Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Няма да говоря в суперлативи,за мен нещата седят по следния начин.
Фирмата е коректна към мен (заплащането е такова каквото сме се договорили) на всеки 6 месеца има оценка на работата ми където могат да се предоговорят условията.
за този период от време заплатата ми е почти двойно по-висока(не съм част от мениджмънта).
Колегите ми са супер ,всички са много внимателни и усмихнати.
Колкото до мениджмънта тук в момента, на ръководните позиции, с които имам пряк досег всички се вслушват в това което казвам ако е добре аргументирано и нещата се получават.
Като заключение пиша следните няколко думи.
Ако се постарае човек във фирмата това се вижда а не потъва по веригата и най-вече се оценява.

За заплататите - който както се договори. По принцип са я окъсали откъм персонал, така че може и да се спазарите за повече. (веднъж спазарили се, не очаквайте повишения. само пишат, че има бонуси. бонус досега е видял само хардуерният отдел и никой друг)

Нооо... задайте си въпроса защо са го окъсали за персонал - защото не много кадърни хора са склонни да работят малоумна работа и да биват обиждани.

Конкретно за търговската работа - тя е само телефонна - звъниш и караш хората да си купят нещо. Това нещо обаче може да го няма произведено или пък да не работи. Съответно после звъниш да обясняваш как ужасно съжаляваш, ама това нещо ще се забави/евентуално ще проработи. Ей такива неща.

На която и да е позиция, не се взимат решения. Микромениджмънт от най-висока класа. Един изкуфял и един празноглав взимат решенията за фирма, която иначе би могла да има огромен потенциал.
Жалко наистина

Тези от търговския отдел все още не отговарят... Или си броят парите или още не са ги получили. Ехо антилопите, кажете дали има смисъл да си губим времето да кандидатстваме при вас или да се оглеждаме за друго.

Привет,
някой може ли да каже какви са горе-долу заплатите в Sales Отдела?

Сигурен съм, че това е единствената фирма, която организира тийм билдинг само за някои отдели. На всичкото отгоре, като види ХРката, че хората не искат да ходят на нейните глупости и праща заповед за командировка - няма искаш - не искаш.
Уж се плаща оувъртайм, ама всъщност ако седнеш да си смяташ и не е точно така.
За уважение няма какво да си говорим - такова липсва към служителите, към клиентите, към конкурентите, към доставчиците, към всички...

Няма драма, на когото не му харесва, напуска, много хора са от дълги години с фирмата и са доволни. Това е валидно за абсолютно всички фирми...Тук можеш да завържеш международни контакти и сферата на работа е интересна, уникална за България. Колегите наистина са страхотни, няма две мнения. Решението всеки си го взима сам.

Абе който иска отива и почва в Антелоп (ако го вземат естествено) и бачка и, като му харесва седи, като не му харесва се маха и толкова. Егати дилемите.

Едно мога да кажа - колегите са страхотни и не мисля, че някой може да оспори това. Дори само заради това си струва да идваш на работа. Като цяло фирмата е стабилна, редовно се изплащат заплати и се спазва законодателството (честно казано, не е често срещано сред фирмите в България..). Не разпитвай тук там, "тук там" не е най-добрият източник на информация...Да, много хора кандидатстват за работа във фирмата, прав си, защо ли? Може би защото е доста добро място за работа...

То какво ли не прочетох за тази фирма. Само от отношението и коментарите на служителите не разбрах колко са малоумни или накарани насила да дават мнение тук. От далеч личи че нещата не са добре и отношението е не както трябва да бъде за фирма с такова портфолио. Като разпиташ тук там се оказва че има преилигировани и всичко друго е персонал който когато и да го изхвърлят ще има заместник който ще се бие с други сто за неговото място.

Както и във всяка друга компания, не може на всеки да му харесва, но пък в тази компания на 100 човека им харесва. Те са интелигентни, креативни, приятелски настроени, работят здраво, имат амбиции и се развиват. Оплакването и писането на лъжи е присъщо на един по-друг вид хора, така че очаквано е да пишат лъжи и да преувеличават. Всеки носи глава на раменете си и може да прецени сам за себе си на какво да вярва.