Нител М ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нител М ЕООД

Към момента работя 5 години във фирмата и не бих позволила анонимни лица да подронват авторитета й.
Като започнем с това,че услугите, които се предлагат от нас са безплатни - да,услугата е безплатна, но има много хора, които предпочитат някой друг вместо тях да свърши тази работа. Ще дам прост пример за всички хейтъри с това,че и маникюра е безплатен, но ние съвсем добворолно отиваме някой да ни лакира и да ни оформи ноктите,защото не ни се занимава с това. Е, и тук е същото- извършваме услуга за хора, на които не им се занимава сами да я свършат.
Ние сме фирма отличена от гугъл/това може да се провери, там където са вписани всички фирми с подобни привилегии/, така че спрямо нашите клиенти сме отзивчиви и точни.
Относно злостните коментари - всичко е въпрос на нелоялна конкуренция, за съжаление пазара е такъв.

Спорен ден на всички и се усмихвайте повече :)))

Браво на фирма Нител М за чудесно свършената работа!
За това, че използва Гугъл за продажбите на иначе безплатни услуги, и че се укрива след това.
След като не уважават искането ми да ми върнат парите и прекратят и без друго измамната си услуга, ще подам иск.
Може би има и други засегнати и бихме могли да подадем колективен иск.
Няма да мълчим, под претекст: "Е, хайде, метнаха ме, не е болка за умиране". Нали знаете, че те няма да спрат и ще метнат и други по този начин, поне това да спрем.

Опитват да вземат пари за Гугъл Бизнес, което напълно безпкатна услуга. В това няма лошо, ако човек не може да си я направи сам, но те заплашват със заличаване от Гугъл Мап. Това са мушеници и тези мейли трябва да се докладват, какво направих аз.

Звънят периодично. Заплашват, че Гугъл щял да ни заличи локацията. Казах им да ни заличат от базата си данни(за пореден път) и да си го таковат (за пореден път).

Настоящ служител съм на фирмата и всичко което е написано по-долу ме обиди лично. Фирмата е от 7 години на пазара, от които 4 от тях и аз вее съм част от нея. Страхотен екип сме с готини и разбиращи шефове. Когато започнах работа тук още учех бакалавърската си степен и никога не съм имала проблем, да ида до университет на лекции или за изпити.
Към днешна съм по майчинство и смело мога да кажа,че месеците преди да изляза в майчинство всички се грижеха за моя комфорт в офиса- като се започне от най-дребното - да ми проветряват постоянно, та се стигне до допълнително здравно осигуряване за мен и детето.
Фирмата е малка,но с много потенциал, млад екип и за 4 години ходех с удоволствие в офиса. След няколко месеца се връщам отново, защото майчинството ми свършва и смея да кажа,че нямам търпение. Просто реших да споделя какво и как се случва реално, защото се натъкнах на неща, които изобщо нямат общо с реалната обстановка.
Благодаря ви, Нител М

Клиенти сме на фирмата от 2012 година. Работим с двама човека, безкрайно доволни сме от тях. Галя и Лъчезар. Хората там са безкрайно отзивчиви, когато сме имали проблем,винаги сме били обслужени както трябва,дори наскоро им пренасочихме обаждане от друга фирма, която желаеше да ни продаде същите вече услуги, които сме заплатили към тях- един вид измама и подвеждане.

Не мога да разбера(защото от нашата фирма лично аз работя с Нител М ЕООД) защо има подобни изказвания от други фирми, които дори не са се представили кои са.Това е несериозно.

Благодаря им от името на нашата фирма.

С уважение: Димитрова,
ВЕБЕР ЕТИКЕТЕН БЪЛГАРИЯ

Мотивиращи личности, приятна обстановка, отзивчиви работодатели

Относно долупосочените мнения бих искала да обясня за всички клиенти и недостатъчно запознати потребители,че ние използваме платформата на google и това е информацията, която нашите служители обявяват и на нашите клиенти.

Предоставям на вниманието на всички посетители на този сайт и нашето работно време, в което телефоните ни са активни и отговаряме на тях.

Всеки делничен ден, без национални и официални празници/обявени за страната ни/ - от 09.00 до 18.00 часа, а след това е нормално да се включва гласова поща, за да можем да бъдем максимално полезни и да върнем обаждане в работно време на следващият ден.

Телефонните ни номера са посочени в имейлите, чрез които кореспондираме с Вас- нашите клиенти.

Ако все пак някой не сме успели да отговорим на обаждането Ви, моля свържете с нас на имейл:

[email protected];

на Ваше разположение: Мария Борисова

Пълни мошенници!!! Внимавайте когато подписвате договори с тях!!! Изчакват 3-4 месеца и ти изпращат нов договор под предтекст, че стария е изтекъл, с надеждата да се подведете и ако им върнете договора и не го платите се обажда един супер нагъл служител който започва да хленчи , че ако не платите договора сумата щяла да му бъде удържана от заплатата. Смешно и жалко !!!!

Здравейте.Услугата Google My Business, която предлага фирма Нител - М ЕООД е напълно безплатна от Google.Тези хора вземат за тази услуга 220 лв.ВНИМАВАЙТE!!!!!