Ти Би Ай Кредит / TBI Credit /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Кредит / TBI Credit

Какво очаквате от Орешкова- жената е завършила Аграрния в Пловдив и прави каквото може, т.е да наема селскостопански работници.

Не си правете труда да кандидатствате там, пълна загуба на време и нерви, а и лични средства. От престоя ми в Ти Би Ай стигнах до извода, че тенденцията на мениджмънта е да се назначават млади и неквалифицирани, които едва дочакват изпитателния срок от 6 м и биват разкарани. Дългогодишните кадри се преназначават на длъжност с изпитателен срок и също се освобождават без основателна причина. В банката специалисти вече няма, защото финансово не могат да си го позволят. Работи се при мизерни условия на труд и отровна работна атмосфера, а да не говорим за заплащането, което е на дъното на сектора, предвид рекордно високите лихви и такси, които събират от клиентите.

Ваня,Орешкова ли ти проведе "интервюто"?

Бях на интервю за работа, позицията,за която кандидатствах беше доста странна...хем касиер, хем телефонист хем обикаляш по улиците да предлагаш услугите им. Работният ден е разделен на 3 части както вече стана ясно. По няколко часа на дейност така да се изразя. Първо си на каса например, после тормозиш хората по телефон/имейл да ползват кредитните услуги на тази така наречена банка....и след това обикаляш по магазини, будки и т.н. в района на банката, където презентираш услугите им и оставяш по една визитка. Заплатата е твърдо възнаграждение + % от продажбите. Униформи не се осигуряват от банката, а изискват такива за работа. ....

Оставете Банката,говорете ми за А.Орешкова.Интересен типаж, се откроява лелята.Изявен непрофесионализъм и леко поведение.Тази няма стигане,да знаете.

Искам само да спомена,че голяма част от дългогодишните кадри на кредита бяха освободени от ръководството на банката чрез преназначаване на договори с изпитателен срок. След това биват освобождавани с нелепи доводи. Сега наемат основно стажанти или млади, неопитни за по 600 лв. Дочуваха се слухове, че ще продават банката. Много се съмнявам, че ще успеят на стрес тестовете.

Това е да се информира широката общественост, че г-жа Джейн Алисън, частен кредитор заем има отвори финансова възможност за всеки, който се нуждае от никаква финансова помощ. Ние даваме заем при 2% лихва за физически лица, фирми и дружества по ясен и разбираем начин и състояние. свържете се днес с нас по електронна поща на адрес: (saintloanss@ gmail.com)

В тази банка ме се задържа никой професионалист за повече от 2 години.
Ясно е, че няма развитие. Какъв HR?!? Всичките й назначения на Орешкова са едно голямо медоразумение... Защо се учудвате?!?
Това не е стандартна банка- там нещата са прости- обикаляш улиците да раздаваш брошури или звъниш да продаваш по телефона. Нищо не е уредено!!! Постоянно търсят хора-явно не могат да задържат качествените си служители. Който започне остава разочарован и напуска бързо. Пък и какъв стимул от управлението на очилатите Джибов и Петринин?!? Не се лужете да пробвате там.

За тази компания явно не е важно какъв опит имаш и какво можеш да им предложиш. На по-непрофесионално проведено интервю не бях присъствала, да не говорим, че не си правят труда дори да те уведомят, че няма да има следващ етап в подбора.

Здравейте,бях поканен на интервю,за търговски мениджър.Отидох.Интервюто водеше,Анастасия Орешкова.Оказа се,че опита ми е,доста над това което търсят.Орешкова,през цялото време неглижираше професионалния ми опит с фразата"Да,но това тук не е нужно,тук нещата са доста по-прости".
Та в този ред на мисли,търси си по-прости хора,Орешкова.
Тук е и любопитен факта,че на няколко пъти ми зададе въпроса"Ние с теб от къде се познаваме?"
От кръчмите и живота ти в ранните ти години в Пловдив,Орешкова.Оттам се познаваме.Аз много добре помня,но не ми беше удобно да ти напомня.Останала си си същата к...а по душа.Обещаваш неща,които не изпълняваш.