Нител М ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нител М ЕООД

Имам отношения с въпросната фирма от години и имам само добри впечатления. Винаги са били коректни към нашата фирма. Изпълняват поетите ангажименти в срок. Виждам, че има и други мнения но при нас никога не е имало проблем. Надявам се , че не са недействителни коментари от конкуренти, което е често срещана практика.

ВНИМАНИЕ !!! ИЗМАМНИЦИ. Звънят по телефона да предложат услугата , когато им кажеш да ти изпраят информация за какво става въпрос. ТЕ ТИ ПРАЩАТ ФАКТУРА + ДОГОВОР  С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ ЗА 130.80 , КОЯТО НЕ СИ ИСКАЛ. МОЛЯ ФИРМАТА ДА ВЪРНЕ ПАРИТЕ НИТО СМЕ ВИ ИСКАЛИ ДОГОВОРА И ФАКТУРАТА. Документите се пращат с куриер без опцията да видиш пратката, а само след като си платиш. След това не ти връщат парите и отделно не може да се свържеш с тях по телефона. Но не мисля да спра до тук с тази измама......

Бих искала клиента от Бургас,който се е почувствал измамен да даде свои контакти,за да се свържем с него в рамките на 24 часа и да разрешим казуса. Сумата с ДДС е 214.8,а не 218,на посочената от Вас цена.
Оставаме на Ваше разположение,защото сме професионалисти и държи да имаме само доволни клиенти :)

Спорен ден.

Бизнес Информационен Каталог или Регистър на Българските Фирми, както и да се представи тази фирма Нител М ЕООД аз си оставам подмамен и излъган. Взеха ми за "регистрация" в регистъра на Българските фирми в интернет сумата от 179 лева която ми беше съобщена в края на разговора и без ДДС. До ден днешен като напиша името на фирмата си в google.bg - тя не излиза. После реших да потърся фирмата си и в "самият" каталог www.biznes-catalog.com, но и там не можах да я намеря, нито в търсачката на сайта който зарежда много бавно, нито в категориите. Разочарован съм изключително много от начина по който е предложена "услугата" - тъй като аз направих услуга на фирмата, да заплатя 218 лева за нищо.
Много моля всеки който реши да си прави реклама или каквото и да е да го направи по друг начин, но не и чрез тях и фирмички като тях които се чудят как да измамят някой за да им върви бизнеса.

Работя във фирмата от 2012 година и до момента към мен поне е нямало некоректно отношение. Да,работата си е напрегната,защото сме с таргети, но това не е проблем,особено ако ти е приятно по цял ден да си говориш с хора. Има си обучения,лично аз съм бил на няколко такива и останах доволен, провеждат се извън фирмата, наема се фирма, която ги води. Получаваме си парите точно когато трябва,което ми дава и сигурност,защото живея под наем. Абе шефовете са си точно на мястото. Можеш да разчиташ на тях.

Служители на Нител М (представиха се за Мария Борисова, МОЛ-ът Николай Карабойчев и познатият Лъчезар Манчев) се свързаха с нас непосредствено след публикуваното от мен по-долу и ни увериха, че всичко се движи в рамките на нормалния период, и че ще се възползваме от услугата по нейното предназначение. Също оставиха и телефони на наше разположение: 02/4112373, 02/ 4113464, 0897544490, 02/ 4114508, 0878940332.
Услугата в крайна сметка беше активирана (макар и със закъснение), но на грешен адрес. Все още се опитваме да се свържем с тях на указаните телефони, за да направят корекцията, но отново никой не вдига и никой не връща на гласовите съобщения. Което автоматично прехвърля услугата, заплатена от нас преди 2месеца, в режим на „неупотребявана“.

Една фирма е честна и коректна тогава, когато предлага услугите си по прозрачен, навременен начин и в завършен вариант на своите клиенти. До тогава фирмата=услугата остава некоректна и не „на място“, също като адресът, посочен в услугата.

Искам да изкажа благодарности към служителят, който обслужва нашата фирма - благодаря за разбирането и качественото човешко отношение.
В самото начало се наложи да повиша тон във връзка с неразбиране от моя страна на конкретно нещо, което бях заплатила, но после ми се обадиха и ми обясниха, дори ми изпратиха на имейл подробна информация, дадоха ми три номера, на които мога да ги открия и от тогава нямаме проблем.
В последствие видях, че телефонните номера ги има и в проформа фактурата, както и на оригинала, така че сама се справих с проблема си.
Благодаря и им желая успехи!

Искам да искажа благодарност към служителят, който обслужва нашата фирма - благодаря за разбирането и качественото човешко отношение.
В самото начало се наложи да повиша тон във връзка с неразбиране от моя страна на конкретно нещо, което бях заплатила, но после те ми се обадиха и ми обясниха, дори ми изпратиха на имейл подробна информация, дадоха ми три номера, на които да ги открия и от тогава нямаме проблем.В последствие видях, че телефонните номера ги има и в проформа фактурата, както и на оригинала, така че се справих с проблема си.
Благодаря и им желая успехи!

Работя в Нител М от 3 години. Нямам забележки към тях, коректни са с нас като служители.
Получаваме си заплатите навреме, когато се налага да излезеш по работа или до университета –няма проблем/тъй като аз уча и ми се налага да излизам за изпити/.
Изцяло млад екип сме, хубавото е, че се и забавляваме заедно, извън офиса дори.
Като цяло работата е малко натоварваща, все пак се работи с клиенти, но се справям.
Шефовете са готини, разбират от дума, не толерират лъжите,което е много хубаво, защото съм била свидетел и на хора, които се опитват да злоупотребяват с доверието.
Хубаво е също,че и на отличилите се служители предоставят възможност за различни обучения, които фирмата поема изцяло.

Работих за фирмата в продължение на повече от година и половина. Напуснах, за да започна работа по специалноста си. Като цяло обстановката и колегите бяха прекрасни. Почти не съм имал проблем с шефовете. Винаги са подхождали с разбиране. Заплащането е коректно и на време. Работното време се спазва и дори може да си тръгнеш по-рано ако си си постигнал таргета. За мен това беше добра работа с добри колеги от която нямам лоши спомени.