Нител М ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нител М ЕООД

ТОВА СА МОШЕННИЦИ. НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ С ТЯХ. ЛЪЖАТ ЧЕ СА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА GOOGLE.

Коректни и точни, жената с която работим се отнася с много внимание! Благодарим.

Благодарим за успешното сътрудничество от 2012 година насам, благодарим за всичко и поздрави от нас,
екипа на РИМ Шумен!

Работя във фирмата от 2013 година, шефовете и колегите са Ок, текучество няма, защото сме малка фирма и сме достатъчно задружни да си помагаме и да сме отзивчиви един към друг. Работата е натоварена, все пак се работи с клиенти, но пък HR-те се грижат да не ни е скучно- имаме си всяка седмица мини тиймбилдинги, шефовете поръчват обяд в офиса, имаме различни игри, които играем, сега ни предстои дълга отпуска, която почти всяка година си прекарваме заедно/все така се получава/.
Локацията е в люлин, но пък е близо до метро, тролей, трамвай, което дава доста опции.Паркинга на сградата е със свободен достъп и винаги има как да дойдеш с кола, имаме колеги които пътуват от Красно село, Младост.
Абе човек стига да има желание и да му се работи има как стигне до тук :))

Работата с клиенти винаги е малко специфична но пък разнообразна. Иначе работната обстановка е добра и те мотивира да си вършиш работата по най-добрия начин. Най-якото са свежите колеги, защото брз тях е тегаво. Като цяло бих препоръчал работното място :)

Работната атмосфера е добра. Екипа е от млади и позитивни хора и времето минава бързо. В техническия отдел колегите са огромни професионалисти и са много отзивчиви. Единствен недостатък е местоположението на офиса ако пътуваш от източната част на София без метро.

Доволен съм от работата си с тази фирма. Почти 4 години си имат значение. Хубавото е, че екипа е от млади хора и нещата се случват по-бързичко.

Благодаря на всички долунаписали мнението си, то е важно за нас, за да успеем да подобрим услугите и условията си.
Прилагам малко по-стар мой пост, в който напълно ясно съм обяснила как работим.

Относно долупосочените мнения бих искала да обясня за всички клиенти и недостатъчно запознати потребители,че ние използваме платформата на google и това е информацията, която нашите служители обявяват и на нашите клиенти.

Предоставям на вниманието на всички посетители на този сайт и нашето работно време, в което телефоните ни са активни и отговаряме на тях.

Всеки делничен ден, без национални и официални празници/обявени за страната ни/ - от 09.00 до 18.00 часа, а след това е нормално да се включва гласова поща, за да можем да бъдем максимално полезни и да върнем обаждане в работно време на следващият ден.

Телефонните ни номера са посочени в имейлите, чрез които кореспондираме с Вас- нашите клиенти.

Ако все пак някой път не сме успели да отговорим на обаждането Ви, моля свържете с нас на имейл:

[email protected];

на Ваше разположение: Мария Борисова

Влизайте на групата им във фейсбоок и ги репортвайте от 3-те точки!

Репортвайте им им сайта http://biznes-catalog.com/ и в google през тази форма:

Пишете, че ви искат пари за безплатни google услуги и да заличим тези утрепки!

Обаждат се в цялата фирма и заплашват, че ще ни премахнат от google maps. Изключително нагло държание и заплахи от тяхна страна.