Трейдър.бг /img/frontend/nomap.png"

Трейдър.бг

Бях кандидатствал за позиция в NOC-a на фирмата.Някаква дама от човешки ресурси ми писа за да й дам номер и да сме се разберем за интервю.Аз и казах ,че имам познати които работят на подобни позиции и че за по-малко от 2600 чисто няма смисъл да въобще да си губим времето.След този мой мейл не получих никакъв отговор.Та който кандидатства да си прави сметката колко са сериозни.Между другото ако знаех ,че са българска фирма въобще нямаше да кандидатствам.

Някой чувал ли е нещо за фирма Дегиро или Degiro на бул. България в сграда Вертиго, че не мога да открия никакво мнение, а като търся ми излиза Трейдър.бг?

Много съм впечатлена и бързам да пиша!

След интервю ми се обадиха, за да ми кажат, че няма да ми предложат позиция.
Повечето компании се фокусират само върху избрания кандидат, някои изпращат мейли, други въообще не си правят труда да изпратят нещо...

За мен това е ясна индикация, че ценят и уважават времето на човека.

Браво!

Някой може ли да сподели каква заплата може да се очаква за junior PHP или JavaScript developer?
Мерси!

Моето мнение за Трейдър е позитивно. Фирмата ми даде шанс да се развивам и ме назначиха на джуниър позиция. Вени и Петя (HR) винаги са били откликващи, когато съм се обърнала към тях, позитивни са и са се държали с уважение.
Заплащане – дадоха ми повече, отколкото си поисках на интервюто, което за мен беше голяма изненада...тъй като ме съмнява повечето фирми да го правят. А и според мен за джуниър това, което те дават е доста повече отколкото в други IT фирми.
Уважение – От хората, с които ми се е налагало да работя не мога да се оплача, мисля че уважението е било ок. С другите екипи не съм се тимбилдвала и съм гледала да съм далеч от клюки и интриги.
Привилегии – Не съм била във фирма, която да е давала толкова много храна/напитки на служителите си и да прави толкова скъпи тимбилдинги.
Фирмена сигурност – Чувствала съм се добре в Трейдър и не ми се е налагало да се притеснявам относно фирмената сигурност.
Натоварване – По проекта, по който работих нямаше голямо натоварване за мен или поне никога не ми се е налагало да оставам след работно време за недосвършена работа.
Потенциал – За мен потенциалът беше да стартирам кариерата си в известна и добре плащаща фирма, да се развивам, да научавам нови неща...но когато предизвикателствата спряха, реших да се ориентирам към друго място.
Местоположение – За мен беше супер, защото е близо до спирка не метростанция
Колеги - Попаднах в добър екип
Работна среда – монитор, стол, маса – всичко с добро качество и удобно. Оценява се, когато отидеш другаде и там не е така :) Има отдели, които са по-шумни и забавни, други по-тихи...в зависимост кой както му харесва. Кафе, чай, вода, плодове по всяко време на разположение.

Йонко, излагаш се. Вземи напиши още един пост колко е хубаво във фирмата и какви невероятни възможности се отварят пред всеки, който е имал късмета да попадне там.

Най - големия професионалист в тази фирма е Тодор Мусев. :)))))))))))))))))))))) Удоволствие е да работиш с него. Препоръчвам го!

Селяния до шия! Работих там повече от година, цирк пълен, престанете да се нахвърляте на Йонко, на него това му е работата да е подлога и всичко живо да го унижава и да му се подиграва. Само селски пръчки работят във фирмата, не си заслужава изобщо да се захващате. Подмазвачи, мишоци, комплексари и мъже и жени - там хората ги е срам от самите себе си и си избиват комплексите като злобеят на по-кадърните или дори по-добре изглеждащите от тях. Овъртайм не се плаща, бонуси не се дават. Всички слухтят и докладват, слухове бол - всичко се знае за всеки, времето е спряо някъде около СОЦ-а. Носят се китки, торти, шоколади, току виж те повишили или преместили в друг отдел. Мъжете, клюкарят и злорадстват повече от жените. Треперят си на позицийките и лижат гъзовете на великите шефове, на които не им дреме явно изобщо какво точно се случва, щото даже и не рабират, когато хора си тръгват. Жените - имаше 4-5 яки мацки, ама май почнаха и те да напускат една по една. Останалите са злобни, неугледни селянчета, умиращи за малко внимание. Всички сме виждали как по тийм билдинги се търкат в шефовете, ама все пак там им идва времето за изява и няколкото часа внимание в живота. аре със здраве! :D

Не си струва да работиш за тази фирма. Изчетах всички мнения. Положителните мнения са писани от човешките ресурси на фирмата. Те губят много време да лъскат имиджа на компанията. Всички отрицателни мнения са верни.
Персонала в тази фирма е от хора които са работили при тях 1 година, след това напускат. От 150 човека персонал само 10% са с стаж в фирмата повече от 2 години.
Текучеството е огромно. Обявите са много, не защото откриват нови работни места, а защото не могат да насмогнат на хората, които напускат. Те наемат и след това те освобождават 2 дни след като са те наели без да ти дадат шанс и без обяснение. Единствено човешките ресурси, ще ви кажат "Тук при нас е така". Т.е ние сме работодатели и можем да се гаврим с вас. Можем да ви правим курвенски и селски номера, на нас ние е позволено, ние сме работодатели. Е ако искате това да ви се случи дерзайте изберете фирмата.

До предишния пост.

Йонко, ти нормален ли си бе? Нямаш ли поне малко чувство за кретичност? Това, че си PR на фирмата не означава да пишеш едни и същи простотии всеки път.

Трябва да покорегираме някои от писаниците ти. Компанията не може да се определи като "start up" от поне 4 години. Темповете ѝ на растеж са по-малки. Да не говорим, че си във фирмата от година и половина и няма как да си свидетел на каквото и да е развитие, освен на феномена "бясно напускане" на служителите. Само за миналата година от фирмата са си тръгнали/уволнени 60 души (малко над 200 служителя беше).
Свободно се иазкават мнения, близки или сходни на мнението на ръководството. Това е най-голямата ти написана простотия.

"Препоръчвам на всеки да кандидатства и да започне работа тук."
Супер. А аз препоръчван, на всеки, който се е чел писаниците ти и се чувства разочарован, да мине и да ти се отблагодари по някакъв начин.

АЗ СЪМ НА КОН.