добро заплащане след месец като почнат да ви обиждат, как за нищо не ставате, колко сте прости и некадърни,почвате да осъзнавате че даже сте в загуба,защото почвате да работите за двама а ако напуснете ви се удържат пари и ако има още с какво да ви прецакат значи сте прецакани.Ако можете да им се подмазвате добре,може да сте добре до като им вършите работа, но края ви няма да е по различен от останалите.
Платеният ви отпуск не е платен, когато сте в платен отпуск 20 лв ви се приспада от заплатата защото през това време не сте им бил полезен.
Редовната им практика е да се подиграват на хората,то е защото по друг начин не могат да се чувстват велики те без да тъпчат мачкат другите няма по друг начин как да се чувстват успели защото нямат качества за друго,ако имаха с него щяха да бъдат заети като истинските бизнесмени,малките мозъци си остават малки.
За качествена работа няма да говорим,качеството ще го търсите някъде другаде , тука става въпрос за бързо изкарани пари, големи бързи изпълнени поръчки и клиента от там нататък да се оправя с евтината и не качествена стока.
Честно казано човек който прецаква племенниците си няма какво друго да очаквате вие като служител.
Тази работа не е за хора със слаби нерви и психика,добре си помислете дали си струва.

Работих във фирмата 2 години. Осигуровките са на минимална или близка до нея заплата, а понякога осигуряват и на 4 часов работен ден, въпреки че работиш 8 часа. Заплатата се даваше на 30-число на следващия месец в плик, като не знаеш колко ще получиш. За нова година дори заплатата ти се намаля с 100-150 лв. Г-н Иван Чукуров има навика да обижда служителите. Доста трудно получих последното си възнаграждение, което беше малко над 20 лв. за 3-4 работни дни. Няколко пъти ми беше казвано, че нямам какво да получавам, но в крайна сметка след като им дадох да се разбере, че тази няма да стане си ги получих. Мисля, че едва ли може да има по-лош работодател, който да разплаква с отношението си хората минимум веднъж седмично. Мога още много неща да кажа, но няма смисъл. Това са едни използвачи - цялата фамилия, една голяма мафия.

Искам да посъветвам хората в Стара Загора да не кандидатстват за работа при Чукурови. Цялата фамилия начело с възрастния Биг Бос са едни посредствени измамници, които използват работниците за жълти стотинки. Не се лъжете по обявите за работа там!

някой може ли да ми каже дали са коректни работодатели в фабрика чукурови в град стара загора и какви са смените

Работиь само 3 дена в тази фирма и много се радвам че се усетих сравнително навреме да се махна.Разбира се нямаше трудов договор и за тези 3 дена получих 15лв. трудово възнаграждение общо.Обяснението за заплащането беше , че са ме обучавали.Като обучението беше единствено и само носене и подреждане на профили от сутрин до вечер.Разбира се уговорката беше .че уж ще ме обучават да разботя на машина.До машина така и не се стигна....Веднага ми стана ясно ,че идеята е да се наемат хора ,които докато се усетят да свършат сума ти работа,което за тях е чиста печалба , защото или нищо няма да ти платят или щв ти платят както на мене-за 3 пълни работни дни-15лв общо.

такива си бяха, такива са и сега, явно такива и ще си останат, алчни груби не коректни всякакво човешко и нормално отношение към служители и работници да им е чуждо