ОЛДЕС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ОЛДЕС ЕООД

Дори писах до администратор за този проблем.
Мога да кажа, че ако този псевдо коментар на „Цветомира Иванова“ беше истина едва ли още щях да работя за този работодател. Абсолютно обратно е всичко изложено до тук. Прекалено коректно отношение, актуално заплащане и приятна атмосфера цари в заведението. Голяма част от служителите във фирмата са с дългогодишен стаж, което говори доста красноречиво за работодателя.

Казвам се Цветомира Иванова и съм служител във фирмата вече 8 години. Безкрайно неприятно изненадана останах, когато установих, че „КОЛЕГА“ плагиатства в БГ Работодател. Дори писах до администратор за този проблем.

Изключитено НЕКОРЕКТНИ работодатели!!!! Имат 2 фирми : Олдес ЕООД и CGS (кетъринг). Бавене на заплати, рядкост е ако ги дадат на време. Фиктивен трудов договор - нищо общо с реалната заплата, осигуровки и т.н. Съответно нямаш право на платен годишен отпуск. Само разписваш, че си ползвал или в най-добрия случай ти плащат смешни пари (общо 40-50 лв. за 20 дни.) Заплатите се намалят през ден, според настроенията. Персонала се сменя също много често. Пълни своеволия. При напускането не се изплащат удържани пари, неизползвани отпуски или компенсации. И няма институция, която да ги принуди, тъй като си плащат на определени хора и проверяващи, за да не ги глобяват.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!!