ДПМГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДПМГ ЕООД

Не  само това че е селяния, те злоупотребяват с хората и не спазват законите. Договорите са на 4 часа, не пускат касови бележки и взимат пари на живушите в сградата инвалиди, КОЕТО Е ПОДСЪДИМО!

Доста некоректна фирма въпреки приказките им. Договора ми го пуснаха с дата 15 дни след като бях започнал работа. От 15.06.2014 до 19.09.2014 ми бяха подхвърлили едни 300.00 лева на ръка (при обещани 400.00 чисто на месец) и толкоз. Когато се обадих на шефа на 05.09.2014 и го попитах кога ще има заплати, отговора беше "рано е да се каже". След като им изпратих заявление за напускане по чл.327 ал.1 т.2 ми счупиха телефона да ми звънят да отида да си взема парите, които ми дължат. Останалите хора от "охрана" и чистачките стоят, защото са на възраст, на която според тях няма къде да ходят и се примиряват със ситуацията и са с надеждата, че все някой ден ще им платят.

Утре съм на интервю, а след трите коментара, които прочетох, силно се разколебавам дали да ходя изобщо....

не си губете времето. Само ще си счупите автомобила, а никой не дава пари за  ремонт нищо, че на интервюто друго казват. За 400лв НЕТО, защото повече не дават, не си заслужава. Там наистина е шуробаджанащина и пълна селяния. Заплатата я дават 1 месец назад и на ръка. Аз загубих 4 месеца там и съм взела 2 заплати с мъка. Вие си решавате!

Който е решил да се пробва там изобщо да не си губи времето. Фирмата е некоректна, забавя заплатите или не ги изплаща в пълния им размер. На всеки 6 месеца има прекратяване на договори и взимане на нови хора. Там си стоят едни и същи, който си обучават непрекъснато нови и нови. Експлоатацията е голяма-не си струва.

На дума са много велики, но дойде ли моментът за получаване на заплата, нещата стават различни, да не кажа трагични.
След напускане по мое желание, около три месеца звънене и ходене до офиса успях да си взема парите. Осигуряването е на минималната заплата.

За нищо не стават ...
Най-големите нещатсници, които могат да съществуват като фирма.
Една заплатка три месеца не можеш да вземеш ... едни смешни 600 лв.
Колегите са шуробаджанаци и са ТОТАЛНИ селяни - от Перник (верно) и подобни "градове".
Ваш избор