ИМЪРЧАНТПЕЙ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Никола Вапцаров 53В&markers=София,бул. Никола Вапцаров 53В

ИМЪРЧАНТПЕЙ

Преди 10 години Смилена Татарска е живяла с гаджето си Иван Иванов и за кратко са делили квартира с Красимира. Момичето не е излизало с тях и не са се харесвали особено. Въпросната Татарска е преспала с повечето приятели на Иван и от други нейни гаджета знаем, че Татарска във всяка една компания спи с повечето от мъжете. Красимира няма нищо общо с развратната Татарска и е щастлива по света. Момичето не се задържа в страната и най-вероятно няма да остане да живее тук. Говорили са глупости за Красимира, за да прикрият интригите на Смилена и останалите от компанията й и съсипят живота на Красимира. Красимира просто е била съученичка на Смилена, но близки приятелки не са били. От време на време са се виждали когато са учили заедно, а след това всеки поема по пътя си, но не оставят Красимира намира.

https://bg.linkedin.com/in/ivan-ivanov-a694375a С него е живяла Смилена и са тормозили Красимира...

Смилена Татарска е ходила да спи в Стара Загора с глупав войник на име Михаил Чапканов и е принуждавала Красимира да спи с негов тъп приятел с прякор пилето. Красимира пътува и има пари, а Смилена Татарска в България спи с всички мъже и тормози Красимира. От около 10 години Красимира нямам контакти с Татарска, а тя полудява от злоба.

https://bg-bg.facebook.com/chapkana С този войник е спала Смилена и тормозят Красимира...

Смилена Татарска наистина спи с всички мъже и доколото сме слушали наистина следи Красимира от злоба. Били са съученички и Смилена умира от злоба, че момичето пътува. Смилена не пътува извън страната и иска да съсипе момичето. Използва, че е мениджър тук, за да кара МВР да следят въпросната. Споменавала е, че Красимира не е излизала често с тях и е била мълчалива и от 10 години не се виждат. Явно момичето не е искало да споделя с тях и е поело по пътя си, а злобната Татарска я тормози. Често срещано явление в България е местните клюкарки да преследват хората извън страната.

Работодател съм на Красимира и комуникацията се следи от МВР. С момичето не се занимавайте, защото не сте й на нивото. Красимира работи извън България и е щастлива жена, която няма общо с такива като Смилена Татарска. Хората, които се занимават с Красимира в България са й съученици от преди 15 години и нищо повече. Момичето няма контакти с тези хора и вече ставате смешни. Интригите на Мирена и Смилена са под нивото на моето момиче.

Аз съм Вацко от Враца и съм голям шеф в ДСК Враца. Смиленка ни е гордост на класа и няма да се подигравате с нея. Всички мъже спят с нея, защото е изискана и умна. Вие не разбирате от жени, а Красимира е бедна пръдла и ще ни слуша. Ще работи за нас и няма да ни се прави на интересна. Ние сме с положение в обществото и можем да я следим понеже е тъпо дупе. Тая нема да ми обикаля повече държвите и ще стои тук да се подиграваме с нея. Една наша заповед и съдът ще я вкара в лудница. Тая мърла не си знае мястото.

Аз съм Мирена и съм адвокат и приятелка на Смилена от училище. Красимира е тъпа и откачила, а Смилена е умна и желана жена и аз самата съм била с нея. МНого е подло да излагат Смилена по този гнусен начин. С Красимира не искахме да излизаме понеже е скучна и тъпа, а ние сме желани жени и възбуждаме момчетата си. Това момиче е жалко и тъпо и трябва да лежи в лудница. Аз съм адвокат и мога да я следя навсякъде по света, а тя е проста мърла.

Аз съм Орлин от Враца и преди повече от 15 години Мирена Йорданова ни водеше Смилена Татарска във фен клуба на ЦСК. Водех Смилена на стадиона в една стаичка да правим секс. Помня, че имаше едно момиче Красимира от компанията им, но тя не излизаше често с тях и не бяха приятелки. Много е възможно Смилена да е откачила от злоба, че Красимира пътува и да се опитва да я вкара в лудница. Видяхме сайтове на Красимира и момичето пътува по света, а Смилена в България е съчинила гоялам простотия. Доколкото знам от самата Мирена никога не са харесвали Красимира и 10 години вече не я виждат. Искали са в МВР да я следят в интернет.

Аз съм Ники и също съм бил със Смилена Татарска. Преди 10 години Смилена извеждаше от време на време Красимира с нас, но ни каза, че е тъпа и скучна и да не я взимаме повече. Явно ревнуваше и искаше всики мъже да са за нея. Смайли ни каза, че родителите на Красимира са тъпи и бедни. На Смиленчето родителите са доктори и тя много се гордее, а баща й явно не знае, че всички сме спали със Смиленката му. Оказа се, че Красимира пътува по света и е щастлива, а Смилена в България обикаля леглата на мъжете и се опитва да вкара Красимира в лудница. В МВР е лъгала, че момичето я тормози и замеси и нас. Следят Красимира в интернет 24/7 и я тероризират, за да я подлудят и съсипят. Аз исках преди 10 години анален секс от Красимира понеже Смилена ни накара да я съсипем.

Аз съм приятел на другия Иван и също съм спал със Смилена Татарска. Ивеждахме ги с Мирена да пият с нас и Смилена всяка вечер беше с различен. Въпросната Красимира сме виждали пред 10 години няколко пъти, като не знаем нищо за нея понеже не говореше с нас и постепенно спря да излиза с нас. Мирена и Смилена не я харесваха понеже им беше скучна и не спеше с мъжете като тях. Те двете се имат за изключителни жени. Разбрахме, че Красимира пътува по Карибите, а Смилена я следи в интернет и тероризира постоянно от злоба. Мирена и Смилена определено не са били близки с Красимира и в България са съчинили глупости докато момичето пътува и се радва на живота си.

Аз съм Иван и съм бивш на въпросната Смилена Татарска и докато бях с нея преспа с няколко мои приятели. Смилена обича да плете интриги и да е в леглото на всички мъже. Предполагам е преспала с борда на директорите на Имърчант. Мрази Красимира понеже изкарва повече пари от нея и пътува, а Смилена в България обикаля леглата на мъжете. Усилено се опитва да вкара момичето в лудница от злоба. Следи и цялата информация в интернет с МВР. Лъгала е, че Красимира ги преследва, а е обратното. Красимита пътува по Карибите, а Смилена умира от злоба.