Фрамар ООД /img/frontend/nomap.png"

Фрамар ООД

Неуважително отношение-(работодател-работник)!!!Работи се за беЗ пари,бонуси НЯМА,пълно безхаберие!!!Не се залъгвайте да започватв работа тук,само в краен случей,ако сте в адска безизходица.Надявам се да съм помогнал на поредната фрамарска жертва!!!Ии последно,като служител трябва да получа униформа....дават ми една стара манта,която трябва Non-Stop да е изпрана и изгладена.Сами си преценете що за рабородатели са!!!

Абсолютно некоректен работодател, изключително пренебрежително,неуважително, непрофесионално и отвратително отношение към персонала. Толерира се безхаберието и неграмотността. На позиции, за които се изисква специалност, се назначават хора без такова (в голяма част от аптеките няма никакви фармацевти, което е противозаконно). Набляга се на печалбата, а не на професионално отношение и грижа за здравето на пациентите. Заплащането е смешно, а заетостта е голяма.Работното време е ... ако може без почивка. Създават се предпоставки за неуважение и интриги между персонала.Развитието е никакво.

Като бивш служител мога да кажа на всички, които се замислят да ходят там: НЕ ХОДЕТЕ! Събират ви пари дори за тоалетна хартия, бонуси - никакви, осигуряват на минимална заплата и дават пари под масата, а за капак отношението на ръководството е ужасно, Освен това има 2-3 връзкари, като например Димитрина Фенерова, които плетат интриги по цял ден и симулират работа. Стойте далеч от това място!

Абсолютна пародия на интервю! По-добре изобщо не си губете времето да ходите.

Напускат свестни и добри кадри, остават некадърните, които успяват с нахалство, ръководството нехае, създават се интриги, ниско заплащане, няма бонуси, нито уважение.

Преди време кандидатствах за работа в тази фирма.
Изключително разочарована съм от начина на провеждане на интервюто, напълно не професионално отношение и поведение.

Влизам в аптеката на ул. Мур 2 в гр. Сливен, казвам добър ден, а той интервюиращия седнал на един офис стол и нито здравей нито здрасти, нито благоволи да стане от стола, още по-малко да се представи, липсваха му най-елементарни обноски.
Толкова досадно му беше, че се държеше така все едно ме питаше: "Ти какво правиш тук защо си дошла?"
Представих се с няколко думи, попита ме как си представям работата, а абсолютно никакви обяснения в какво би се състояла работата ми и каква би била работната заплата.
Прочети ми наименованието на онова лекарство там и с това приключи интервюто.
Пълна трагикомедия, не само си изгубих времето, а и трябваше да изтърпя подобен вид отношение.

Мисля да кандидатствам, какво ви е мнението за тази фирма?