Трейдър.бг /img/frontend/nomap.png"

Трейдър.бг

всичките обяви които пускат са със висока степен на владеене на немски или английски ,като че ли  само това е важното за търговия на международните валутни пазари ,а трябва да дават шанс и хора които владеят не толкова добре английски да имат шанс да кандидатстват и да натрупат опит от професионалисти за търговията с финансови инструменти защото се намираме в България и защото по този начин ограничават голяма част от потребителите на брокера да трупат опит в тази сфера

Моля, дайте и отрицателни мнения. Ако няма от обичайните оплаквания, пишете нещо като: стъпалата до вратата на фирмата са 13 и не ми харесва и подобни. Просто да не свети всичко толкова подозрително в ярко зелено :) Благодаря!

Здравейте! Отскоро съм служител в компанията и честно казано съм очарован. Колегите са страхотни - млади и усмихнати хора, истински професионалисти в това, което вършат. Отнасят се с необходимото уважение и търпение към всеки. Социалният пакет е доста добър. Към днешна дата компанията предлага 2 допълнителни дни към годишния отпуск (20 дни по закон + 2 дни от компанията = 22 дни годишен отпуск). Всеки петък се носи почерпка за всички служители, за да похапнат заедно и да разчупят ледовете, както се казва. :) След 3 месеца в компанията всеки служител получава здравна застраховка за сметка на фирмата. Организират се фирмени партита и тийм билдинги. Ако служител реши да присъства на обучение, семинар, трейнинг, който ще му помогне за професионалното му развитие, компанията поема разходите и праща съответния служител на събитието. Това, което наистина ме впечатли е фирмената библиотека. Служителите имат достъп до всички книги в библиотеката, която непрекъснато се обогатява - служителите заявяват книги, които искат да прочетат, а след закупуване от страна на фирмата, книгите остават за библиотеката. Офисът е страхотен и предлага много удобства. Мониторите са големи, а столовете - удобни. Веднъж в месеца идват масажисти, които се грижат всички записали се да бъдат приятно размачкани. Всеки ден офисът се зарежда със свежи плодове, за да могат служителите да си хапват здравословно. Мога спокойно да кажа на всеки, който има желание да кандидатства в компанията, да го направи без да се замисля. Ако впоследствие бъде назначен, гарантирано няма да съжалява.

Здравейте! Отскоро съм служител в компанията и честно казано съм очарован. Колегите са страхотни - млади и усмихнати хора, истински професионалисти в това, което вършат. Отнасят се с необходимото уважение и търпение към всеки. Социалният пакет е доста добър. Към днешна дата компанията предлага 2 допълнителни дни към годишния отпуск (20 дни по закон + 2 дни от компанията = 22 дни годишен отпуск). Всеки петък се носи почерпка за всички служители, за да похапнат заедно и да "разчупят ледовете", както се казва. :) След 3 месеца в компанията всеки служител получава здравна застраховка за сметка на фирмата. Организират се фирмени партита и тийм билдинги. Ако служител реши да присъства на обучение, семинар, трейнинг, който ще му помогне за професионалното му развитие, компанията поема разходите и праща съответния служител на събитието. Това, което наистина ме впечатли е фирмената библиотека. Служителите имат достъп до всички книги в библиотеката, която непрекъснато се обогатява - служителите заявяват книги, които искат да прочетат, а след закупуване от страна на фирмата, книгите остават за библиотеката. Офисът е страхотен и предлага много удобства. Мониторите са големи, а столовете - удобни. Веднъж в месеца идват масажисти, които се грижат всички записали се да бъдат приятно "размачкани". Всеки ден офисът се зарежда със свежи плодове, за да могат служителите да си хапват здравословно. Мога спокойно да кажа на всеки, който има желание да кандидатства в компанията, да го направи без да се замисля. Ако впоследствие бъде назначен, гарантирано няма да съжалява.

Искам да споделя приятните си впечатления от фирмата и специално от HR-ката Ина Младенска. Изключителен професионалист, харизматична личност, предразполага те да говориш и получаваш обратна връзка, независимо дали си избран или не, което е голям плюс. Препоръчвам на всички, които се колебаят, просто да отидат на интервю, да се облекат представително и да са себе си. Късмет от мен :)

Дооооста добре изглежда!

Супер бяха.

някой може ли да изрази впечатления ?
мерси