Ти Би Ай Кредит / TBI Credit /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Кредит / TBI Credit

Тази фирма не съществува от 17.02.2015 година, когато беше преуменувана на Транзакт Юръп. За справка в Търговския регистър - ЕИК 121554961.

снощи прочетох мненията по - долу и много благодаря за тях.
Всички гневни коментари по повод мениджмънта и като цяло функционирането на фирмата се оказаха верни.
Днес просто ей така, въпреки всичко което прочетох и представите, които си създадох реших да отида на уговореното интервю... и сякаш всичко започна да става ясно още преди да започне. Около 10 сутринта се събрахме трима кандидати чакащи интервюиращият, който го нямаше или просто не се появяваше. След като чаках 30 минути бях поканена от господин, който се представи просто като Росен. Приличаше и се държеше като пълен простак. През цялото време въпросите се въртяха около това женена ли съм, обвързана ли съм, като съм имала дълга връзка защо нямам годежен пръстен, пък къде бил приятеля ми, пък какво работел той ... Някак не стана дума за професионалните ми качества или образователната ми квалификация в кратките 10 минути, в които позволих това да ми се случва. По - скоро имах преживяването че съм на пейката пред блока с някоя баба - клюкарка, отколкото да съм на интервю за работа.
Смешно подобие на мениджър! В крайна сметка брутната заплата, която предлагат за цялото това унижение е унизителна / под 600 лв. /. Задълженията са свързани с раздаване на флаери и звънене по телефона. Плюс това за около 400 и малко лева чиста заплата на месец ще работите и в събота. Това с бонусите не го разбрах, спрях да слушам след като чух "под 600лв брутно трудово възнаграждение". Но въпросният Росен сподели че за него не си ли достигнал таргета, това е защото си мързелив. Единствената за него основателна причина, да не си достигнете таргета хора, е ако банката фалира или има война!
Адски подвеждащо е да кръстиш позицията банков служител, след като дейностите нямат нищо общо с тези на банковият служител.
Благодаря отново на всички онези, които са отделили от времето си за да разкажат истинските си преживявания. Надявам се и моето мнение да е полезно за някого.

Здравейте!Факт е,че за дългогодишния ми стаж съм видяла много неща,разбира се, не само хубави, но е и факт,че последната година банката върви в доста положителна посока. Случват се позитивни промени,особено към служителите от най-ниските нива.Ние сме традиционната банка,да, но за малките си години намерихме място при големите.Средата е динамична и не е подходяща за хора,обичащи заседнал начин на живот.Всички сме млади,усмихнати и позитивни колеги,с търговски нюх и желание за високи финансови резултати.Смея да твърдя,че всички,такива сме доволни от работодателя си.Служителите изказали негативни коментари...това,че явно не сте намерили вашето поприще,не сте постигали исканите резултати и съответно не сте получили желания бонус,по скоро не говори добре за вас самите. Нали не сте толкова наивни да мислите,че парите падат от дърветата. Не винете работодателя си,че вие не сте успявали да си изкарате бонусите. Да, нашата работа не е за всеки, но да говорим за ниски заплати и бонуси е малко нелепо. Смело мога да твърдя,че няма конкурентна фирма, предлагаща възнаграждението,което резултатните служители получават тук.Ако искате спокойна среда,с работно място пред монитора, станете секретар или касиер в банка за 500 лв, но ако искате динамика, приятен екип, нормално отношение и реално възнаграждение, ние те очакваме, ти си нашия човек.

Служител съм вече 9 месеца във фирмата.. Изключително съм доволна първо от екипа си! Мисля, че има перспектива за реализация в ТБИ и се радвам, че съм част от това..Предвид това, че съм работила и в конкурентна фирма, смея да кажа, че тук финансовото стимулиране е много по-добро и шанса да натрупаш голям бонус зависи единствено и само от теб... ТБИ са с най-добрата бонусна система към момента.. Има много социални придобивки, които други компании не могат да ви предложат.. Просто факта е, че това не е работа за мързеливи хора.. Ако ви се работи и имате желание да вадите добри пари, тук имате този шанс!Другото важно е, че аз поне, попаднах в много добър екип, който не ми пречи да работя и следователно ходя с КЕФ на работа.. Нещо, което по другите компании липсва..

както всички и аз ще посъветвам всеки, който го викат за кредитен консултант да не си губи времето с тях. Четете коментарите и отидете на интервю, сами ще се досетите кое е истина и кое не и на какво да вярвате. Бях на интервю и понеже имам опит в интервютата и пишман меринджейте та викам да отида да видя. Поразително е съвпадението е написаните негативни коментари.
Хвалепствените коментари за фирмата най-вероятно са написани от цитираните служители и най-вече от HR-ката Сашка Х. Отидете и ги послушайте какво ще Ви говорят, примерите с бонусите, теориите им за търговията, развитието и т.е. са едни и същи и които се излъже ще работи за без пари :)

Най-добрата фирма.Безкрайно доволна съм и от заплащането и от отношението.Гордея се,че имам честта да съм част от Ти Би Ай Банк!

