ИМЪРЧАНТПЕЙ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Никола Вапцаров 53В&markers=София,бул. Никола Вапцаров 53В

ИМЪРЧАНТПЕЙ

Аз съм Михаил от Стара Загора, който е спал със Смилена Татарска преди 10 години и мога да потвърдя, че спи с всеки на пътя си. Запознахме се на едно море и тя започна да ме преследва. Не я харесвах, но кой мъж отказва секс. Идвала е няколко пъти на Стара Загора да правим секс. Мога да потвърдя, че е обсебена от Красимира и караше един приятел да спи с нея. Въпросната Красимира съм видял веднъж, два пъти, но разбрах, че Смилена от злоба я тероризира и опитва да я вкара в лудница. Смилена определено не е добре.

И аз искам да добавя коментар за момиче, което е в опасност. Смилена Татарска от дадената компания се опитва да самоубие момичето понеже е красиво и умно и пътува. Следи я денонощно. Смята, че понеже са съученички има право да я гаври. Момичето има сайтове в интернет с местата, които е посетило, а Смилена Татарска от злоба я унижава. Обсебена е от Красимира и говори само за нея. Явно от училище я мрази и иска да я съсипе.

Аз съм бивша случжителка на компанията и бих искала да спделя възмущение относно мениджмънта в компанията. Смилена Татарска от Враца е акаунт мениджър, който преспа с половината си колеги и никой не я понася заради наглото й отношение, но явно е била и с шефове на по-горно ниво, защото още я държат. Жената е леко простовата, а има самочувствие на богиня. Дойде от Пиреус където й се носеше същата слава. Тази компания от отчаяние наема какви ли не!

Компания, в която може да си клатиш краката (буквално) и да получаваш пари. Жалко, че това обаче няма как да продължи вечно.
Заплащането е добро, има бонуси, място за отдих с тенис маса, интересни тим билдинг инициативи и относителна сигурност (фирмата наистина има пари).
За съжаление има интриги, по-скоро от ниво на В. която обича да държи всичко под контрол и да намира начин да подхлъзне някой колега в клевета (дори и неволна).
Колегите са окей като цяло, стига да нямате досег с ИТ, че там са някак си постоянно стресирани и под контрола на CTO-то.
Перспективи – няма особено, наистина с всяка изминала година се чувствам все повече в застой и с намалели възможности за професионално развитие, но нали ми плащат… засега нямам претенции.

До г-н Анонимен (кандидат за работа) отдолу,

"...Наистина не съществува"

На какви наркотици сте? Може би е време да смените дилъра. ;-)

БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА
Не си губете времето! Наистина не съществува

Ето начин как може да си докарате странични доходи от тези 5 сайта:
Плащат с крипто валута след което може да ги обмените с реална в този сайт:
Аз си ги цъкам от 2 години като си докарвам доста пари на месец.

Наскоро кандидатствах за една от отворените позиции за customer service.

Срещнах се с една от техните тим лидерки Гергана там, доста въпроси лични ми задаваше които по принцип не е правилно да се задават, обвързана ли съм, омъжена ли съм и т.н. - никак не ми хареса това.

Като цяло, всичко друго беше ОК, фирмата е сериозна и финансово стабилна, затова и кандидатствах там. Имат голяма нужда от customer service (underwriting му казват) в момента, доста голям екип са доколкото успях да разбера.

Съвет: някои въпроси не е коректно да се питат на интервю, моля вземете си бележка.

Мина известно време откакто не съм във фирмата, но все още сънувам кошмари, че работя там.

Кранг, ако четеш това имай предвид следното: хората може и да ти козируват, защото крещиш по тях и ги държиш в страх, но никой не те уважава. Да си лидер означава да даваш личен пример и да градиш, докато ти си просто едно шефче - в най-лошия смисъл на думата.

"Ангелчо" (Ивелинчо),

Като отидеш на някой на гости, чакаш да те поканят - нормално е, няма как всички да спрат да работят на секундата за теб само.

Помисли си дали не бъркаш многото въпроси на които не отговори и последвалия от това неприязън породен в теб с арогантност - не си първия, няма и да си последния който сме го отказвали и е плюл, без особена причина.

Ние обаче не ти се сърдим, даже се усмихваме с разбиране, дерзай.

Поздрави от твоя бъдещ dev lead :) И залягай над книгите.