ЕРОТРАНС БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕРОТРАНС БГ ЕООД

Искрено се надявам,че тези мошеници са фалирали и вече не съществуват,лъгаха и клиенти и служители и то по най-долния начин. Освен че не ми платиха,като бивш служител, се държаха грубо и вулгарно, управителката е истеричка, за психиатрия е,само крещи и обижда.Съпругът й се мисли за много вървежен и може да сваля всяка служителка. Със скъпата си сграда могат да заблуждават само до време.Семейство Еротееви, вървете си на село, да продавате домати,за друго не ви бива. А.... и преди това, изкарайте няколко сеанса при психиатъра!!!!!!!

Реших да напиша мнението си в този сайт,тъй като мненията за тази фирма са в друг сайт-slujba.com.Ако ги бях прочела преди това нямаше да се подлъжа да напусна старата си работа,за да започна там.Отначалото всичко е добре,обещанията бяха много.Но за съжаление това,което в последствие прочетох в другия сайт се оказа вярно.Започнах с уговорката ,че ще работя в новия им сервиз в орландовци,а само след 2 месеца(КАТО ЧЕ ЛИ ЕДИН СЕРВИЗ МОЖЕ ДА СЕ РАЗРАБОТИ ЗА ДВА МЕСЕЦА)се изнесоха тихомълком от собственика на помещението и ми беше казано,че трябва да работя в другия сервиз,който е в едно поле извън София.Там няма работно време,заплатите се бавят и т.н.И тъй като не ме устройваше и започнах да се оглеждам за работа г-н Еротеев реши да се разделим и до ден днешен не ми е платил.А ме убеждаваше,че на сайтовете за мнения за работодатели не може да се вярва.Защо тогава излиза ,че всичко написано е вярно,г-н Еротеев?Аз съм била коректна,не съм отсъствала от работа ,не съм крала от Вас,защо тогава Ви крадете от мен?Моя съвет към хората,които си търсят работа да не си губят времето там.