Нител М ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нител М ЕООД

По цял ден звъниш на различни хора от някакви си списъци и им обясняваш, че си от “регистъра на българските фирми”. Искаш едни пари за абонаменти и чакаш някой да върже, имам чувството, че някои клиенти изобщо не знаят за какво става въпрос и ей така си плащат, даже има такива които плащат по няколко пъти месечно за “различни услуги”. Оптимизация, Гугъл адуърдс и разни подобни, реклами по ключови думи(в каталога, а не е гаранция за Гугъл, че ще излезете при търсене). Повечето неща могат да се направят от всеки който има малко по-добра компютърна грамотност. Ако някоя фирма е достатъчно голяма, има сайт и фирма която поддържа сайта, съвсем спокойно може да пропусне даването на тези пари. Ако сте малка фирма, веротно ще намирате всеки ден по малко време, за да пускате публикации и разни подобни неща, за да направите същите неща които ви се предлагат срещу сума пари.

През няколко дни звънят за да поискат пари въпреки ,че успяха да получат с многократни подвеждания на мои служители и на мен лично суми по договори които не са изпълнили и за услуги които не са и не могат да изпълнят.Въпреки ,че съм предал договорите на адвокат и съм им съобщил продължават да звънят и да искат пари.Съветвам всеки, който чуе тази фирма да внимава.

Потвърждавам мнението на други потърпевши от тази фирма и призовавам всички, на които се обаждат да се информират преди подписването на договор с тях, защото договорът няма да бъде спазен след касиране на сумата, а всички услуги така или иначе могат да бъдат изпълнени от всеки с компютърна грамотност. На втора страница от отзивите тук има указания къде да бъдат докладвани и в Google, за чиито партньори се рекламират! Не се поддавайте на заплахите им, че бизнесът Ви ще бъде изтрит без тяхната намеса!

Включвам се относно предходните коментари и услугите на Гугъл.
Нашата фирма е акредитиран представител за работа с Google street view.
За подробна и актуална информация, всеки който желае може да провери това на следният сайт:
www.google.com/streetview.

Ако някой от долукоментиралите лица,желае повече информация относно услугата, която предлагаме, оставаме на разположение всеки делничен ден от 09.00-18.00.

Желая Ви хубави дни на всички :))

МОЛЯ ВНИМАВАЙТЕ! Фирма Нител М взима пари за услуга, която е напълно безплатно предоставена от Google чрез този линк: https://support.google.com/business/answer/7107242?hl=en

Звънят през няколко месеца тип COLD CALLING и буквално заплашват как ще "се обадят" на Google и ще премахнат бизнес адреса Ви от Google Maps. Отношението на служителите е арогантно, невъзпитано и надменно.. меко казано.

Общучала съм с 2ма служители - Симона Василева през Октомври 2018 и Павел Павлов през Юни 2019 година.

Препоръчвам Ви директно да им затваряте и да им блокирате номерата!

Въпросната фирма са пълни измамници. Звънят по телефона, започват да ти говорят, как са акредитирани представители, как регистрацията в Гугъл мапс изтичала, защото адреса е непотвърден (което не беше вярно) и ти заявяват, че трябва да платиш 200 кинта иначе щели да те махнат от Гугъл Мапс да не ти се вижда обекта! Започват да разправят, как от Гугъл са им били дали нашия телефон, как водели някаква кампания и искат пари за БЕЗПЛАТНИ услуги! Гугъл нямат практика да искат пари за безплатни услуги дори и чрез представители!!! Всеки, който има регистрирана фирма може да стане така начерения сътрудник, но това не дава право на въпросната фирма да събира ТАКСИ, за БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ!

Включвам се относно предходният коментар и услугите на Гугъл.
Нашата фирма е акредитиран представител за работа с Google street view.
www.google.com/streetview.

Желая Ви светли празници и хубави дни на всички :))

ТОВА СА МОШЕННИЦИ. НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ С ТЯХ. ЛЪЖАТ ЧЕ СА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА GOOGLE.

Коректни и точни, жената с която работим се отнася с много внимание! Благодарим.

Благодарим за успешното сътрудничество от 2012 година насам, благодарим за всичко и поздрави от нас,
екипа на РИМ Шумен!