Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Колкото и да цъкате минуси колективно няма как да се скрие факта, че решенията на топ мениджмънта често чупят тъпомера.

Доста неща има изписани вече, някои вярни други не толкова. Проблема в тази фирма е само и единствено некадърният мениджмънт, който е принудил не един или двама човека да напуснат при положение, че заплатите не са ниски. Има текучество и потенциала за развитие е почти никакъв освен това не ти се позволява да мислиш много ами трябва да слушаш непрекъснато глупостите на CEO-то. Има сто процентови селски пръчки на ключови позиции във фирмата. По принцип фирмената култура се определя от най-лошото поведение, което може да се толерира. В този контекст педераските изпълнения на CEO-то спрямо служители може да ви дадат някаква представа за фирмената култура. Честа практика е също да се прехвърля отговорността между хората.

В момента съм вече бивш служител на компанията. Времето, което прекарах в Електросфера ми даде много. Научих нови неща и успях да развия нови умения и компетенции.
Имах възможността да общувам с колеги от всички отдели. Те са не само са добри професионалисти, но и страхотни хора. Винаги, когато съм имала нужда от съдействие, помощ и подкрепа съм го получавала.
Ако сте намерили подходяща позиция за вас в компанията, не се колебайте да кандидатствате. Ако станете част от екипа на компанията ще спечелите не само възможност за по-добро развитие, но и колеги, от които ще научите много и които ще направят работната среда още по-приятно място.

Звучи логично бивш служител, който е бил освободен да се чувства обиден и да пише различни безсмислици и лъжи по адрес на компанията. Това да не виждаме собствените си грешки и да обвиняваме другите за тях е много типична черта на неосъществени "професионалисти" с нереална самооценка.

Публикуват се обяви за всякакви позиции и после евентуално решават от какви имат нужда. След месец-два ще ви кажат или че сте некомпетентен, или не сте се съгласували с екипа и сте освободен. И то при положение, че сте преминали 3-4 интервюта. Това какво ви говори - или HR-те не ги бива, или не е ясно какво искат. Напоследък е тенденция.
Що се отнася до трудовия договор, който е от порядъка на над 10 стр., няма дори цитирано основание от КТ, на което се сключва. Предимно клаузи в ущърб на работника. Копи-пейст оттук оттам.
Съгласен съм с мнението на Анонимен от 15.12.2015г. Задължения, за които не сте се договаряли, промяна на задачите. Естествено, сроковете са кратки. Общо взето, кипи безсмислен труд. Просперитетът на компанията е един балон, в който вярват само настоящите служители.
Положителните мнения тук е ясно, че са писани от един и същи човек. Преценете сами дали заслужава да си губите времето с тях.

Много благодаря на последния "Анонимен" за полезната и изчерпателна информация. Сигурен съм, че дълбочината и конкретиката на изнесената информация ще окаже изключително влияние при взимането на решение дали някой да започне работа в Антелоп или не.

Сега да отговоря на кандидата за работа. Фирмата съществува от повече от 10 години, като през последните две - три години се развива с изключително бързи темпове - сериозен ръст на портфолиото от продукти, на приходите, на персонала. Намираме се в нов и модерен офис в центъра на София. В момента изграждаме специално акустично обработено помещение за демонстрации на продуктите и семинари. Наши клиенти са едни от най-големите музикални звезди е техните продуценти по целия свят.

Що се отнася до заплащането и задълженията - всяка позиция върви със съответното заплащане и задължения, които се обсъждат и договарят по време на интервюто. Заплатите се актуализират в съответствие с представянето на хората. По отношение на задълженията, не съм чул някой да бъде каран да извършва дейности извън тези описани в длъжностна му характеристика. Работното време и натовареността са съвсем нормални. В случаите, когато има допълнително работа и се налага да се работи повече от 8 часа на ден се заплаща допълнително.

Това, което бих посъветвал всеки кандидат за работа е да посети офиса и сам да се запознае с условията. Писанията на разни хейтър не носят стойност за никого, освен за задоволяване на личните комплекси на пишещия.

Като настоящ служител на фирмата, мога да те посъветвам да кандидатстваш. За разлика от много други компании, тук асистентите вършат смислен труд и са развивани кариерно.

Дори и първоначално да не получиш очакваното възнаграждение (тук заплащането е по-добро от на повечето други места), то след като се докажеш, със сигурност заплатата ти ще бъде ревизирана.

Що се отнася до сигурността - ако си компетентен и си вършиш добре работата - можеш да бъдеш сигурен. Ако не - е, то и ние не искаме колеги, които скатават :)

Офисът е с добра локация, колегите са симпатяги, а HRката ни пише в стихотворна форма - забавления винаги има.

Ако искаш ниско заплащане (вероятността да ти вдигнат заплатата е нищожна), задължения, които едва ли ще ти харесат (няма да ти обяснят всичко на интервюто разбира се) и почти никаква възможност за развитие, значи мястото е за теб.
Успех!!!

Здравейте бих искал да започна работа в тази фирма като асистент.Какви са условията на работа заплащането и бъдеща сигурност в компанията.

Не разбирам на кого му прави удоволствие да злепоставя една добре развиваща се и успешна компания. Компания, която дава хляб на над 70 служители и техните семейства в България, десетки други по целия свят и осигурява рабата на многобройни подизпълнители в страната и чужбина.

През последните години Antelope Audio се доказа като един от лидерите на пазара на професионална аудио техника. Тази, 2015 година е една от най-успешните ни за последните 12, а следващата се очаква да бъде още по-силна.

Ако някои иска да се убеди в това, което пиша - начинът е един - да се присъедини към нашия успех.