Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Когато нямаш аргументи, и започнеш да използваш обиди, това е патология, описано е в литературата и трябва да се лекуваш!
Интересуваш се какъв инженер съм, работа ли мислиш да ми предложиш? От 10 години съм приключил взаимодействие с българските работодатели - имате много изисквания, а нямате пари. Като се научите да плащате, ще имате и хора!
И потърси квалифицирана помощ, има силни и сериозни лекарства!

Освен това си и страхливец и вместо да застанеш зад името си се криеш. Ти си путка. Не си никакъв инженер :P

Колко точно си велик, че и инж. :D

На мен ме интересно точно какъв инж. си. АИУТ? По комуникации ... по радиотехника (GSM3+, H+) кво. КСТ? Не се бъркай там където не ти е работата.

Ако ти дам топографска карта сигурно няма да си намериш и задника от омраза :)

Понеже си велик инженер, ще си намериш задника с топографска карта  :) А може и да се затрудниш :)

Искам да те видя, като си голям бизнесмен как се плаща на 30-40-50 човека ? Предполагам знаеш по-добре от мен защо не ме открехнеш?

А ти някога поставял ли си се на мястото на "другаря" работодател, или само си плещиш глупости?

бай онзи, само ще ти кажа, че труда на инженера е един и същ където и да отиде, и когато се научите да плащате, тогава ти гарантирам, че ще има опашка от кандидати пред компанията.Както вече ти написах - за мен няма значение дали името на компанията е А, В, или Д, както няма незаменими служители, така няма и незаменими работодатели. Никой не прави услуга на никого - искаш тази работа да се свърши, плащаш. Способният човек е придобил дух на независимост, и знае много добре  кое колко струва, знае и как да се договори за цената.
Другарят -работодател трябва да е готов да плати за изискванията които има, иначе е редно да си го направи сам.
Като ходих да си купувам кола, автоджамбазина знаеш ли какво ми каза: един човек можеш да го разбереш колко е сериозен по парите, които е готов да плати за една работа.
И за да се успокоиш малко - мястото където работя чистачката получава 800 лв нето, можеш ли да предположиш колко плащат на инженерите?

И недей да плещиш глупости, че не мога да изказвам мение за университетите. Видял съм ги колко струват отвътре, какво и как произвеждат и от гледна точка на индустрията съм го видял и си имам право на мнение - ако  не ти харесва си викни някоя чистачка да си изкаже мнението ако искаш и на ръка може да ти гледа :)