Юротроникс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Юротроникс ЕООД

Настояща служителка в склада съм. Заплащането е изключително ниско за Пловдив. Условият под всякаква критика. Невероятно мръсно и студено през зимата. Единственият плюс е, че колкото и да са малки заплатите, човек лесно може да се скатава, защото управителя на фирмата е невероятен мухльо, който всеки върти, както си иска. Ако нямате друг вариант в момента и искате да убиете някакво време в тази фирма за малко пари, тя става само за това, иначе не си губете времето даже да ги търсите на картата, защото и местоположението им е ужасно.

Аз бях на интервю за Buyer/Purchasing specialist, даже отговорих на обявата която беше едновременно и за Product Manager, но това е в безмитна зона Пловдив, до там трудно се стига без кола, а дори и с нея понеже е офроуд терен. Шефа е някакъв чужденец, задава доста въпроси като по филмите, коя ви е силната, слабата страна, как се справяте с конфликти и примери, защо да те наемат точно теб има и тест по Ексел. Офиса е точно склад и само мъже работят там.

Някой да има по-скорошна информация за фирмата - узловия на работа, сигурност, заплащане и т.н.? Имат в момента 2 обяви за Buyer/Purchasing specialist и се колебая дали да кандидатствам.

Какво да ти кажа мога да напиша мнение за общ работник гледам че честичко търсят за мизерна заплатка от 400 лв. като изискванията са да дигат 45-килограмови кашони :)) работното място е един склад абсолютна дупка на края на света изключително трудно за откриване. като ходиш до тоалетна която е строена вероятно преди 2-та световна война чуваш как жабите в канала отдолу крякат :) общо взето тва е най-забавното нещо там

Здравейте, някой дали има някаква информация за фирмата?
Благодаря предварителнона отзовалите се :)