Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

То как да се спреш с тия смехории...
Дългогодишният и вероятно скоро единствен служител Петър се съмнявам да е писал по собствено желание. Миналата година човекът от болницата го извадиха с такси до офиса, че имало работа да се върши...

Спрете се малко де.

Част съм от Antelope Audio вече от 11 години и се радвам, че участвам в израстването на компанията от почти самото начало.
През всички тези години Antelope ме запозна с много хора,с всички тях сме все още приятели.
Всички тези хора, с които се познаваме и до днес са интелигентни и изключителни професионалисти,с които взаимно обменихме опит, знания създадохме това което сега вижадате пред очите си.
Последните години фирмата изключително здраво стъпи на пазара и се отвърждава като една от водещите марки в този бизнес.
Фирмата като работодател винаги е била коректна винаги всички решения във времето са взимани по абсолютно регламентиран и законен начин.
Здравно-осигурителния пакет,който предлагат е повече от добър и не са много местата,където предлагат всички тези социални придобивки.
Управителят от своя страна винаги се е интересувал от проблемите на служителите и е имал доверие в тях.За съжаление някои хора злоупотребяват с това,което се вижда и тук.
В крайна сметка за една фирма е много важно да има качествени кадри както и добро управление.
За мен Antelope е една добра възможност за развитие особено за млади хора на които в такова време им е необходим ценен опит.

Игор пак е стоял на главата на Маркетинг отдела да пишат положителни мнения :D
Натоварване има, защото всички кадърни си тръгнаха и продължават да си тръгват от фирмата. Който се е постарал и е работил добре, не работи дълго там. Фирмата издига хрантутници и некадърници, които обаче умеят да се мазнят.
Да, заплатата идва на време и е договорената. Не, ако сте говорили след 6 месеца за повишение, няма да го получите. Не, бонус също няма да получите. Не, няма да можете да прокарате вашите идеи, освен ако те не съвпадат с идеите на малоумния мениджмънт.

Бих казала, че като цяло съм доста доволна от работата си в Antelope Audio. Сред най-хубавите черти на компанията са възможността да работиш в страхотна индустрия, свързана с музиката, чудесните колеги, приятната атмосфера, централната локация на офиса, както и редица други придобивки.

Единственото по-тежко е натоварването. Но то идва от факта, че компанията непрекъснато расте и се разширява. А и имено това е и причината да си търсим нови хора, с които да работим заедно :)

С няколко думи, бих препоръчала Antelope Audio на всеки, който би желал да работи в международна компания в музикалната индустрия.

Няма да говоря в суперлативи,за мен нещата седят по следния начин.
Фирмата е коректна към мен (заплащането е такова каквото сме се договорили) на всеки 6 месеца има оценка на работата ми където могат да се предоговорят условията.
за този период от време заплатата ми е почти двойно по-висока(не съм част от мениджмънта).
Колегите ми са супер ,всички са много внимателни и усмихнати.
Колкото до мениджмънта тук в момента, на ръководните позиции, с които имам пряк досег всички се вслушват в това което казвам ако е добре аргументирано и нещата се получават.
Като заключение пиша следните няколко думи.
Ако се постарае човек във фирмата това се вижда а не потъва по веригата и най-вече се оценява.

За заплататите - който както се договори. По принцип са я окъсали откъм персонал, така че може и да се спазарите за повече. (веднъж спазарили се, не очаквайте повишения. само пишат, че има бонуси. бонус досега е видял само хардуерният отдел и никой друг)

Нооо... задайте си въпроса защо са го окъсали за персонал - защото не много кадърни хора са склонни да работят малоумна работа и да биват обиждани.

Конкретно за търговската работа - тя е само телефонна - звъниш и караш хората да си купят нещо. Това нещо обаче може да го няма произведено или пък да не работи. Съответно после звъниш да обясняваш как ужасно съжаляваш, ама това нещо ще се забави/евентуално ще проработи. Ей такива неща.

На която и да е позиция, не се взимат решения. Микромениджмънт от най-висока класа. Един изкуфял и един празноглав взимат решенията за фирма, която иначе би могла да има огромен потенциал.
Жалко наистина

Тези от търговския отдел все още не отговарят... Или си броят парите или още не са ги получили. Ехо антилопите, кажете дали има смисъл да си губим времето да кандидатстваме при вас или да се оглеждаме за друго.

Привет,
някой може ли да каже какви са горе-долу заплатите в Sales Отдела?

Сигурен съм, че това е единствената фирма, която организира тийм билдинг само за някои отдели. На всичкото отгоре, като види ХРката, че хората не искат да ходят на нейните глупости и праща заповед за командировка - няма искаш - не искаш.
Уж се плаща оувъртайм, ама всъщност ако седнеш да си смяташ и не е точно така.
За уважение няма какво да си говорим - такова липсва към служителите, към клиентите, към конкурентите, към доставчиците, към всички...