Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Звучи логично бивш служител, който е бил освободен да се чувства обиден и да пише различни безсмислици и лъжи по адрес на компанията. Това да не виждаме собствените си грешки и да обвиняваме другите за тях е много типична черта на неосъществени "професионалисти" с нереална самооценка.

Публикуват се обяви за всякакви позиции и после евентуално решават от какви имат нужда. След месец-два ще ви кажат или че сте некомпетентен, или не сте се съгласували с екипа и сте освободен. И то при положение, че сте преминали 3-4 интервюта. Това какво ви говори - или HR-те не ги бива, или не е ясно какво искат. Напоследък е тенденция.
Що се отнася до трудовия договор, който е от порядъка на над 10 стр., няма дори цитирано основание от КТ, на което се сключва. Предимно клаузи в ущърб на работника. Копи-пейст оттук оттам.
Съгласен съм с мнението на Анонимен от 15.12.2015г. Задължения, за които не сте се договаряли, промяна на задачите. Естествено, сроковете са кратки. Общо взето, кипи безсмислен труд. Просперитетът на компанията е един балон, в който вярват само настоящите служители.
Положителните мнения тук е ясно, че са писани от един и същи човек. Преценете сами дали заслужава да си губите времето с тях.

Много благодаря на последния "Анонимен" за полезната и изчерпателна информация. Сигурен съм, че дълбочината и конкретиката на изнесената информация ще окаже изключително влияние при взимането на решение дали някой да започне работа в Антелоп или не.

Сега да отговоря на кандидата за работа. Фирмата съществува от повече от 10 години, като през последните две - три години се развива с изключително бързи темпове - сериозен ръст на портфолиото от продукти, на приходите, на персонала. Намираме се в нов и модерен офис в центъра на София. В момента изграждаме специално акустично обработено помещение за демонстрации на продуктите и семинари. Наши клиенти са едни от най-големите музикални звезди е техните продуценти по целия свят.

Що се отнася до заплащането и задълженията - всяка позиция върви със съответното заплащане и задължения, които се обсъждат и договарят по време на интервюто. Заплатите се актуализират в съответствие с представянето на хората. По отношение на задълженията, не съм чул някой да бъде каран да извършва дейности извън тези описани в длъжностна му характеристика. Работното време и натовареността са съвсем нормални. В случаите, когато има допълнително работа и се налага да се работи повече от 8 часа на ден се заплаща допълнително.

Това, което бих посъветвал всеки кандидат за работа е да посети офиса и сам да се запознае с условията. Писанията на разни хейтър не носят стойност за никого, освен за задоволяване на личните комплекси на пишещия.

Като настоящ служител на фирмата, мога да те посъветвам да кандидатстваш. За разлика от много други компании, тук асистентите вършат смислен труд и са развивани кариерно.

Дори и първоначално да не получиш очакваното възнаграждение (тук заплащането е по-добро от на повечето други места), то след като се докажеш, със сигурност заплатата ти ще бъде ревизирана.

Що се отнася до сигурността - ако си компетентен и си вършиш добре работата - можеш да бъдеш сигурен. Ако не - е, то и ние не искаме колеги, които скатават :)

Офисът е с добра локация, колегите са симпатяги, а HRката ни пише в стихотворна форма - забавления винаги има.

Ако искаш ниско заплащане (вероятността да ти вдигнат заплатата е нищожна), задължения, които едва ли ще ти харесат (няма да ти обяснят всичко на интервюто разбира се) и почти никаква възможност за развитие, значи мястото е за теб.
Успех!!!

Здравейте бих искал да започна работа в тази фирма като асистент.Какви са условията на работа заплащането и бъдеща сигурност в компанията.

Не разбирам на кого му прави удоволствие да злепоставя една добре развиваща се и успешна компания. Компания, която дава хляб на над 70 служители и техните семейства в България, десетки други по целия свят и осигурява рабата на многобройни подизпълнители в страната и чужбина.

През последните години Antelope Audio се доказа като един от лидерите на пазара на професионална аудио техника. Тази, 2015 година е една от най-успешните ни за последните 12, а следващата се очаква да бъде още по-силна.

Ако някои иска да се убеди в това, което пиша - начинът е един - да се присъедини към нашия успех.

Ето толкова сме умни в Antelope Audio, че едно мнение не можем да направим като хората:

?? ??? "??-????? ?????????"...

????????? ??????????, ?????? ?? ?? ???? ? ??????? ??????? ????? ?? ?????????? ???????. ??? ?????????? ???? ????, ?? ?? ?????? ????????? ???? ? ??????? ??? ?? ??????, ? ?? ??????, ?? ??? ? ????? ???????????? ???????? ???????.
"??, ???? ????????, ????. ???? ????????."

