Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

За съжаление повечето от нещата, които се говорят за тази фирма са вярни. Некомпететните човешки ресурси са обаче само върха на айсберга. Изобщо като цяло фирмата се управлява доста некадърно но успява да оцелее въпреки това. Един приятелски съвет към всички кандидати за работа в тази фирма - не се занимавайте с глупости освен ако не сте го толкова закъсали, че не можете да си намерите другаде работа или не ви пука, че ще трябва да се съобразявате непрекъснато буквално с идиотщини измислени от мениджмънта. Времето и нервите няма кой да ви ги върне.

Моят съвет е да не си губете времето в тази фирма. Некомпетентни служители в "Човешки ресурси", на които са дали доста права и които видимо въртят "шефовете" си доста добре.

Не си губете времето за интервюта в тази фирма.

ИЗОБЩО НЕ ОТИВАЙТЕ!!! Пускат лъжливи обяви!!! Поканиха ме на интервю за тим лидер на нов търговски отдел.Още в началото на интервюто стана ясно, че позицията е за продавач по телефона, а"след 7-8 месеца някой от екипа или някой външен ще стане тим лидер".

НЕ беше казано по телефона, когато се проведе кратко интерви и изобщо не е така обявано в джобс.

Споделям мнението си като кандидат. Страхотно неуважение към кандидатите, страхотна неорганизираност и хаос, страхотна некомпетентност на човешки ресурси. Хора, не си губете времето с тази фирма ако уважавате себе си. Изпитвам съмнение за сексуалната ориентация на служителите, но нали сме модерни...21век.

Аз чета този сайт, защото искам да видя мнения за тази фирма а не да се занимавам с шизофреници. Ясно ли е. Ти как допринесе изобщо с някакво мнение за тази фирма? Освен да се заяждаш можеш ли друго?

Ти пък, като знаеш толкова много за лекарствата защо не си станал доктор :) Объркал си времето и мястото :) Не виждам защо да продължавам да се занимавам с жалък тип, като теб, който не смее дори да каже как се казва и да си губя времето.

Като те гледам какво пишеш - пак не си си пил илачите!
Ти ли ще ми кажеш къде да чета и какво да пиша?
Интересувам се  и чета много. Дори и един човек да се събуди от написаното от мен, пак е полза. Хайде големи тарикати се извъдихте, а като ви зададе човек 3 въпроса и блокирате.
Пак ти казвам - когато се научите да плащате, ще имате и хора. Защо според теб компании като Боинг и Мерцедес не се оплакват от липса на кадри, помисли хубаво, преди да пишеш небивалици, и не забравяй да си пиеш илачите!

Ти си противоречиш сам бе човек само прочети какво си написал:
"Интересуваш се какъв инженер съм, работа ли мислиш да ми предложиш? От 10 години съм приключил взаимодействие с българските работодатели - имате много изисквания, а нямате пари. Като се научите да плащате, ще имате и хора!"
Що тогава пишеш за български фирми какво точно те интересува нали си скъсал с тях?

Господин набеден инж. анонимник почитател на литературата - какво е казал Гьоте - Че човек вижда в света това, което вижда в душата си.