Юротроникс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Юротроникс ЕООД

Клиентка съм на въпросната фирма и останах изумена от коментара на служителката Кузманова, с която съм общувала и лично от самата нея съм чувала изключително лоши отзиви по адрес на нейните колегите и условията на труда, там. Пък тук се скъсва да ги хвали. Възпитанието не ми позволява да цитирам всички епитети, които е отправяла по адрес на шефа на фирмата, а сега го четка публично. Не ви прави чест, г-жо Кузманова! На ваше място бих се срамувала от държанието си! Разбирам, че всеки се бори за хляба си, но все пак трябва да имате достойнство и себеуважение преди всичко! Служителите в склада, които приготвят поръчките, също не пропускат възможност да споделят колко са "щастливи" от фирмата, така че съм по-скоро склонна да повярвам на коментиралите по-долу. На база собствените ми отношения с Юротроник стигнах до извода, че в тази фирма не уважават дори клиентите, а какво остава за служителите си. Пак от техни служителки обаче съм чувала, че няма нужда да си дават зор в обслужването и държанието с клиента, защото фирмата е просто параван. Най-показателен факт обаче е, че непрекъснато търсят нови служители в сайтовете за работа, защото нон-стоп има напуснали. Това тотално опровергава процентните лъжи на въпросната Ксения Кузманова.

В момента работя в Юротроникс, от повече от една година. Част съм от търговския отдел.
Имам над 15 години стаж в търговски фирми и техните маркетинг/търговски и отдели по продажба.
За първи път в Юротроникс открих пълно удовлетворение от приноса, който отдавам. Работната среда е изключително гостоприемна, колегите са сплотени и всеки цени ролята на всеки един колега.
Управителят е невероятно дружелюбен, отзивчив и има страхотен мениджърски подход -различен от повечето на мениджърите, с които съм работила. Липсват налагането на власт, неприятният натиск и изискванията за смиреност. Напротив, уважават се мнението, приноса и се оценява всяка добре свършена работа.
90% от колегите работят там от 5+години, а 30% от тях са от основаването на търговската дивизия в България (преди повече от 15 години), което е много показателно за думите ми.
Позицията ми в търговския отдел ме развива ежедневно. Благодарна съм, че имам възможност да разгръщам потенциала си!
Заставам зад всяка една моя дума и съм на разположение, ако има допълнителни въпроси!

Настояща служителка в склада съм. Заплащането е изключително ниско за Пловдив. Условият под всякаква критика. Невероятно мръсно и студено през зимата. Единственият плюс е, че колкото и да са малки заплатите, човек лесно може да се скатава, защото управителя на фирмата е невероятен мухльо, който всеки върти, както си иска. Ако нямате друг вариант в момента и искате да убиете някакво време в тази фирма за малко пари, тя става само за това, иначе не си губете времето даже да ги търсите на картата, защото и местоположението им е ужасно.

Аз бях на интервю за Buyer/Purchasing specialist, даже отговорих на обявата която беше едновременно и за Product Manager, но това е в безмитна зона Пловдив, до там трудно се стига без кола, а дори и с нея понеже е офроуд терен. Шефа е някакъв чужденец, задава доста въпроси като по филмите, коя ви е силната, слабата страна, как се справяте с конфликти и примери, защо да те наемат точно теб има и тест по Ексел. Офиса е точно склад и само мъже работят там.

Някой да има по-скорошна информация за фирмата - узловия на работа, сигурност, заплащане и т.н.? Имат в момента 2 обяви за Buyer/Purchasing specialist и се колебая дали да кандидатствам.

Какво да ти кажа мога да напиша мнение за общ работник гледам че честичко търсят за мизерна заплатка от 400 лв. като изискванията са да дигат 45-килограмови кашони :)) работното място е един склад абсолютна дупка на края на света изключително трудно за откриване. като ходиш до тоалетна която е строена вероятно преди 2-та световна война чуваш как жабите в канала отдолу крякат :) общо взето тва е най-забавното нещо там

Здравейте, някой дали има някаква информация за фирмата?
Благодаря предварителнона отзовалите се :)