Калория ООД /img/frontend/nomap.png"

Калория ООД

На днешно време е трудно да намериш КОМБИНАЦИЯ ОТ СИГУРНА РАБОТА И ДОБРО ЗАПЛАЩАНЕ. В "Калория" това поне е на ниво. Така, че какво му трябва на човек освен СИГУРНОСТ И ПАРИ, а това в България е трудно.

Перфектно място за сигурна работа и добро заплащане. Някой служители са мърди ама то навсякъде ги има :-).

Според мен няма съвършенни колеги, перфектна работна атмосфера и достатъчна заплата, но "Калория" е фирмата, в която открих най-близка до иделната представа за работодател - човечен и търпелив, мили колеги и интересна работа.
Успех на колектива!!!

Super kolegi,dobra rabotna sreda,no mnogo ot ne6tata,koito stavat vav firmata Shefa ne gi znae.Da e jiv i zdrav Lexarov da prodalji s igri4kite si,s krajbite si.Dai boje vsekimu... uspex

За разлика от други фирми, заплащането е на ниво, коректно и ако пожелаеш и имаш потенциал може да се развиеш.

Гръцка фирма е, но обратно на това, което се говори за гръцките фирми съм много доволен