Еффект - М ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Сливница 160&markers=Варна,бул. Сливница 160

Еффект - М ЕООД

1 точка от 1 мнение

Отвратителни работодатели! Шефовете се държат робовладелчески с персонала си и ги използват за лична работа в "свободното" време за обяд или отдих.Правят се качвания по невъзможни маршрути без пари,или ако има такива,то те са минимални.Постоянна смяна на персонала,прекратяване на договорите по всяко време.Изключително неподходяща фирма за работа,само нерви,скандали,гонене до дупка и бавене на процентите-когато аз реша,ще ти ги дам!Това често се случва с два месеца закъснение,тъй като процента не бил основен доход,да се разчита на него.Да не говоря за това,че с въпросния процент те лъжат както си искат!!! Отвратително място,не се лъжете по усмивките на "Шефотете"ще ви излезе през ......