БУРГОДИТ МСД ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Александър Велики 15Б&markers=Бургас,ул. Александър Велики 15Б

БУРГОДИТ МСД ЕООД

Когато работих при Деевска екипа бяхме млади хора и беше добре от към колеги. Условията бяха ужасни, както в самата офис обстановка така и от към заплащане и от към осигуровки. Жалко е, че има още такива работодатели и одитори, които уронват професията. При нея както счетоводството така и одита не са добро ниво.

Работих във въпросната кантора като оперативен счетоводител. Занимавах се със счетоводно и ТРЗ отчитане. В началото имаше договорено възнаграждение. Трудовия договор беше на 8 часа, с осигуровки на 710лв. Доста работа, наистина. Често се работеше до късно. Дойде време за плащане. Обаче управителката не иска да плати договореното. Съответно възразих. Уволни ме. Каза, че ще плати каквото е по договор. Или нето 550лв. при бруто 710лв. Има друг момент. При нея се плаща последния работен ден от месеца за предходния. Или 550лв. на 2 месеца, по 225лв. на месец. Пари с които е невъзможно човек да се издържа в град като Бургас и в днешно време. Възнаграждение за квалифициран труд, по-ниско от онова на пазач и чистачка. В предварителен разговор имаше големи заявки за коректност и почтеност. Да ама не, както се казва. Колеги, ценете си труда. Добре си помислете дали да работите там. Колкото до изхабените време и нерви, ще бъдат за ваша сметка.

Олеле колеги, бягайте далеч от тази фирма, ако имате себеуважение и достойнство! Основните жертви са от Бюрото по труда-милите.Много може да се каже за г-жа Деевска, но то не е с положителен знак. Запазете достойнство търсете другаде - тук няма какво да се научи и добави като опит в професионално отношение. Успех!

Не започвайте работа при тази Деевска. Изключително долна и манипулативна е, обещава неща, които не изпълнява. Изключително некоректен работодател... Не изплаща заплата, залъгва и върти за договор, ужасно отношение. Аз бях поредната потърпевша, макар да бях прочела какво се пишеше за нея, мислих че може да се е променила, но уви. Не се подлъгвайте по никакъв повод и ако ви прецака поне подайте жалба и си търсете правата. Пари няма да получите, но поне да спре да точи пари от държавата по програми, които не изпълнява.

За интересуващите се, бях на интервю във въпросната фирма, локацията е добра, но офиса е в една стара кооперация, а самият офис е пълна мизерия (типичен комунистически стил). Собственичката е над 75+, която е доста обсебваща, много обстоятелна и тук е проблема, тази жена така манипулира и лъже, че свят да ви се завие. Аз съм младо момиче и уважавам възрастните хора, НО не и тези, които се опитват да използват труда на младите за жълти стотинки. Офиса, както казах е пълна мизерия, двупотопна техника от преди 10-12 години, работят на програми, където уважаващите се фирми отдавна са ги зачеркнали. Казва, че при нея работят само професионалисти, а търси хора от борсата и такива без опит, на които след това, разбира се намира поводи да не им плати и след месец - два ги освобождава.
Никакви социални придобивки, никаква фирмена сигурност, никакво уважение, смърдящ офис и никаква реализация, разбира се.
Не си губете времето изобщо, ако успее да ви изманипулира и случайно й се вържете на акъла и започнете, дано се осъзнайте по-бързо и да се махате от тази дупка.
Аз съм силно разочарована и потресена как в днешно време съществуват подобни работодатели!?!?!

бях на интервю при въпросната дама, тя е стар счетоводител от времето на комунизма. Офиса е типично комунистически в доста мизерна стара кооперация. Изключително съм недоволна от разговора си с тази жена, много е обстоятелна с големи подробности се обяснява, чак забравя, какво е казала преди 5 минути и се хваща в лъжа. Никакво уважение, за заплащане ако смятате, че минималната заплата в днешни дни за Счетоводител е ОК и я ви се даде, я не ви се даде в края на месеца, значи мястото ви е там. Двупотопна техника на доизживяване никакви програмни продукти, просто всичко е на доизживяване, но е разбираемо предвид възрастта на женичката 75+.
С една дума, не си губете времето, ако търсите заплащане, уважение, работа в съвременен офис и атмосфера, това не е вашето място.

Здравейте, аз съм кандидат за работа и ме интересува, тъй като прочетох изключително лоши мнения за предприятието дали все още е така или има някаква промяна?

Никога и за нищо не се вкарвайте в работни взаимоотношение с Деевска (собственичката на тази така наречена фирма).
Пълна помия, минимално заплащане, ако изобщо се плати, съкращава за щяло и нещало, няма служител по-стар от 3 месеца при нея, орязва парите почти винаги в края на месеца, не плаща осигуровки или ако плаща са на минимума.
Некоректна и неспазваща законите женичка на преклонна възраст. Работих при нея 5 месеца, осигуровки нямам, договор не подписах, заплащенето беше на ръка и с постоянно напомняне, просто предупреждавам потенциални кандидати да не си губят времето в буквално мизерният комунистически офис на Деевска, защото ще имате само главоболия.
Вие си решавате все пак.

Чета мненията тук и направо се чудя как може да съществува подобна фирма с подобен НЕкоректен работодател!?!?!
Искам много дакандидатствам, но направо се чудя дали вече да го направя, след като чета коментарите тук, а и мои близки, които са имали допир до собственичката, категорично ме заклеймяват като луда, ако кандидатствам в тази фирмичка. Много бих искала ако потребителя с последния нов коментар да обясни как точно се случват нещата във фирмата и да ми препоръча дали да кандидатствам или категорично да се откажа, защото гледам отново има обява за "Счетоводител".
Плаща ли се на време, осигуровки има ли и върху каква заплата (реалната или не) и прочей ...
Благодаря предварително!

Искам само да кажа , че към днешна дата нещата не са много променени.Г-жа Деевска продължава да сменя работниците си през месец ... уж за постоянно търси хора , а се оказва че е само докато се свърши дадена работа. След това те изкарва, че си работил грешно и за това ти реже от парите .
Преди да започна там, бях чела коментарите тук, но си казах, че за толкова време все ще се е променило нещо, НО -УВИ.

Препоръчвам Ви да не си губите времето. Ще спестите много нерви.