Дафи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дафи ЕООД

БЯГАЙТЕ ВЪЗМОЖНО НАЙ-ДАЛЕЧ !!! Това не е фирма, а детска градина. Всеки пее пред шефовете за каквото и да стане, колеги които не са в сградата научават какво не си направил в рамките на 5мин. Всеки ти е шеф без значение като какво са те наели там има само една позиция ОБЩАК единствено можеш да се задържиш ако си по нисък от тревата, не отговаряш, не даваш мнение вършиш неща за които не си нает без претенции и т.н. А относно баш шефовете, ако ви кажат че стената е бяла приемете я черна. Не спазиха абсолютно нищо от уговорката при интервюто. Единственото нещо добро което мога да кажа е че си взимаш парите толкова колкото сте се разбрали винаги на датата.

Никак не съм доволен от тази фирма.

Господа, когато пускате обява бъдете сериозни и описвайте подробно какво предлагате като работа, колко дневна работна седмица предлагате, каква ще бъде или брутната, или чистата заплата и бъдете честни в обещанията си

Да почти всяка седмица има обява за сглобяване на машини ,какво се извършва и при толкоз чести обяви нещо не е наред ли ////

През седмица пускат следната обява " Търсим работници за сглобяване на машини" със заплащане 400 лева нето.Някаква информация по въпроса ?
Ако вземат да пуснат малко по подробна обява и обяснение какво искат ще е много добре,че само заблуждават хората ...