Bibendum /img/frontend/nomap.png"

За тези които знаят или си мислят, че знаят!!!
Бибендум е всичко това което можете да искате. Аз бях пет години част от уникален екип от професионалисти които... мислят, знаят и го могат, за разлика от всички колеги в останалите търговски фирми занимаващи се вино дидтрибуция - сиреч търговия, които им се иска ама не им се отдава. Не искам да злосторнича, срещу колеги, моето уважение към всички които си мислят, че знаят как се продава вино.  Тези от вас които влязат и екипа на БИБЕНДУМ и искат да се развиват ще бъдат оценени и могат да са сигурни, че ще бъде инвестирано в тях. А относно така наречения "ШЕФ" Радослав Николов този "колега" който по надолу е написал... е дал своето мнение, че е комплексар, мога да кажа, че доста се е объркал и не говори за правилния човек, а говори за себе си.
П. П. Няма друг такъв професионалист Р. Н. и потенциал във винения бизнес. А относно заплатите... те се дават редовно и са сериозни когато човек наистина работи. Пожелавам успех на всеки един от настоящите и бъдещи кадри на Бибендум.

Много смешна фирма без шансове за разтеж и развитие

много е зле пълно е с комплексари и провинциалисти не си ли такъв не ставаш колкото и сили да полагаш интриги колко штеш и така даваш сичко от себеси работиш по някои път до 2 . 3 ч през ношта и накрая те исхвърлят като мръсно коте е нормалнолие питам аз било криза хахаха

Моля, дайте повече инфо за търговските представители, гледам мненията,но ми се струват неактуални, от доста време са. Благодара предварително :)

Дори новоназначените вземат над 600 лв.
Работата е много и е интересна.
Колкото по-малък е екипа,толкова е по-сплотен.
Забравете за работно време,в търговските фирми такова нещо няма.
Парите идват с времето прекарано във фирмата и отношението към работата.
Работата е за маниаци,защото работиш с такива (и клиентите)

пълен отврат е.нямам думи ,работя там и чакам по-добро предложение за да избягам.....

Много гаднадолна ф-ма.които са стари там се уважават ,а другите ряпа да ядат.Заплата 0-ла ,ако 500лв. са пари.И когато всичко потръгне те уволняват.Абе нищо ни става от тях.А шефа е смешник видял малко пари и се насрал.Има и други с повече финанси от него .Няма смисъл да работите за тях,ако не искате да си кретате и да нямате бъдеще.Това е

obshto vzeto krugla nula sa......

работих в Бибендум, близо 2,5 години. Като цяло е добра фирма, но заплатите са ниски за сектора и търговският директор не е склонен към увеличения.Много хора го карат на приципа "колото ми плащат, толкова ще работя",така че ако нйкои си търси просто работа без амбиции за развитие е ОК. Друг проблем е, че дългогодишните служители се ползват със закрилата на шефа, въпреки непрофесионализма си.
Благодарение на добрите продуктите, Бибендум все още е сред успяващите, но бавно потъва.

Мнофо готина фирма.
Само ако и увеличат заплатите на служителите си, ще са номер едно.