Нет-Сърф.Нет ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нет-Сърф.Нет ЕООД

Определено негативните мнения, които се дават от анонимни са от хора, които търсят работа просто за самата заплата. Фирмата е страхотна, като последните 2-3 години напредна доста в развитието си от към мениджмънт и отнощение към служителите. В момента се работи с няколко вънщни фирми (HR), като целта е подобрение в структурата и подобрение на условията разбира се. Заплатите растат и определено школата и работната атмосфера, както и работодателите са на много високо ниво!

Нещата в компанията значително вървят към подобрение. Не вярвай да коментарите на бивши вечно недоволни, мрънкащи и мързеливи служители. Тук оценяват работата на служителите и се дават шансове, стига да показваш умения и да имаш желание за работа.

Успех! :)

Хора, моля за мнение относно Нет-сърф? В момента имат обява за Сплайсьор, но като чета долните мнения и малко се плаша.

Имам познати във фирмата, които казват, че нещата са значително подобрени и дори имало консултанти от София и правели обучения. Моля за малко повече информация, ако някой има такава?

Настоящата ми работа не е от най-добрите, но не искам да сменя и да се окаже по-зле.

Кучетата си лаят, керванът си върви! Имам стаж над 3 години във фирмата, като ми е давана не веднъж възможността да се развивам. Наистина, заплащането би трябвало да е една идея по-добро, но със сигурност не е минимално. Да, работа има, на моменти е доста динамично, но не е невъзможно и стажът ми го доказва. Тук ще спомена, че не съм подбран на принципа шуро-баджанащина! Екипът е млад и позитивен, състоящ се от хора с доказан опит и амбиция. Работната среда е повече от добра в сравнение с редица други фирми в бранша (дори и най-големите). Обикновено хората, които плюят са тези, за които работата е просто една заплата. Жалко за тях... В една работа аз винаги търся не само заплащането, но и самата школа, а Нет-Сърф определено учи на много неща. Винаги намирах разбиране и помощ от колегите си, с които винаги приключвахме успешно всеки един проект. Съветвам хората, които си търсят работа просто за да убиват време, или да си клатят краката по цял ден зад бюрото, да се ориентират към държавна работа за фиксирана минимална заплата (ако въобще успеят да се доредят). Успех в развитието на фирмата! :)

Най скапаната фирма в която съм работил.Въпросния Иван Чавдаров явно много е лизал задници за да се издигне до това ниво.Некадърни кадри назначени с подмазване.Не се подлъгвайте да се хващате на празните обещания.

Не препоръчвам въобще да се занимавате с тази фирма. Заплатите са невероятно ниски, нищо че ще ви залъгват с "бонусната система", която е невъзможно да я постигнеш. Осигуровките са на минималната работна заплата, на 8 часа. Отношението е отвратително, все едно си им длъжник и работата е целият ти живот. Отпуските трудно се взимат.
Управителят Иван Чавдаров е лицемер, който във всеки един момент може да се обърне срещу теб. Това не е човек на когото може да разчиташ. За периода в който бях на работа в тази фирма се смениха много хора на позиция "продавач-консултант". Освобождаваха ги на няколко седмици, защото "не са се справяли". Няма как да се справят като никой не си прави труда да ги обучи качествено. Най-лесно може да се издигаш във фирмата, като правиш "мили очи" на Чавдаров.
В Нет-Сърф.НЕТ всичко е шуро-баджанащина. Габриела Давидова е приятелка на Чавдаров, която не разбира нищо от естеството на работа. Постоянно я въртяха на различни постове, защото тя не се справяше с нито един. Единствено се задържа, защото Чавдаров я "бута" напред.
Може да си най-добрия в това, което правиш, ако не си приятел с Чавдаров, няма да се издигаш. Това те обезкуражава всеки ден.

Най некоректната фирма в която съм работил.Напразни обещания за актуализация на заплатата.Експлоатация на труд.Общо взето всичко което може да се каже е все лошо.

Въпросната фирма няма никакво уважение към почти всички свои работници, с много малки изключения. Заплащането във всички отдели и звена не е съобразено с обема на работа и цените на труда в този бранш, като цяло много слабо заплащане. Извънреден и нощен труд не липсва, в редки случай се получава по 10лв. бонус за него.
Мениджмънта е на плачевно ниво, организацията и разпределението на труда във фирмата куца много. Ясно си личи, че мениджърите си нямат и капка понятие от управление на човешки ресурс и правилното му мотивиране и стимулиране.
Развитие във тази фирма НЯМА, може да останеш на една длъжност с години, дори и да си вършиш перфектно работата, но по-лошото е, че и заплатите не се променят, ако си вършиш съвестно и качествено работата, което води до пълна демотивация на целия човешки ресурс и спад в производителността.
Често задълженията ви са в пъти повече от тези, които са описани в длъжностната характеристика.