Брейн Сторм Консулт /img/frontend/nomap.png"

Брейн Сторм Консулт

В Брейн Сторм Консулт работи задружен екип от професионалисти начело с госпожа Камелия Терзийска. Тук намерих добри колеги и приятели. Работната среда е приятна за служителите на фирмата. Препоръчвам за търсещите професионално развитие в сверата на счетоводството!

Компанията е "ТОП" - една от най-добрите български компании, да не кажа и най-добрата, в сферата на счетоводството и одита. Казвам го от опит, тъй като имам честта да работя в Брейн Сторм вече повече от две години. Работя с прекрасни колеги и невероятни професионалисти, с които винаги действаш в екип и имаш непрекъснатото усещане за отбор, сплотеност и лоялност. Брейн Сторм е място, където служителите получават безценен опит, а клиентите качествени услуги.

Като човек, добре запознат с компанията, противно на анонимните хейтърски коментари по-долу, силно препоръчвам Брейн Сторм, както като работодател - на хора, търсещи добро професионално развитие, квалифициране и опит, така и на клиенти, търсещи качествени услуги в сферата на счетоводството и одита.

Работя в "Брейн Сторм Консулт" повече от две години. За мен е удоволствие и предизвикателство да работя в тази фирма, развиваща се успешно, грижеща се своите служители и даваща им шанс и възможност за развитие и реализация. Чувствам се част от един гигант, мащабна фирма, която е една от най-добрите на пазара, специализирана в услугите за счетоводство и одит. Благодарение на шанса, който ми се даде да работя и да бъда част от екипа на "Брейн Сторм Консулт" се чувствам и по-добър специалист, научих много и се развивам. Социалните условия за работа са много добри. С колегите се разбираме и уважаваме много. Аз се гордея, че работя в тази фирма и съм част от екипа на "Брейн Сторм Консулт".

Работя в Брейн Сторм Консулт вече почти 3 години,
благодарна съм на г-жа Терзийска, че ми даде шанс без да имам никакъв опит, да започна работа в тази прекрасна фирма с най- страхотния и сплотен екип. Тук всички сме не само колеги, но и приятели които си помагат взаимно. Брейн Сторм Консулт предлага отлична работна среда, условия за развитие и надграждане и не на последното място грижа за всеки служител.

За мен е удоволствие да работя в Брейн Сторм Консулт.

Не пазарувайте в LIDL! Цените са невероятно високи. На 19.07.2019 г. телешка пастърма имаше цена 64,90 лв/кг при базова цена на месопреработвателите 22 - 26 лв/кг. Предлаганият продукт беше без етикет на производител и срок за годност! Същата пастърма на 21.07.2019 г. се продаваше на цена 63,00 лв/кг. Това ли е намалението за т.н. "черен петък"? Така е не само за месните деликатеси, а и при зеленчуците, захарта и захарните изделия, рибата, олиото.....
Граждани, не вярвайте в рекламните клипове и не пазарувайте в LIDL!

Брейн Сторм Инсулт напълно са едни същински гадинки, които си пасват перфектно на името. Съсирват ти се в сърцето и не само него наeбaват, ами и мозъка.

Не съм роден заможен, но с десетина години старание успях да насъбера пари да търся да инвестирам.

Отидох да ги питам аз, това е още около 1999 година, да ме консултират къде, аджеба, да инвестирам парите си? Бях се разчел и се чудех между едни Amazon.com и едни eBay.com, все още малки и неизвестни фирми. Идва шефа на Брейн Сторм Емболизъм с кучето си и ми казва да инвестирам в Pets.com! Растяли с огромна скорост! Видя ми се умен и информиран човек, навих му се, инвестирах. Е да, ама не! Няма година по-късно, изгубих 90% от инвестициите си.

Добре де, айде веднъж сгрешили няма как да ме прецакат втори път.

След още половин дузина години труд и спестяваня отидох пак с някой лев в ръка. Това е към 2006 година. Питах, къде, аджеба, да инвестирам сега? И те ми казаха - в имоти! Е па кyp! Две години по-късно бях фалирал и наново трябваше да се издигна от бедност и безпаричие.

И мина още половин десетилетие и реших, един последен шанс ще им дам... Но не за инвестиции. Явно, че от това те не разбират. И ги питах къде, поне, да си оставя парите да са ми на сигурно място за старостта? Ако няма да забогатея с инвестиции, поне да не живея на 150лв пенсия в старините си. И 2014 година те ми казаха, че най-изгодно било при КТБ.

За това днес пиша това ревю не от моят смартфон, аз нямам такъв. Не от работния ми лаптоп, трябваше да си затворя фирмата след като КТБ умряха. Не от моят настолен компютър, аз нямам такъв. А и да имах, няма къде да го сложа, бездомен съм. Пиша това ревю от един от гадните компютри в метрото.

В момента пък се пробват да ме навият в Blackberry да инвестирам, щели да скочат пак да станат голяма работа. Този път няма да им се хвана!

Т О Т А Л
Щ Е Т А

>:(

Минах към тях защото Счетоводна Къща Ралица ме съсипаха. Но няма братко - същия ***. Видиш ли счетоводител бягай на далече. Прехвърлих склада в Добрич на едно момче от малцинствата, че Ралица така оплетоха нещата че нямаше излизане от калта. Новия склад в София го пуснах при Брей Сторм. Брей, брей, колко да са брей. Чувал съм че в Гърция никой не плаща данъци. А тея наште 5 стотинки продажби не можаха да ми скрият. Еми за кво са учили по 5 години. И сам мога да си попълня декларацията легално. Не става така, братко. Съсипаха я тая държава. Закривам всичко и заминавам да бера маслини в Гърция.

Помпайти позитивкити чи ни стига!

Мой работодател от 2 години е Брейн Сторм Консулт. Работодател който оценява и възнаграждава своя служител достойно. Богатството което усещаш, когато си част от Брейн Сторм Консулт е, че си член не само на екипа, но и на семейство, готово винаги да помогне в труден момент. Благодаря!

Помпайте позитивките, помпайте още, че не стига!!!