Булминерал ООД /img/frontend/nomap.png"

Булминерал ООД

Първото мнение ми звучи като на сърдито малко дете - като се замислиш, каква е работата на шефа? – Да дава пари и да си определя хората с които работи. Каква е работата на работника? – Да си изпълнява задълженията и да си харчи заплатата. Щом ти дават парите които са ти обещали и то навреме, няма за какво да мрънкаш и да се сърдиш. А този дето дава парите да си му мисли.

Да, огромен капацитет е, затова сега раздава флаери и лепи реклами по стълбовете... Пък и бих приел критиката, ако беше написана от настоящ развил се служител.

Явно корабният сервитьор е бил с по-голям капацитет от теб. Фирамата дава достатъчно възможност за реализация.

Перачница на пари... Вие сами трябва да се замислите, като видите обявата от типа "Руски език на ниво майчин" Шефа е точен понякога, но се влияе от един Киро, който разбира точно от НИЩО...единствената му цел е да провали всички около него....Но, нали си пие ракията вечер с г-н Усачов... Фабриката можеше и да стане, ако нямаше фактора Киро и тъпотията , която накара Усачов да назначи корабен сервитьор за директор производство , после назначи на тази длъжност най-глемия кретен и откачалник в БГ, Кабаиванов, човек с много връзки, които не искат да чо чуват и виждат...Резултата: неработеща фабрика, смотани служители, кретеноидни ръководители, поредното начинение с хубав замисъл и кофти изпълнение...Китайците не случайно се дръпнаха от завода в Брезник...Заповядайте да видите какво е ангария...