Търговска Лига АД /img/frontend/nomap.png"

Търговска Лига АД

Ех как всички милеете за Пепа Костова, що не си я вземе някой вкъщи бе, всички много разбират и пишат когато е анонимно. Бедни душици сте ей сладури.

Работих във фирмата 2години. Научих много. Благодарение на работата си в Лигата получих още по-добро предложение. Който си гледа съзнателно работата винаги е оценен.

Никога, ама никога не ходете в тази фирма, ако имате елементарно себеуважение!
Плащат малко и изключително нередовно, отделно се работи първите два месеца без заплащане. Първа заплата се получава едва в края на втория изработен месец. Цирк! Карат ви да се застраховате принудително още със самото постъпване на работа, няма значение от вашата воля. Впоследствие ще ви дават срокове и ултиматум да привлечете като реални клиенти определен брой такива, които да "отчетете" със сключени застраховки, независимо на каква длъжност сте, иначе плашат със санкция, включително и да не получите заплатата си за месеца или да ви сложат парична глоба. Абсолютно измислена фирма с още по-измислени правила! Пепа Костова беше единственият професионалист в ръководството,от който реално можеше да получи подкрепа в случай на нужда,но естествено,че като такав не бе угодна на баба Мариана Дечева, която видя в нейно лице заплаха -служителите й се доверяваха и тя реално решаваше проблеми, от който зависеше подобряването на работния процес,и заради това я изхвърлиха като мръсно коте. Както, впрочем, изхвърлят всеки-идва момента, в който ставаш неудобен, или защото вече знаеш достатъчно за някои неща и не бива да знаеш повече, или просто шефът ти те "топва", където трябва, за да те махнат, защото вижда в теб потенциал и се страхува да не би да го засенчиш. Повечето хора, които си отидоха пред очите ми, ставаха и си разбираха от работата. Не вярвайте на хвалебствените коментари тук- те са на клакьори.
Място във фирмата ще имат единствено хора, които са близки по някаква линия на собственика Каменов... останалите просто си губят времето да се пробват там. Като примери мога да дам шефа на един от основните отдели, който дълги години работеше като шофьор и едно хлапе буквално, дето се върти по цял като муха без глава и се чуди къде да си завре... с извинение. Първият е син на приятел на собственика, а на другият майката е шефката в холдинга. Като този, който оглавява вече отдел, поне май има някакво висше, каквото и да е там, докато другият направо със средното е назначен на отговорна позиция. Смях в залата!!!Ето ви най-простия пример и си направете сметка... Чуете ли името на тази холдингова група и не сте син или дъщеря на приятели или не сте роднини до шефа й,не си губете времето и не си опъвайте нервите излишно. Хубав ден!

Не препоръчвам на никого да започва във Финансовия отдел на ЗАД ДАЛЛБОГГ ЖИВОТ И ЗДРАВЕ АД. Наемат те, не те обучават и накрая те уволняват. Изключително слаб отдел без експерти на ниво. Заплащането е изключително ниско спрямо натоварването.

Работя с Търговска лига като контрагент от 13 години. Дългосрочното ни партньорство и сътрудничество се базира на лоялност, коректност и уважение. Служителите, с които работя са професионалисти, изградени през годините във тази фирма. Поне от моя гледна точка няма текучество. От години работя с едни и същи служители, които добре си вършат работата. Надявам се да продължим и в бъдеще така.

Който има потенциал и не го мързи да работи има бъдеще. Другите могат само да мрънкат и да недоволстват. Впрочем това май важи за всички нормални фирми.

