IBM Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Мениджмънта паднал в краката на дебили и е едно огромно село скрито зад голямото реноме на фирмата, без коментар само името привлича а вътре са само селяни без никакво поведение по добре не си губете времето...

Каквото и да правите в АЙБИЕМ/КОНСЕНТРИКС, моля Ви се , не започвайте работа в проекта им с Ксерокс, ще ви се разкатае майката.

Преди много години напуснах работата , която имах , за да работя за АЙБИЕМ, това ми беше мечтата - да работя за междурнародна , голяма , стабилна и престижна компания........... само, че за съжаление останах доста разочарована.

Още съжалявам,че напуснах тогавашната си работа ...... ама нали искам да си следвам желанията и мечтите - РЕШИХ ДА ПРИЕМА ОФЕРТАТА ИМ.

За тогавашната ситуация заплатата не беше лоша , но не беше и много добра - беше под 1000 лв , годината беше 2008.

Имахме обучение почти 3 месеца и накрая тест , който трябваше да минем.

Когато започнахме бяхме 15 човека и бяхме първата вълна за Ксерокс - имахме по над 20 обаждания на ден. Телефонните Линии не бяха много ок - аз постоянно не чувах клиентите и си го отнасях от тях.

В един момент ми писна , не ми беше лесно да взема решението да напусна , защото тази работа беше мечтана и бленувана от мен, но тези машини ми дойдоха в повече, реших, че не ми се занимава с копирни машини и не ми се търпеше положението с линиите.

Така след 4 месеца напуснах Айбием и започнах в друг кол център , който отново напуснах след това , ама това е друга история.

Здравейте! Интересувам се през колко интервюта се преминава,както и всякаква информация относно тях ще бъде полезна.

моля да споделите информация за самата компания относно Procurement центъра- видове отдели и разликата между тях, каква е разликата и отговорностите между отделните позиции Procurement specialist, Buyer, Professional, каква е разликата между отделните възнаграждения между различните позиции и отдели.

Благодаря предварително.

Търсят ли се Windows system administrators? За първо ниво става ли без опит,а само с магистър по компютърни технологий?

Здравейте! Интересува ме малко повече информация за позицията Financial Analyst в IBM. Какво е заплащането? Какво на практика се работи? Всичко друго, което би било полезно според вас?

Вярно ли е, че владеещите скандинавски езици взимат от 3000лв. нагоре?

Кандидатствам в IBM за Level2/3 Cisco support. Не ме бърка че смените са късни, интересува ме естеството на работа, има ли възможност за развитие в компанията, има ли обучение, има ли сигурност ако си вършиш работата? Не на последно място заплащането, ако някой има информация да сподели.
Благодаря предварително!

Здравейте, искам да Ви попитам като кандидат за позицията Security Network Support Engineer какво е възнаграждението и до колко време трябва да бъда повикан на евентуално интервю след кандидатурата за позицията ?
Благодаря!

Доста пъти е задаван въпросът относно ситуацията за позицията Financial Analyst, но ме интересува нивото на заплащане за позицията?

Ще съм благодарна, ако някои сподели информация.