Нител М ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нител М ЕООД

Работя във фирмата от 2013 година, шефовете и колегите са Ок, текучество няма, защото сме малка фирма и сме достатъчно задружни да си помагаме и да сме отзивчиви един към друг. Работата е натоварена, все пак се работи с клиенти, но пък HR-те се грижат да не ни е скучно- имаме си всяка седмица мини тиймбилдинги, шефовете поръчват обяд в офиса, имаме различни игри, които играем, сега ни предстои дълга отпуска, която почти всяка година си прекарваме заедно/все така се получава/.
Локацията е в люлин, но пък е близо до метро, тролей, трамвай, което дава доста опции.Паркинга на сградата е със свободен достъп и винаги има как да дойдеш с кола, имаме колеги които пътуват от Красно село, Младост.
Абе човек стига да има желание и да му се работи има как стигне до тук :))

Работата с клиенти винаги е малко специфична но пък разнообразна. Иначе работната обстановка е добра и те мотивира да си вършиш работата по най-добрия начин. Най-якото са свежите колеги, защото брз тях е тегаво. Като цяло бих препоръчал работното място :)

Работната атмосфера е добра. Екипа е от млади и позитивни хора и времето минава бързо. В техническия отдел колегите са огромни професионалисти и са много отзивчиви. Единствен недостатък е местоположението на офиса ако пътуваш от източната част на София без метро.

Доволен съм от работата си с тази фирма. Почти 4 години си имат значение. Хубавото е, че екипа е от млади хора и нещата се случват по-бързичко.

Благодаря на всички долунаписали мнението си, то е важно за нас, за да успеем да подобрим услугите и условията си.
Прилагам малко по-стар мой пост, в който напълно ясно съм обяснила как работим.

Относно долупосочените мнения бих искала да обясня за всички клиенти и недостатъчно запознати потребители,че ние използваме платформата на google и това е информацията, която нашите служители обявяват и на нашите клиенти.

Предоставям на вниманието на всички посетители на този сайт и нашето работно време, в което телефоните ни са активни и отговаряме на тях.

Всеки делничен ден, без национални и официални празници/обявени за страната ни/ - от 09.00 до 18.00 часа, а след това е нормално да се включва гласова поща, за да можем да бъдем максимално полезни и да върнем обаждане в работно време на следващият ден.

Телефонните ни номера са посочени в имейлите, чрез които кореспондираме с Вас- нашите клиенти.

Ако все пак някой път не сме успели да отговорим на обаждането Ви, моля свържете с нас на имейл:

[email protected];

на Ваше разположение: Мария Борисова

Влизайте на групата им във фейсбоок и ги репортвайте от 3-те точки!

Репортвайте им им сайта http://biznes-catalog.com/ и в google през тази форма:

Пишете, че ви искат пари за безплатни google услуги и да заличим тези утрепки!

Обаждат се в цялата фирма и заплашват, че ще ни премахнат от google maps. Изключително нагло държание и заплахи от тяхна страна.

Фирмата се обажда на фирми, които имат маркер в Google Maps. Представят се като представител на Google и срещу скромната сума от около 155лв искат потвърждение от тези на които се обаждат за адреса и предлагат да ни запазят този маркер в Google Maps като в знак на потвърждание ще получим картичка ДИРЕКТНО от Ирландия :)

Докато има балъци ще има и такива фирми!

P.S. Такава верификация наистина се прави от Google, но е напълно безплатна (не се плаща нищо на Google).

За който иска да си направи такава верификация може да го направи от следния линк: https://support.google.com/business/answer/7107242?hl=en

Отнема не повече от 5мин ;)

Вижте какво публикува тази фирма след моето изказване за тях и си направете изводите колко са 'коректни', освен това явно не се замислят относно тежестта на подобни обиди и клевети.
Благодаря ви, наистина ми стана по-весело след подобен коментар. Освен това се чудя защо като вече ви заплатихме и имате да ни вършите услуга, не вдигате телефоните си?.............

„Фирмата "язък" дето се казва,че е голяма и сериозна. Страшно жалък персонал работи в нея,че думи нямам. Имах възможност да комуникирам с лице от офиса им в Търново...голяма драма. Ние сме голяма фирма на Бг пазара, искахме да работим с тях,но те за жалост са запазили селското в себе си.
Аз лично комуникирах с Полина Емануилова - незнам каква е наистина там,но е адски невъзпитана, "мазна" и надменна.Тази дама се държа с мен безкрайно арогантно и отношението й успя да ме откаже от работата ми с тях. Просто като прочетох и другите коментари ми стана ясно,че не съм единственият човек, който се е огорчил от поведението им.
Моля ви,за да получавате качествени и дългогодишни клиенти,заменете такива като нея с качествени хора, които да си вършат работата.
Едва ли ще бъда разбран, но все пак исках да изкажа мнението си, за да знаят хората какво е там и в момента...“

Вие на мое място как бихте постъпили след подобно изкривяване и ескалиране на нещата?

На такива фирми им се вика легални измамници! Безплатни услуги на Google, срещу заплащане. От няколко години си имам профил в гугъл бизнес, но през няколко месеца получавам обаждания от въпросната фирма. Обяснява ми се как са представители на Гугъл и как ще ми бъде изтрит маркера от картата. Всеки път и казвам да го изтрият и че не желая да работя с тях.

Интересно ми е как може такива мошенически фирми да работят и защо институциите си затварят очите... Случвало ми се е с разни такива фирми да ми пращат новата фактура 2 месеца преди да е изтекла старата, след това следват едни дълги оправдания, че станала грешка, било неволно и т.н.