Нител М ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нител М ЕООД

Здравейте на всички, които четете тук!
Не се съгласявайте на предложенията на тази фирма. Предлагат услуги на Google, които всеки човек, имащ имейл и фейсбук би могъл да предлага на други, които не са "интернет" грамотни. Освен това, когато помолихме за информация по имейл, за да го обсъдим във фирмата, служителят каза, че няма за какво да ни изпраща такава информация и че е обяснил на собственика по телефона и само остава да платим услугата на куриера, който ще донесе фактурата. Няма договор, няма никакъв друг писмен документ, в който да е описано какво точно ще извършват срещу заплатената от нас сума. Служителят беше крайно невъзпитан и държанието му беше повече от нагло. Такива фирми не трябва да съществуват. В идните дни ще пуснем жалба в Комисията за защита на потребителите.

Пълни измамници които чрез заплахи по телефона те карат да плащаш някаква фактура без никакво основание за това. Заплашват че фирмата никога нямало да излезе повече в гугъл, те работели с гугъл и т.н. Глупости на които може и да се хващат повечето не дотам интернет грамотни служители и да платят.
Със заплахи и опити за заблуждаване на хората не се прави бизнес. Не плащайте фактурата която се опитват да ви пробутат и не се поддавайте на заплахите че ще изчезнете от интернет и гугъл няма да ви намери.
Аз лично ще пусна жалба срещу въпросната фирма и ще направя така че вие да изчезнете от гугъл и да не ви намират.

За малко да ни омаят и нас в предната ми фирма - представлявали услигите на Гугъл за България а Гугъл не чували за тях. Вднага се свързахме с Гугъл и преди да им платим всичко лъсна. Крият се по телефоните (то не че има в сайта им, то не че имат и сайт, не че и фейсбук страницата им има контакти на които да отговоарят). Звънят, заблуждават и пращат фактура по куриер (?!) без да са ти предоставили писмени условия. Подадохме жалба до комисията на потребителя даже. Тези са едни от многото в БГ дето унищожават малкия и среден бизнес. Направо го затриват със средновековните си начини на криене и заблуждаване в комуникацията.

Относно долупосочените мнения бих искала да обясня за всички клиенти и недостатъчно запознати потребители,че ние използваме платформата на google и това е информацията, която нашите служители обявяват и на нашите клиенти.

Предоставям на вниманието на всички посетители на този сайт и нашето работно време, в което телефоните ни са активни и отговаряме на тях.

Всеки делничен ден, без национални и официални празници/обявени за страната ни/ - от 09.00 до 18.00 часа, а след това е нормално да се включва гласова поща, за да можем да бъдем максимално полезни и да върнем обаждане в работно време на следващият ден.

Телефонните ни номера са посочени в имейлите, чрез които кореспондираме с Вас- нашите клиенти.

Ако все пак някой не сме успели да отговорим на обаждането Ви, моля свържете с нас на имейл:

[email protected];

на Ваше разположение: Мария Борисова

Пълни измекяри. Не оставят телефон за обратна връзка. Всички техни телефони в интернет, включително и тези в този сайт са със телефонен секретар. Некоректно поднасят информацията че са партноьор на Гугъл. Още повече клиента се поставя в заблуждение че представляват Гугъл, което разбира се не е така. Крайно невъзпитани по телефона, още повече като им кажеш че човека който търсят в момента е извън офиса.
Хора, така бизнес не се прави.

Обаждат се, като повтарят няколко пъти, че са партньор на Google. Когато ги попиташ обаче къде Google казват, че са партньори с тях, телефона беше веднага затворен.

Всички официално партньори може да намерите тук:

Както може да се досетите, нашите приятели ги няма там.

Вече трета година работим с тази фирма, за момента нямам никакви оплаквания-доволен съм както от страницата в сайта, така и от това къде се появява тя в google. На няколко пъти обновиха информацията и снимките, когато съм поискал. Дано останат същите и занапред.

Имам отношения с въпросната фирма от години и имам само добри впечатления. Винаги са били коректни към нашата фирма. Изпълняват поетите ангажименти в срок. Виждам, че има и други мнения но при нас никога не е имало проблем. Надявам се , че не са недействителни коментари от конкуренти, което е често срещана практика.

ВНИМАНИЕ !!! ИЗМАМНИЦИ. Звънят по телефона да предложат услугата , когато им кажеш да ти изпраят информация за какво става въпрос. ТЕ ТИ ПРАЩАТ ФАКТУРА + ДОГОВОР  С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ ЗА 130.80 , КОЯТО НЕ СИ ИСКАЛ. МОЛЯ ФИРМАТА ДА ВЪРНЕ ПАРИТЕ НИТО СМЕ ВИ ИСКАЛИ ДОГОВОРА И ФАКТУРАТА. Документите се пращат с куриер без опцията да видиш пратката, а само след като си платиш. След това не ти връщат парите и отделно не може да се свържеш с тях по телефона. Но не мисля да спра до тук с тази измама......

Бих искала клиента от Бургас,който се е почувствал измамен да даде свои контакти,за да се свържем с него в рамките на 24 часа и да разрешим казуса. Сумата с ДДС е 214.8,а не 218,на посочената от Вас цена.
Оставаме на Ваше разположение,защото сме професионалисти и държи да имаме само доволни клиенти :)

Спорен ден.