Изключително доволна от Ти Би Ай Банк. Приятна атмосфера на работа, добра бонус система, страхотни колеги и шанс за развитие. За всеки, който иска да се развива препоръчвам тази фирма. Успех!

Страхотно място за започване на кариера. Всички са страшно добронамерени към нас и винаги ни помагат. Работата е перфектна за млади хора и е доста доходна. Имаме потенциал за реализация и повишение. Всеки, който желае да работи на приятна и доходна работа да кандидатства.

Аз работя в банката от една година. Виждам, че има постоянни промени и смятам, че банката върви напред, а не стои на едно място като останалите кредити с които имаме всекидневен сблъсък.
Който работи и дава всичко от себе си всекидневно, получава това, което е изработил. Бонус схемата е много добра, никога не ни лишават от изработеното. Работното ми време е на график, за който се разбираме с колегите. Натиска от шефовете естествено го има, но никой не ме е обиждал и не се държи с мен зле, така както чета че е по другите фирми. Който иска да получава това, което си е изработил без да се притеснява, че някой който стои ще получава повече - да идва при нас!

Здравейте, Работя в TBI Bank от 8 месеца, като кредитен консултант и аз Наистина се гордея, че работя в тази компания. :) На 20 години съм и първата ми работа бе, като брокер на недвижими имоти, но се наложи да напусна на 4-ят месец, понеже проблема там бе Гражданският договор, капризността на клиентите, на която се стараех да угаждам, но имаше моменти в които просто прекаляваха... и това че няма твърдо възнаграждение... но за сметка на това пък бонусите бяха наистина големи, че дори бях и повишен, но това за мен не бе достатъчно, а и не бе кой знае какво. Исках ПОВЕЧЕ и нещо по-различно! Ето защо реших да се поровя в jobs.bg с надеждата да открия нещо, което да ми доставя онова удоволствие, което липсваше на предната ми работа, че и да покрива минусите... и го открих! Изпратих кандидатурата си за работа на TBI Bank и Изи Кредит. Седмица по-късно... ми се обади Регионалният мениджър на TBI Bank, като ми каза час и адреса на Банката, където и се проведе самото интервю. ЗАРАДВАХ СЕ! Не очаквах да ми се обадят. Когато пристигнах на адреса, първото нещо което видях бе, че сградата бе наистина Уникална, Лъскава и всички бяха с костюми, а посрещането бе наистина приятно! :) Притеснявах се, че дори започнах да се питам - какво правя тук, това не за мен, те няма да ме харесат... :D Интервюто продължи не повече от 30 минутки, а и самите интервюиращи бяха много мили. Казаха ми, че до края на работният ден ще се свържат с този, който се е представил най-добре по-време на интервюто. Да, имаше и други кандидати и се отчаях.. :( Но 6 часа по-късно.. наистина се обадиха и ме поканиха в централата на TBI Bank за подписване на Трудов договор. ^_^ Веднага след подписването на договора.. стартира и моето обучение.. тренерките бяха изключително мили, търпеливи и готини хора.. обучението продължи 1 седмица, но дойде и денят в който трябваше да започна да помагам на настоящи и бъдещи клиенти на TBI Bank. Бях доста притеснен, всички тогавашни мои колеги си вършеха отлично работата, а аз просто си стоях на стола и се притеснявах да заговоря някой клиент... знаех какво да му кажа, но се притеснявах... не знаех как ще реагира.. и тогава дойде Тийм Лидерката на екипа с думите - Първи ден ти е и е нормално да се притесняваш, но трябва да пречупиш онова в ътре в теб, което те възпира да направиш следващата крачка... Усмихнах се, помислих и просто започнах да си върша работата. :) Доволен съм от твърдото възнаграждение, както и от бонусната система. Е, винаги може и повече, но това ПОВЕЧЕ.. трябва да дойде от нас. Който работи повече, получава повече. ТРЯБВА ДА СПРЕМ ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ и просто да се опитаме да открием минусите в себе си... и да се борим за своите цели, за да ставаме още по-добри и УСПЕШНИ в работата си. :) ТИ БИ АЙ БАНК е компания, която се грижи за своите служители и клиенти. В момента съм във друг обект и точно поради тази причина давам оценка 3 на колеги, защото изобщо не се разбираме, но съм сигурен, че постепенно със времето ще открием общ език и ще започнем да работим заедно, а не всеки за себе си... :) Желая Успех на Всички бъдещи колеги и нито за миг да не спират да вярват в своите мечти. Борете се за своето ЩАСТИЕ! :) П.с Не се влияйте от негативни коментари за която и да било то компания. ОПИТАЙТЕ! Само така ще откриете отговора на въпросите си. :) А относно Изи Кредит... обадиха се 2 седмици, след като започнах работа в Ти Би Ай БАНК, но отказах, понеже вече открих своето място. :)