Фрамар ООД /img/frontend/nomap.png"

Фрамар ООД

Абсолютна пародия на интервю! По-добре изобщо не си губете времето да ходите.

Напускат свестни и добри кадри, остават некадърните, които успяват с нахалство, ръководството нехае, създават се интриги, ниско заплащане, няма бонуси, нито уважение.

Преди време кандидатствах за работа в тази фирма.
Изключително разочарована съм от начина на провеждане на интервюто, напълно не професионално отношение и поведение.

Влизам в аптеката на ул. Мур 2 в гр. Сливен, казвам добър ден, а той интервюиращия седнал на един офис стол и нито здравей нито здрасти, нито благоволи да стане от стола, още по-малко да се представи, липсваха му най-елементарни обноски.
Толкова досадно му беше, че се държеше така все едно ме питаше: "Ти какво правиш тук защо си дошла?"
Представих се с няколко думи, попита ме как си представям работата, а абсолютно никакви обяснения в какво би се състояла работата ми и каква би била работната заплата.
Прочети ми наименованието на онова лекарство там и с това приключи интервюто.
Пълна трагикомедия, не само си изгубих времето, а и трябваше да изтърпя подобен вид отношение.

Мисля да кандидатствам, какво ви е мнението за тази фирма?