Р. Д. Едюкейшън оод/Джани Родари основно у-ще /img/frontend/nomap.png"

Р. Д. Едюкейшън оод/Джани Родари основно у-ще

3 точки от 1 мнение

Не се лъжете да имате нещо общо с тази фирма. Напълно некоректни, не плащат на персонала си, затова има текучество и непрекъснато им тече обяна в jobs. Не им доверявайте децата си. Това е най-некоректната работодателка и ще направи всичко възможно за да Ви вземе парите и здравето, нищо няма да получите, а децата Ви ще са подмятани от учител на чистачка и обратно, тъй като хората са експлоатирани до крайна степен и нямат време дори да хапнат или да вземат глътка въздух. Непрекъснато родители се отказват от услугите им и те няма как да им върнат дори парите. Това което прадлага г-жа ЙОРДАНКА ЙОСИФОВА Е САМО НЕКОРЕКТНОСТ!!! Ако се излъжете да започнете работа там или да им довирите детето си, ще се уверите сами. На хората, които напускат редовно не им се изплащат заплати, и тя им обеснява, че даже и дължат пари....... Оставям ня Вас да я прецените!!!