Ню Айдиас Корпорейшън ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ню Айдиас Корпорейшън ЕООД

Здравейте, тъй като и аз се интересувам от работа в тази компани, моля Анонимния автор да даде повече подробности. Защо са се отнесли некоректно към него и в какво точно се изразява тази некоректност? Защо тези хора да са измамници?

абсолютно некоректни и с грам неуважение към работниците.Като ви одобрят за работа свалят звезди а после "грозната действителност" не се подлъгвайте ще съжалявате а доверие на лицата георги виденов и лиана димитрова не заслужат ИЗМАМНИЦИ

Здравей, Доника. Прочетох мнението ти и ме заинтригува. Ако това наистина се е случило, защо си чакала цели 5 месеца ми е въпросът?

Здравейте Доника,

За съжаление некоректните работодатели в България стават все повече! Моят съвет е да се свържете с инцпекцията по труда, и да им покажете гражданския договор , който имате, нека и те да си кажат мнението по въпроса. Също така е хубаво да изискват записите от камерите на съответните молове, за да се види, че наистина сте работила там.
Дано да им приседнат парите, които не са ви платили, и да не им стигнат за лекарства!
Поздрави!

Здравейте, реших да изкажа мнението си за тази рекламна агенция, защото бях измамена след като работих почасово, като промоутър. Правехме промоциите в софийските молове, в магазини Бюти Зоун и Дъглас и от време на време за фирма Майстор Цветко. Сключихме граждански договор, като преди всяка промоция ни се провеждаше обучение. Всичката информация ни се пускаше по имейли и всички се държаха добре докато не приключиха промоциите. Работих 5 месеца за тази агенция, като пари не ми бяха платени, защото на тях самите "не им били платили". От другите момичета, които работят там от години разбирах, че се плаща, а само на новите НЕ. Когато отидох да си взимам парите ми се изсмяха и ми казаха, че не съм работила. На 19 години съм и не знам към кого да се обърна за помощ. Не мога да се оплача на никой. За първи път ми се случва да бъда измамена по такъв начин.
ХОРА НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!