Брейн Сторм Консулт /img/frontend/nomap.png"

Брейн Сторм Консулт

Мой работодател от 2 години е Брейн Сторм Консулт. Работодател който оценява и възнаграждава своя служител достойно. Богатството което усещаш, когато си част от Брейн Сторм Консулт е, че си член не само на екипа, но и на семейство, готово винаги да помогне в труден момент. Благодаря!

Помпайте позитивките, помпайте още, че не стига!!!

За изминалите 17 години съм сменил работата си три пъти. Първия път - за съжаление компанията реши да преустанови дейност. Втория път се оказа, че няма на къде да продължи развитието ми. Трети - Вече 7 години работя в Брейн Сторм и съм доволен от факта, че една Българска компания непрестанно се развива.
Доволен съм от развитието и смятам, че един служител трябва да иска повече, за да вървим заедно напред и нагоре.

Здравейте! Брейн Сторм Консулт е не просто фирма, предлагаща отлични условия за работа, приятна среда за общуване и необятно поле за развитие - тя е семейство!
А като такова, всяка една връзка в него е специална, всяко едно действие е грижа за служителя.
Работейки във фирмата, вече почти 4 години, единственото, което мога да изкажа, е благодарност към г-жа Терзийска за предоставената възможност да се развивам и да надграждам себе си, за гласуваното доверие.
Не искам да пропускам и колегите, които абсолютно винаги са били на разположение на всяка моя молба - никъде другаде не съм срещала подобно отношение, неслучайно в началото определих Брейн Сторм Консулт като семейство!

Ако мога да се върна назад във времето преди 7 години, за да избера пак пак фирма, в която да започна работа, отново и отново бих избирала Брейн Сторм Консулт. Компания, кято е вече 22 години на пазара и не спира да се развива заради отличното ръководство и сплотения колектив. Млад и амбициозен екип от интелигентни и разбрани хора. Отлично заплащане, което се получава винаги навреме. Възможност за развитие и съобразяване с изискванията на всеки служител. Какво повече би могъл да иска човек на работното си място?

Като настоящ служител , бих искал да споделя изключителното си положително мнение за фирмата като цяло и най-вече за условията , които управителката на дружеството в лицето на г-жа Терзийска , предоставя на своите служители за да работят с желание и да бъдат удовлетворени от това че са част от екипа на БРЕЙНСТОРМ КОНСУЛТ . Работната среда е приятелска , а колегите са изключително предразполагащи за това да покажеш и докажеш своите умения . Ако покажеш своите професионални способности ще ти се предостави възможност за израстване в йерархията на фирмата и ще бъдеш оценен по най-подходящия начин . Дружеството се е доказало във времето като много стабилна и развиваща се счетоводна кантора благодарение на потенциала и визията в бъдещето на г-жа Терзийска , която винаги предоставя възможност на младите да се докажат .

Здравейте, Като настоящ служител от 8 години във фирма Брейн Сторм Консулт мога да изкажа само положителни мнения. Работната среда, колегите и условията са повече от перфектни в сравнение с моментните работни условия в България. Заплащането винаги може да се коментира с ръководството, което се съобразява с изискванията на служителите си. Единствения етикет, който е задължителен да се спазва в компанията е професионализъм, колегиално отношение и експертното предоставяне на услугите на крайните клиенти.

Моля за информация по отношение на позицията Счетоводител? Интересува ме натовареността на отделния служител (за колко и какви клиенти отговаря), заплащането, работи ли се извънредно, какъв е екипът, изобщо всякаква информация, която да даде някаква представа за положението в тази фирма!
Благодаря предварително!

Към всички счетоводители: Не започвайте работа в която и да е счетоводна кантора, без да сте получили за нея препоръки от свои познати, на които имате доверие. Аз направих грешката да се хвърля насляпо и сега съжалявам!