Грахер Сървисиз ООД /img/frontend/nomap.png"

Грахер Сървисиз ООД

Скъпи кандидати за работа, ако сте умни и знаещи млади хора, които търсят работа, която да е на по-високо ниво, то това със сигурност не е вашето място. Ако сте студент търсещ временна заетост, може би ще сте удовлетворени от условията. Не бих искал да анализирам началството в България, защото би било интелектуална загуба, само ще кажа, че не обичам хора, които ти се хилят и демонстрират положително отношение, а всъщност са подли, но ниското ниво си остава винаги ниско каквото и да прави човек.

Офисът на "фирмата" е едно апартаментче под наем, като всички работят в половин хол. Работата е изключително приятна - дебнеш разни хора да им предлагаш разни неща...Те разбира се не се нуждаят особено от услугите ти.
Заплащането е доста лошо, като е твърде възможно да ти орежат труда,имайки предвид,че си твърде добър.
Всеки, който пише положителни оценки на фирмата, е или шефката, или поставено лице на босовете, да си знаете :)
Ай със здраве

Според мен условията на труд са добри, заплащането- когато си вършиш работата- също. Специално за студенти е супер, понеже си с гъвкаво работно време. Атмосферата е спокойна.

Ниско заплащане.
Високо текучество.
Лоши условия на труд.
Ако сте студент над 2-ри курс, не си го причинявайте.

Препоръчвам работата на хора с нискво ниво на немски език, които не работят за пари и не разчитат на твърда заплата. Всички останали биха си намерили в пъти по-добро място от това ;)

Вчера бях на интервю и наистина ми се сториха много приятни хора, но искам да попитам какъв е шанса да направиш повече от 4 термина за месец (за 20 часа на седмица), тъй като иначе е доста малко заплащането?

Фирмата е малка, маркетингов отдел на немския Грахер. Изключително точни са във всяко едно административно отношение - заплатата се излаща навреме, подписват се договори, осигуровките са на пълна работна заплата. Работното време, особено за тези на 4 часа е удобно и гъвкаво, а шефката е добра и проявява разбиране що се отнася до лекции и упражнения. Натовареността е малка, но работата, от друга страна, е еднообразна и уморителна, особено частта с безкрайното цъкане из интернет, комютрите са стари, а столовете неудобни. Няма никаква перспектива за развитие, ако това търсите, но пък се намира на много удобно място в центъра и колективът като цяло е готин.
Аз лично бих препоръчала работата на студенти до 4-ти курс, ако сте по-големи и знаете езика изобщо не се захващайте.