БУРГОДИТ МСД ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Александър Велики 15Б&markers=Бургас,ул. Александър Велики 15Б

БУРГОДИТ МСД ЕООД

Олеле колеги, бягайте далеч от тази фирма, ако имате себеуважение и достойнство! Основните жертви са от Бюрото по труда-милите.Много може да се каже за г-жа Деевска, но то не е с положителен знак. Запазете достойнство търсете другаде - тук няма какво да се научи и добави като опит в професионално отношение. Успех!

Не започвайте работа при тази Деевска. Изключително долна и манипулативна е, обещава неща, които не изпълнява. Изключително некоректен работодател... Не изплаща заплата, залъгва и върти за договор, ужасно отношение. Аз бях поредната потърпевша, макар да бях прочела какво се пишеше за нея, мислих че може да се е променила, но уви. Не се подлъгвайте по никакъв повод и ако ви прецака поне подайте жалба и си търсете правата. Пари няма да получите, но поне да спре да точи пари от държавата по програми, които не изпълнява.

За интересуващите се, бях на интервю във въпросната фирма, локацията е добра, но офиса е в една стара кооперация, а самият офис е пълна мизерия (типичен комунистически стил). Собственичката е над 75+, която е доста обсебваща, много обстоятелна и тук е проблема, тази жена така манипулира и лъже, че свят да ви се завие. Аз съм младо момиче и уважавам възрастните хора, НО не и тези, които се опитват да използват труда на младите за жълти стотинки. Офиса, както казах е пълна мизерия, двупотопна техника от преди 10-12 години, работят на програми, където уважаващите се фирми отдавна са ги зачеркнали. Казва, че при нея работят само професионалисти, а търси хора от борсата и такива без опит, на които след това, разбира се намира поводи да не им плати и след месец - два ги освобождава.
Никакви социални придобивки, никаква фирмена сигурност, никакво уважение, смърдящ офис и никаква реализация, разбира се.
Не си губете времето изобщо, ако успее да ви изманипулира и случайно й се вържете на акъла и започнете, дано се осъзнайте по-бързо и да се махате от тази дупка.
Аз съм силно разочарована и потресена как в днешно време съществуват подобни работодатели!?!?!

бях на интервю при въпросната дама, тя е стар счетоводител от времето на комунизма. Офиса е типично комунистически в доста мизерна стара кооперация. Изключително съм недоволна от разговора си с тази жена, много е обстоятелна с големи подробности се обяснява, чак забравя, какво е казала преди 5 минути и се хваща в лъжа. Никакво уважение, за заплащане ако смятате, че минималната заплата в днешни дни за Счетоводител е ОК и я ви се даде, я не ви се даде в края на месеца, значи мястото ви е там. Двупотопна техника на доизживяване никакви програмни продукти, просто всичко е на доизживяване, но е разбираемо предвид възрастта на женичката 75+.
С една дума, не си губете времето, ако търсите заплащане, уважение, работа в съвременен офис и атмосфера, това не е вашето място.

Здравейте, аз съм кандидат за работа и ме интересува, тъй като прочетох изключително лоши мнения за предприятието дали все още е така или има някаква промяна?

Никога и за нищо не се вкарвайте в работни взаимоотношение с Деевска (собственичката на тази така наречена фирма).
Пълна помия, минимално заплащане, ако изобщо се плати, съкращава за щяло и нещало, няма служител по-стар от 3 месеца при нея, орязва парите почти винаги в края на месеца, не плаща осигуровки или ако плаща са на минимума.
Некоректна и неспазваща законите женичка на преклонна възраст. Работих при нея 5 месеца, осигуровки нямам, договор не подписах, заплащенето беше на ръка и с постоянно напомняне, просто предупреждавам потенциални кандидати да не си губят времето в буквално мизерният комунистически офис на Деевска, защото ще имате само главоболия.
Вие си решавате все пак.

Чета мненията тук и направо се чудя как може да съществува подобна фирма с подобен НЕкоректен работодател!?!?!
Искам много дакандидатствам, но направо се чудя дали вече да го направя, след като чета коментарите тук, а и мои близки, които са имали допир до собственичката, категорично ме заклеймяват като луда, ако кандидатствам в тази фирмичка. Много бих искала ако потребителя с последния нов коментар да обясни как точно се случват нещата във фирмата и да ми препоръча дали да кандидатствам или категорично да се откажа, защото гледам отново има обява за "Счетоводител".
Плаща ли се на време, осигуровки има ли и върху каква заплата (реалната или не) и прочей ...
Благодаря предварително!

Искам само да кажа , че към днешна дата нещата не са много променени.Г-жа Деевска продължава да сменя работниците си през месец ... уж за постоянно търси хора , а се оказва че е само докато се свърши дадена работа. След това те изкарва, че си работил грешно и за това ти реже от парите .
Преди да започна там, бях чела коментарите тук, но си казах, че за толкова време все ще се е променило нещо, НО -УВИ.

Препоръчвам Ви да не си губите времето. Ще спестите много нерви.

Още ли стоят така нещата в тази фирма?

С г-жа Деевска имахме уговорка да започна работа, напускайки настоящото си работно място. След няколко разговора по телефона тя просто изчезна, спря да ми вдига телефона. Дори и да е намерила друг човек за това място  е редно да ми каже, за да знам аз какво да правя. Освен това ми предлага заплата на ръка 500 лв., а осигуровки колкото можела да си позволи - на около 320 лв. Посетих офиса им към 18 ч. и всички рабтоиха, въпреки работното време, което е до 17ч. Единият от служителите им ми каза, че често се налага да работи и събота.