Валидата софтуер /img/frontend/nomap.png"

Валидата софтуер

Изключително некоректна фирма е според мен. Преди нова година им правих тест. Теста ссъм го направил точно така както е по изискване. После проведохме интервю по скайп с някакъв си Пантелис. Освен задачата , Пантелис ме разпитва какво ли не. И така изминаха два месеца без да получа отговор. Не мога да кажа , че това е коректно поведение. Нещата , които съм чувал от приятели работели там не са цветущи. Има някакъв нахалник управител, който не стига , че е дишъл тук заради евтенията , а ми иска и без пари да му се прави всичко. Гръцка му рбаота.
Не бих Ви препоръчал да се занимавате с Валидата Validata Software.

Наслаждавах се на работата си за Валидата повече от 3 години. Една различна фирма с различни хора. Фирмата е ориентирана към нови цифрови продукти с различни способности и съвременни технологии и са все още в пространството на хипер технологиите. Успех и продължавайте все така с добрата си работа!

Работил съм в дивелъпмънт екипа на Валидата София и определено мога да кажа, че установените процеси на работа са логични, много добре организирани Kanban boards, а продуктовите мениджъри разработват детайлна документация описваща дизайна и техническите параметри на предлагания продукт. Компанията инвестира във високото качество на кода и най –добрите практики. Считам също, че работейки за фирмата може да се постигне добър баланс между работата и личния живот и определено мениджмънта на екипа се старае служителите му да се чувстват комфортно и щастливи.

Работя във Валидата повече от 4 години. Чест е за мен да работя във фирма, която дава възможност да докажеш професионалните си качества. Мениджмънта подпомага и взима предвид възникнали лични проблеми на служителите.Заплатите и бонусите са много добри и лично аз не знам в другите фирми възнагражденията да са толкова високи. Работната среда е приятна и приятелска, има висока култура на работа.

Здравейте, един приятел ми каза миналата година, отиди в тази фирма на интервю, търсят стабилни .NET-аджии и дават много добри пари (Той е бачкал 3 месеца на 7 бона нет). Та и аз като човекът, който е писал преди мене трябваше да търпя наглото отношение на кипърския циганин За първи път в живота ми, прекъснах интервю и си тръгнах, поради факта, че шефът е гъз, който е над възможностите ми на търпение. Хора с гърци и кипърци не се занимавайте ! На сапун !

Първо да кажа, че съм отвратен от това, което е написал, човека преди мен, но не и учуден.
Кандидатсването ми беше едно от редко противните интервюта, което съм имал. Отговорих на обявата в един от джоббордовете, като бях написал и сумата, която възприемам като минимум заплащане. Обажда ми се неква, която ме кани на интервю, аз я попитах дали е сигурна защото си спомням, че от сумата ти неща които бяха изредили като претенции към кандидата, аз нямах опит по един от редовете с един определен продукт, т.е. отговарям на 95% от нещата, но все пак не е 100 и затова ИЗРИЧНО посочих, за кое точно става въпрос и отново (за 3 път) попитах дали са сигурни, жената вика - за вас става въпрос идвайте.
Ок отивам така или иначе бях в отпуск този ден."Фирмата " представлява едно стайче малко по-голямо от хола ми, в което буквално гъз до гъз са набутани 25 човека, както и 4-5 велосипеда така че въобще да не може да се мине. Чакалнята е един гумен стол до вратата където висиш докато решат да ти обърнат внимание. Негово величество реши да ми обърне внимание на 35 минута след часа на срещата ни. По едно време дори секретарката й стана неудобно и отиде да пита - а той й се развика . В този момент вече мислих да си ходя, но честно ми беше супер, супер смешно всичко.
Мизерляка най-нкаря ме покани в заседателната- едно помещение в дъното отделено със неква ламарина като преграда, на масата моето CV - и аз си викам, ок, значи все пак не е грешка.
Капута вика - ми вие нямата опит с еди-си-кво приключваме. Изсмях му се и си тръгнах. Просто не можеше да си позволи това, което исках и реши да ме разкара до офиса си от елементрана селска гръцка злоба.
Смешници и мизерници са. Просто са смешни. Тогава ми беше криво, че си изгуубих един час и половина от живота заради тоя, но като чета колегата какво е написал - всъщност БЛАГОДАРЯ НА ГОСПОД, ЧЕ МЕ Е ПОГАЛИЛ В ТОЗИ МОМЕНТ :-)))) Ще му подписвам доброволно за 1+ час. Знайш кога... ?!!!

След едномесечна процедура по кандидатстване в компанията, бях одобрен за мениджмънт позиция. Подписах договор и съответно предизвестих настоящия си работодател (голяма уважавана софтуерна компания). Два дни преди встъпването ми в длъжност във Валидата, получих мейл от гръцкия офис в който се казваше, че поради независещи от тях причини оттеглят офертата си, което означаваше, че аз оставам без работа, а съм единствен източник на доходи в 4 членното ми семейство.
Най-разумното което може да се направи в случая е да поискам компенсация в размер на 2 заплати, за да мога да стъпя на краката си и да намеря нова позиция, но Вайос Ваитсис, който е изпълнителен директор на фирмата ми заяви, че ще направи изключение за мен и мога да започна работа, но с 25% редуциране на заплатата и след като отказах това подаяние, Ваитсис ми заяви, че човек в моето положение, останал без работа и с кредити би приел офертата.
В допълнение - в трудовия договор, работното време е от 9:00 до 18:00 - стандартно, но Валидата те кара да подпишеш допълнително споразумение което е неразделна част от договора, с което те задължава да даваш по 1 допълнителен час работа на ден с което работното време става от 9:00 до 19:00.
Вие преценете дали искате да работите за такава компания.
Успех!