Пристанищен комплекс Русе ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Пристанищен комплекс Русе ЕАД

На последното директорско /алкохолно/ парти,което се състоя на скоро,някой от присъстващите бяха наречени с истинските им имена.........  Но то си е така алкохола разързва езика и тогава се казват много истини.Браво! Ха-Ха-Ха госпожи и господа познахте ли се?Вие може и да не сте се познали ама хората ви познаха.

Точно така,тази е в основата на всичко лошо което се случва в това пристанище.Но какво може да се очаква от една зависима.И тя и синчето и това е обществена тайна.Много хора /кадърни/изгоряха заради нея и новия-стар алкохолик циркаджия.А сега и тази маймуна Тошко Африкански.Вярно е циркът е пълен!Сега маймуната ще си отмъщава за това ,че беше изгонен позорно преди време,сега ще си отиде един началник на отдел-познайте кой е той.Но така ще бъде докато ни ръководят маймунии алкохолици.

Еди, Еди бива ли така? Точно нея да хвалиш. Тази която е в основата на всички освобождавания и интриги в това пристанище. Всички я знаят.
Може би ще е най-добре да го концесионират преди да са назначили някой от Беленския затвор за директор. Напоследък стана модерно да се връщат некадърници и да се назначават хора с присъди. Явно ще е неизменна част от изискванията да имаш такава, било то условна или ефективна (най-добре) за да постъпиш на работа там занапред.
Върнаха и Луи Дьо Финес. Циркът е пълен :)
Дано малко останалите свестни хора там оцелеят.

Ох това пристанище няма ли да го концесионират вече, от ръководните кадри само Зоя става всичко друго е кухи лейки , пияници и крадци  със самочуствие на богове.Време Вие да си ходите жалко за работниците има свестни момчета и момичета, но общо взето те и сега страдат и при концесионера пак ще са зле.

Накратко положението е повече от плачевно.

Фактите какви са? Махат ефективен ръководител и слагат типичния разсипник и послушко, който смирено тича като кученце подир двамата му небезизвестни Русенски ментора.

Очаква се завръщането на поне двама-трима също толкова безценни кадъра.

От всички кадри в Русе, въртят все него. Тези от Герб ако бяха малко по-умни, щяха да сложат някой по-интелигентен или такъв, който може да говори като директор. Иначе неплатени отпуски няма да има, тъй като средствата са в излишък засега. Ще закупи някоя друга машина, ще се поизхарчат малко средства, е няма как...

Типичните курви са си такива по душа и отсега започват да си личат с отношението си към другите. От т.нар. "ръководители" не липсват такива, и от двата пола.

Жалко за структурата. Жалко и за хората.

Колеги Господ да ни е на помощ.Отиде си печалбата,която натрупахме с общи усилия.Този изгладнелия ще изпапа всичко.Мръсните герберАсти нямаха ли някой по къдърен.Ама те гонят къдърните и си слагат мухльовци и некъдърници.Знам ,че има и близачи,които ще започнат веднада да му облизват задните части.А по въпроса за командировките,покрай него се облажват и Башалов и Николов и още някой от "гнездото на осите" и си пазаруват ли пазаруват със служебни парички.Но дано да им приседне и да им се връща двойно това което стана с някой от съкратените! Имам в предвид нелепата кончина на Стоянчо!

Замунда и се подгответе за неплатена отпуска, докато в същото време новият директор се разхожда в кжмандировка зад граница.

Замунда да Ви е честит новият директор, сега ще молите дано не сме следващите.

Е на черния му духнаха под опашката,ама той открадна каквото можа и къщата му построиха по време на работа сега се режат документи до понеделник каквото може да се замете ще е заметено не за първи път.Много е интересно че неговите хора като разбраха какво се случва вдигнаха кръвно и се спасиха за известно време.Има и такива които се въртят като фурнаджийски лопати ама дано Драгошинов по бързо да ги разбере кои са.Не че този е много добър и от неговото управление вече има една жертва ,човекът почина заради него. Нека да му тежи на съвеста,ако има такава.Е честито колеги-задават се нови съкращения,а може би и нови погребения!Този е способен само в това!Да му се връща!

В момента комплекса се разграбва тотално,като разграден двор е. Групата на М.Методиев на чело с него и с благословията му окраде всичко метално което можеше от п-ще запад и механизация.Под предлог че го карат на изток или водна база всичко отиде на вторични /имам снимки/.  Те никога не са се спирали но сега е върхът.От утре п-ще запад го няма вече та питам аз това управление не е ли малко големичко за работниците които остават?Колкото работници толкова началници!           А може ли някой да каже какво работи Ралица Тошева,защото всички си мислим,че е на щат "криещ се пушач".Ако не е скрита я в склада я на друго място значи е някъде да пуши за друго не я търси,но нали е протеже на онази директорска подлога за нея може! Та в тази връзка и подлогата оправи синчето си да вземе 5 заплатки,че то за другите вече нямя пари. Ами с две думи няма ли проверка за тов дръжество?Там трябва да влязат финансови във всички складове,че далаверата е огромна,а вътрешния и външен одит към фирмата са комбина с ръководството.Там трябва проверка от по високо ниво ама проверка не почерпка!