Варнапак ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Девня&markers=Варна,ул. Девня

Варнапак ЕООД

Потресен съм от последния коментар. Оставям писменото си мнение като служител на фирмата, вие, анонимен бивши служителю, правите непохватни опити за манипулация на база моето изразено мнение.

По тази логика, всеки може да напише коментар в стил "Собственика пише от името на служител" насочен към всяко от позитивните мнения за която и да е фирма. Излиза, че в сайт като този трябва да коментират САМО недоволните, всеки коментар от доволен служител автоматично се възприема като написан от шефа/собственика/управителя или който и да е там и бива поруган по гореописаният начин
А, още нещо- в коментара си ме обидихте лично и безпочвено на цитирам:
"Старите служители,както ги наричате са неграмотни циганки от селата без много голям избор", като в цитата единствено "от селата" не ме обижда като нарицание макар и да не е вярно.

Каква жалка картинка само,великият собственик се налага сам,да пише хвалебствени слова за фирмата си.Старите служители,както ги наричате са неграмотни циганки от селата без много голям избор. През тази фирма вече са минали стотици хора и са напуснали не защото не им се работи или не стават за нищо, както твърди собственика, а са напуснали (естествено без заплата) защото собственика е боклук, който е свикнал хората да му работят без пари.Такива като "уважавания" г-н Василев,плачат за бой и са за затвора.

Споделям мнението, че когато не ставаш за една работа - винаги другите са ти виновни. Когато се наложи да работиш здраво за да заслужиш висока оценка всичко си проличава. На все по- малко места дават пари за никакъв труд, малко изработено време и без нерви! Фирмата има стари служители които не мрънкат и не се оплакват- защо ли? Повечето от тях спокойно могат да се нарекат професионалисти в това, което правят. Тези мрънкащите дори е по- добре, че напускат и търсят да си изпишат мъката в интернет- това е показателно колко безполезни са били или са щели да бъдат ако останат да работят за фирмата!

Препоръчвам, на хора на които има се РАБОТИ в развиваща се и перспективна фирма.

Това е най-долнопробната фирма в която съм работил.Шефа е болен мозък, който има нужда от намеса на психиатър.Условията за работа са трагични-пълна мизерия,колегите са предимно цигани и турци.Стойте далече от тази фирма, която търси персонал постоянно,защото не се задържа никой, въпреки големите обещания за пари.Такива фирми са за съда, а собственика за затвора.

Добър приятел на семейството вече 8 години работи там, има трудов договор, редовно изплащане на заплатата, готини колеги. Събират се, задружни са. Говорих с него да ме препоръча, искам да сменя сегашната ми работа (заплащането е малко и все със закъснение). Надявам се скоро да почна във Варнапак.

Валентина, ти можеби си някакъв мазохист, и искаш да работиш в цех с плъхове, мишки, и бълхи? Би ли обядвала в такава среда?

Здравейте! постоянно чувам положителни мнения за вашата фирма и имам голямо желание да работя за вас.

За тази фирма някой завършващ юрист,може да защити дисертация на тема:"Нарушения на трудовото законодателство"!!!Първо започам с обявите за работа .Там фирмата се подвизава под името "Сакмаркет"/явно това е партизанското и име/!Впоследствие научавате,че реално "попадате" във фирма Варнапак.Изводите си ги правете вие.За да изпаднеш до такава ситуация,че да ползваш чуждо име за наемане на хора за работа!След това следва втора изненада.Всъщност,няма значение за каква длъжност си кандидаствал ти предлагат договор за работник в диапазон на осигуровка 300-340 лв.Другото ти го дават на ръка,но за него трябва да се потрудиш минимум 24 дни в месеца-иначе забрави.Фирмата разполага с два цеха-в Аксаково и в Доброплодно!Регламентирано е само началото на работното време-краят може и да е в 7,8,9 и т,н, часа.Работи се по принцип на всички празници,естествено без заповед и разрешение от инспекцията по труда.Не,че от последната има много полза,защото след сигнал на един колега,собственика е беше предупреден,че ще има "свиждане" !

Вече няколко месеца не могат да си намерят "организатор производство" за село Момчилово,въпреки голямата безработица и предлаганата заплата от 900 лв.Отново пробват със Сакмаркет.Обявата я има в Джобса,като за работни места се посочват Нови пазар,Вълчи дол,Провадия и половината варненска област!Всъщност става въпрос за Момчилово в община Ветрино.Тези са първо за "Господари на ефира" и след това за Главната инспекция по труда от София,защото с варненската явно има конфликт на интереси.