ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ

1 точка от 32 мнения

Може ли някой да ми каже дали има нощни смени?

ВРАЧАНСКИ ТИКВИ.

В тази фирма има една прослойка от български мениджмънт (силно казано  мениджмънт) - бивши кметски синчета, като PGP и неговите некадърни началник -смени, които могат с интриги да съсипят кариерата на по-способни и можещи хора от тях. Да не говорим, че тези Началник смени ако я нямаше тази фирма в Ботевград щяха да бъдат сервитьори/ки или продавачи/ки по заведенията в града, а този PGP щеше да бъде още в местната Тухларна.
Дългогодишното безобразие при назначаване на роднини и комшии в бившият EPIQ (абстрахирам се от сегашният HR-отдел на новият собственик IMI).То тези роднини и комшии са перманентни в тази фирма поради простата причина, че никъде няма да имат възможност да започнат работа и да взимат тези пари без никакъв ценз и образование.

Интересува ме брака на завода и изкупуването му ,който може да помага [email protected]  ....

Интересува ме брака от завода - търся начин за изкупуването му . Който може да помага .

Много ме съмнява, че причината за назначаването на работници от Врачанско ( Враца, Мездра и околните села ) е свързано с това, че сте работили в SEBN - Sumitomo Electric Bordnetze - Bulgaria" ЕООД Мездра.
А как сте започнали там?
Доста стари баби дойдоха от Згориград и другаде от Мездренско преди въобще да дойде Карнобатската фирма SEBN в Мездра, а те от къде имат трудовият опит в производството на електроника да не говорим .
Далече съм от мисълта, че в самото производство има някакви допирни точки, и че имате престава от работата в IMI.
По много груб начин бързате да изместите дългогодишни работници чрез интриги, подмазване и вършене на лични услуги (шев и кройка) на Shift Leaders станахте Team Leaders.Специално тези Shift Leaders старите работници много добре знаем по какъв начин са назначени на тези позиции.Да не говорим за семейно-родствените връзки между тях и някой от други отдели, като ОТК и Toolshop-а.
Навързани са като свински черва - кой бил братовчед личната му жена, комшия на село (Трудовец, Скравена, Правец и др.)
Пенка пише за групичка от така наречените технолози бивши от гарата в Мездра и не знам къде си.Всички знаем по какъв начин са назначени в IMI и те са протежета на някой.И предполагам, че те са в дъното на това, че ви назначават в IMI.
Жителите на Ботевград и Правец не са виновни за икономическото положени и нивото на заплащане в Северозападнала - пардон в Северозападна България.За това сте си виновни вие.
Като сте започнали работа в IMI поне не демонстрирайте колко сте невежи и некадърни по плочките на тоалетните в цеха.

Към ПЕНКА искам да кажа,че си няма и на представа как се работи в SEBN-гр.Мездра.Работи се без почивка,на нищожни заплати от 200лв.,не се изплаща извънредния труд.Много са по трудни операцийте на които се работи.В IMI операторите си мислят,че вършат най голямата работа и било много трудно.Като с ме толкова некъдърни,защо ни взимат,а не взимат от Ботевград.Тези които са работили в SEBN имат представа за работата в IMI.Те са с предимство пред другите,иначе намаше целия завод от SEBN да се изнесе в IMI I SENSATA :)

Докато сте съгласни да работите без пари, другаря - работодател ще ви унижава, ще назначава курвите и неграмотните си връзкари. От вас зависи нещата да се променят.

Има едни нагли Мездренчани работили преди да дойдат в EPIQ-IMI в БДЖ на гарата в Мездра всичките са се нагласили на добри позиции и заплати в IMI мислят се за много кадърни. Некадърниците от Мездра не бяха виждали през живота си електроника.Пред операторите дори един от тях беше истърсил, че нищо не разбира.Преставяте ли си по какъв начин се назначават хора в EPIQ-IMI.
С течение на времето се понаучиха и свикнаха с лекота да получават без нищо да вършат. То тези Мездренчани къде ще намерят такава работа.Къде ще ги вземат.Като гледам какви са умствените им възможности.До сега никой не е дошъл от ТУ - София с специалност електроника или релевантна въпреки че фирмата се разнася на някакви си HR измишльотини - отчитат дейност.
Напълни се с прости и некадърни Врачани на различни позиции в цялата фирма.В HR отделът има Врачанка коята къса молбите от Ботевград и района.
Липса на всякаква преспектива в фирмата.

Добре прикрита шуробаджанащина е в тази фирма.Има доста хора от така наречените инженери-повечето от тях дори нямащи и ценз, за да се наричат такива, а да не говорим за чужди езикови познания - протежета на този и на онзи.
Не се очудвам от липсата на организация в фирмата.
Обявите се пускат формално при предварително назначен човек дори и могат да ви поканят на интервю за да отчетат дейност и без това от HR отдела се чудят какво да правят за да им мине времето до взимането на поредната заплата.
Не знам Kicko за кой IT отдел пише - има някакъв от BAAN специалисти
или отделът на админите - само като погледнеш какъв хаос е комуникационите шкафове и ти става ясно какви са специалисти.Да не говорим за процесните (SMD, Soldering wave, Mantinance  и.т.н.)групичка от некадърници.
Липса на всякаква преспектива нямаш ли връзки.