?????? ?? ????? ??????? ???????? ? ????????, ????? ?????? ???????? ?? ? ?????? ? ????? ?? ???????? ??????? ??????????? ????????? - "?????? ?? ? ??????!" ????? ????? ? ?????????? ??????? ?, ?????? ????? ?? ??????????? ??-???? ???????? ???? ?? ?? ????????? ???? ?????????? - ??????? ??, ??? ?? ?? ????? ???? ?????.
"?????? ??????, ??? ?? ?? ?????? ?????? ?? ????"

????? ?? ? ???? ?????? - ???? ???? ??????? ?? ?? ??????, ??? ??? ???????? ??? ?????? ? ??????????, ?????? ???? ?? ?? ?? ????.????? ?? ?????????? ???????? ? ????????? ?? ??????????? ?????? ? ??? - ????. ? ???? ?????? ?? ??????? ??????? - "????? ?? ?????? ?? ????? ?? ???? ?????, ?????? ???? ??????? ?? ?? ??????????, ?? ???? ????? ???? ??? ?? ?? ?????? ?????? ????? ????? ?????? ???? ????, ????? ????????, ?? ?? ?????????? ???????? ??? ??????? ?????????? ????????"

??????????, ???????? ? ???????? ? ??????? ?????? ? ?? ?? ?????????????.

За всички онези, които се съмняват в качеството и потенциала на компанията само искам да кажа, че в последните две седмици представихме три нови продукта, които се приемат с изключителен интерес от клиентите ни и медиите. Утре в Ню Йорк започва едно от най авторитетните изложения в нашия бранш и тези продукти за първи път ще бъдат показани пред публиката.

Тази година представихме общо четири нови продукта, а нашият развоен екип работи по поне още два, които ще излязат януари. Това говори достатъчно добре за темповете, с които се развива компанията.

Не доумявам как и кой може да пише така, още по-малко, колко трябва да е прост, тъп и неадекватен! Явно стадото расте!
Колко сте жалки всички - знаете ли, можете ли да разберете? Едните псуват, другите са неграмотни, третите са очевидно под
диктат! Хайде малко да се осъзнаете всички! Пишат се нерелани глупости от нереални хора и се лее помия до гуша и от двете
страни! Срам и позор! А уж образовани хора били, трябвало им години образование и умение на едните и другите - къде се
намирате, жалки сте! Кой ви бие по главата да се излагате като доли цигани, кой? Да бяхте курви на повикване, да ви
разбера, но това е прекалено. Ще си правите черен или бял PR ли? И какво се постига? Смях!!! Лично аз се чувствам
унизен от простотията и неграмотността на бивши и настоящи служители пишещти във форума. Това е като увод. Някой
надолу беше писал, че: "Анонимен 15.09.2015 Във фирмата работят истински професионалисти. Това са хора, които си
съдействат помежду си и оказват подкрепа на новите служители в компанията.". Моляяя?
Във фирмата работят истински професионалисти - да! Десетки на брой - 30-тина от общото 70-те служителя! Съдействат си?
Да бе, да! Съдействат си работещите, другите гледат как да се изтъкнат, за да си вземат заплатите и да насерат другите!
Боклуците във фирмата са така наречения "мениджерски екип". Пълна сбирщина от некомпетентни малоумници
("Хвани единия, удари другия!"). Имат начело една бивша курва на шефа! Незнайно защо назначена да управлява всичко и всички.
С малки изключения разбира се! Развойната дейност не му е подвластна, но пък може да ги цака и дразни с парко места и ябълка
на бюрото. И като говорим за дребнавост на изоставената курвичка - незнайно защо тя седи на власт? С какво и как държи
собственика? Та той не е малоумен да не вземе един апартамент и кола на бившата и да я натири на село, откъдето е дошъл?
Та това същото се захваща и слуша до гроб, защото не са го натирили! Нали трябва в такава фирма да имаш мениджър, който да се
грижи за парите ти? Да, ама не! Ще направим мениджери на всички нива. Добре! Идеална идея, за да се неутрализира! И какво става?
Наема се курва от селото на бившия! В последствие се наемат стадо некадърници, които загробват фирмата с пари или просто, нищо
не правят. По-лошото - пречат! Съпротива - има. И какво от това, те са великите! Велики ли? Доколко, та те не могат да си
вържат и връзките сами, камо ли да се занимават с управление на процесите, маркетинг, продажби, доставки. Всичко е на парче,
на косъм, на късмет. Има светлина в тунела! Най-накрая собственика да се сети да разкара "бившата" и всички псевдо мениджери и
псевдо работници, иначе краят е неизбежен. Велик ум, велик потенциал и да го оставиш в ръцете на неук селяк - безценно!