ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ

1 точка от 34 мнения

За оператор винаги ще ви взема. За инженер трябва да си платите, а за нещо повече от това с гарантирана кариера дядови трябва да бил от елита на комунистическата номенклатура в България.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Не се лъжете да започнете работа в тази фирма. Системно нарушаване трудовото законодателство. Примерно - пускане неплатена при условие, че имаш платена отпуска. Това беше коригирано след сигнал към Инспекцията на труда. Идваш на работа през празнични дни, които не се заплащат като такива. Не се заплаща нощният труд. Системно малтретиране от страна на Началник смените за нормите, които не могат да се изкарват поради тотално амортизирани машини. Големи лъжи и обещания на интервютата за работа, а реалността е друга. Започвате работа на временен договор не към фирмата, а към HR - фирмата която ви е наела и сте първият от който ще се отърват със съкращения при липса на работа. Решението си е ваше.

Това е бившият ЕПИК ЕА прочетете тук https://bgrabotodatel.com/company/165 нищо не се променило.КОМУНИСТИЧЕСКА ШУРОБАДЖАНАЩИНА.

Пичове ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт https://r.adbtc.top/1092055
Плащат в биткоени. Аз си докарвам до 0.1 BTC всеки месец.

Нямате ли връзки не си губете времето.Всички обяви са кухи назначават само техни хора и най вече от Врачанско. Дори не се обявяват много от позициите и вече са назначили някого от Врачанско, Мездра и селата там. Образование, технически знания или знания по чужд език не са критерии за тях важно е да имате свой човек вътре всичко останало ще се подреди.Аз лично съм напълно разочарован от тази фирма.За толкова години работа във фирмата никакво развитие.Много коварни, подли и лицемерни хора.Да не говорим, че 99% от началник смените нямат и елементарни технически познания да не говорим за организационни умения. Сталински нрави на някои хора с промити мозъци завършили навремето в комунистическа Русия.Единственото хубаво нещо, е че дават малките си заплати навреме, а за Врачаните това е достатъчно условие за да идват по 12 часа работа.

И аз мисля, че Татяна Милева е много красива

Хареса ми Татяна Милева на интервюто, хубавица е, дайте отзиви за това момиче отвътре ?

В тази фирма работи и съпругата на самоубилият се убиец Мико Петров укривала Владимир Пелов и Радослав Колев в последните дни в апартамента си в Ботевград. Направете си сметка с какви колеги ще работите в тази фирма.

Честно казано съм съгласен за началник смените (Люси-Валя).
Никога нямаш право на отпуска, умираш от умора, даваш всичко от себе си и накрая като ти се наложи един ден да отсъстваш от работа ти взимат и бонуса който не е голям, но все пак го има.
На всичко отгоре отпуската ти стой за 'ЧЕРНИ ДНИ' и никога нямаш право на нея.
А най жалкото е че работиш като куче а накрая бонуси получават тези който не са си мръднали и пръста за нищо.
А заплащането за тази работа е просто жалко.
Условията ги има но не и друго.