От сравнително кратко време работя във фирмата, на фона на хората които над 15 години са тук. Не мога да кажа, че те се чустват нещастни или подтиснати. Напротив мога да заявя, че вече две години нямам и ден закъснение на заплатата.
В ДаллБогг: Живот и Здраве, най-после нещата се успокоиха, откакто бе “прочистен” от интриги и нежелание за работа в екип, то сега нещата вървят добре и всички работят спокойно заедно.
Добре е вече, че хейтърите и интригантите начело с отстранената “прокуристка”, не са част от нас, за да може компанията да се развива напред.
Мога само да кажа, че тук се чувствам спокоен, оценен и мога да науча още много, което е най- важното за мен.
А за тези които се колебаят дали да започнат работа тук, искам да успокоя, няма за какво да се притеснявате, ще останете доволни!!!

Коментарите по долу са меко казано смешни. Аз съм служител от 5г и смятам че фирмата е супер. От както изгониха ,, прокуристката” и още няколко индивида от Общо застраховане фирмата потръгна. Фирмената група е доказана през годините. А мнението за Дечева и Панагюрски са смешни, те както и другия мениджърски състав като Веков, Бохосян, Иванов, Колев и др. са повече от 10-15г във фирмата. Чайкафарма е най- бързо развиващата се фармацевтична компания в БГ. БКИ има 6 страхотни болници и куп мед. Центрове, а ДаллБогг е в топ 4 на застрахователния пазар в България и продължава да ръсте и това е благодарение на добрите мениджъри както и на нас съвестноте служители. Заплати никога не са забавяни, реват само тези от които нищо не става. Когато си умен и да се разделиш с даден работодател, продължаваш напред, а не плюеш. Комплексарите плюят и то си личи. Във фирмената група работят над 3000 човека. Каменов храни 3000 семейства, а тези които пишат негативни неща тук са хора които са без работа и само хейтят.
Фирмената група е от 91 година, ако не се лъжа. Ако това за Каменов и неговия екип от хора е вярно нямаше да е толкова дълго на пазара нито една от фирмите. Някой хора са свикнали да не работят,а да седят да си бъркат в носа и да взимат заплата. Тук се работи много, има дисциплина и се взимат добри пари. В цяла Европа е така. Тези които плюят ако работят в Европа и тоалетни няма да им дадат да чистят.
Хубава вечер!!!

Здравейте, пиша мнение за да помогна на всички, които се колебаят дали да кандидатстват или започнат работа в тази компания. Аз допуснах грешката да пренебрегна написаното в интернет и горчиво съжалих за това. Накратко- попаднали сте в нещо като концлагер. Собственика Г-н Каменов е лунатик, който обича да обижда хората и ви смята за хлебарки. Само, когато се разбере, че пристига в България, седмица преди това настава смут и паника. Господинът влиза в сградата обикновено с крясъци. Когато той е там, не можеш да мръднеш от бюрото си, дори до тоалетна не е препоръчително да ходиш. "Умрели сте в кожата си" , "Плужеци" и всякакви подобни думи можете да чуете от устата му. Ръководният състав е потресаващ с невежеството, неграмотността, лицемерието и поведението си. От това съответно работата не върви, не е ясно кой какво прави и защо го прави. Пълна липса на правила и норми. По цял ден слушате коментари за "Еврофутбул". Относно напускането или "Уволнението ви", обаждат се по телефона и те привикват, като ти казват да си събереш нещата като в "Биг Брадър". Прокуристката на дружеството я изгониха с охрана.
Идеята е да се чувстваш нищожен и жалък!
Благодаря за вниманието!

Мързели са тези които пишат подобни глупости. Да не си мислите че в другите дружества не се държат така? Не, просто лицемерничат колкото да ви замажат очите. За да работиш в Търговска лига си трябва яко гърч - какво е отношението на ръководството какво изобщо ви интересува - получавате си парите навреме, а когато покажете лоялност винаги ще бъдете възнаградени. Така че се скрийте със смешните си коментари защото в Търговска лига научаваш за кратко време толкова колкото за години в други дружества където тъпчеш на едно място. А този който коментираше за болницата в Плевен да провери отново дали не е построена защото в момента тази болница е най-голямата на балканите.
Горд съм ме имам възможността да работя за търговска лига