Месалина ООД /img/frontend/nomap.png"

Месалина ООД

Ходих и аз на пробно известно време или за няколко часа или за цял ден (не се заплащат). След 6-тия път управителката Рената реши, че не ме харесва, скара ми се за нещо и аз не разбрах за какво!! Обеснение не получих, каза ми да си ходя ,че чакали и друго момиче, и ако решили щяли да ми се обадят!!! Само, че аз прецених, че с такова отношение няма как да стане и им се обадих да им кажа ,че не желая да работя за тяхната фирма.
В магазина им в Мол София се въртят страшни интриги по межу им с главно роля Тони!! Минаваш да работиш през всички маг. да те видели всички момичета дали ще те харесат все едно ще се жениш за тях !!!
За тази работа си има договори който са 6 месеца изпитатален срок !!!

Условията са идеални!!!
Заплащането е отлично!!!
Просто има хора, които не си заслужават позициите- злоупотребяват с титлата си на управител! И ако управителя (дупето) си отиде- изхвърчат и подчинените (гащите)!
Страшна гъзоблищина и адски интриги!
Дали трябва да се молиш на управителя си за изработените пари- това всеки сам си решава....
Дали трябва постоянно да прикриваш управителя си- зависи от това дали искаш да си запазиш работното място...
Иии само да вметна - дори затворниците се хранят!
Няма строго регламентирани почивки и понякога си на крак 11 часа без залък в устата!
Така е в България през 21- ви век!
Не виждам управия!
И последно, че почнах да задълбочавам, но... с какво Пловдив превъзхожда всички останали, че само там няма камери в магазина?!?!?!?

Извикаха ме на обучение, ходих март месец за 10 дни( не се плащат) , казаха да си подготвя документите, че започвам.Това се оказа лъжа. Мотаха ме дълго време, обадих се да попитам какво става, всичко си беше уж наред, но работа не започнах.Не се обадиха изобщо, дори да кажат,че са се отказали от мен. Досега не ми се беше случвало такова нещо.Беше ужасно, пълна подигравка.