Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

ИЗОБЩО НЕ ОТИВАЙТЕ!!! Пускат лъжливи обяви!!! Поканиха ме на интервю за тим лидер на нов търговски отдел.Още в началото на интервюто стана ясно, че позицията е за продавач по телефона, а"след 7-8 месеца някой от екипа или някой външен ще стане тим лидер".

НЕ беше казано по телефона, когато се проведе кратко интерви и изобщо не е така обявано в джобс.

Споделям мнението си като кандидат. Страхотно неуважение към кандидатите, страхотна неорганизираност и хаос, страхотна некомпетентност на човешки ресурси. Хора, не си губете времето с тази фирма ако уважавате себе си. Изпитвам съмнение за сексуалната ориентация на служителите, но нали сме модерни...21век.

Аз чета този сайт, защото искам да видя мнения за тази фирма а не да се занимавам с шизофреници. Ясно ли е. Ти как допринесе изобщо с някакво мнение за тази фирма? Освен да се заяждаш можеш ли друго?

Ти пък, като знаеш толкова много за лекарствата защо не си станал доктор :) Объркал си времето и мястото :) Не виждам защо да продължавам да се занимавам с жалък тип, като теб, който не смее дори да каже как се казва и да си губя времето.

Като те гледам какво пишеш - пак не си си пил илачите!
Ти ли ще ми кажеш къде да чета и какво да пиша?
Интересувам се  и чета много. Дори и един човек да се събуди от написаното от мен, пак е полза. Хайде големи тарикати се извъдихте, а като ви зададе човек 3 въпроса и блокирате.
Пак ти казвам - когато се научите да плащате, ще имате и хора. Защо според теб компании като Боинг и Мерцедес не се оплакват от липса на кадри, помисли хубаво, преди да пишеш небивалици, и не забравяй да си пиеш илачите!

Ти си противоречиш сам бе човек само прочети какво си написал:
"Интересуваш се какъв инженер съм, работа ли мислиш да ми предложиш? От 10 години съм приключил взаимодействие с българските работодатели - имате много изисквания, а нямате пари. Като се научите да плащате, ще имате и хора!"
Що тогава пишеш за български фирми какво точно те интересува нали си скъсал с тях?

Господин набеден инж. анонимник почитател на литературата - какво е казал Гьоте - Че човек вижда в света това, което вижда в душата си.

Когато нямаш аргументи, и започнеш да използваш обиди, това е патология, описано е в литературата и трябва да се лекуваш!
И потърси квалифицирана помощ, има силни и сериозни лекарства!

Освен това си и страхливец и вместо да застанеш зад името си се криеш. Ти си путка. Не си никакъв инженер :P

Колко точно си велик, че и инж. :D