Импулс КО ООД /img/frontend/nomap.png"

Импулс КО ООД

1 точка от 4 мнения

Като бивш служител на фирмата, искам да кажа на всички хора ,които са решили да започнат работа там .Имайте предвид, че в тези фирма няма да имате никаква преспектива за развитие.Работиш страшно много ,по няколко неща остава се след работно време, което никои не ти заплаща!Общо взето ще си загубите времето там!

Много интересна фирма.Кандидатствах за работа като екперт в тази фирма. Като всеки нормален човек първо направих малко проучване за собствениците и директорите,условията на труд натоварване, заплащане и пр.На интервюто обещанията бяха огромни,едва ли не реализацията ми ще бъде гарантирана до живот.В действителност се оказа съвсем друго.Отношението е като с говеда.Крясъци, викове, караници.Има един директор дето като те привика почва да ти разказва какъв е бил като митничар и какво е правил.И така ти отива половината ден.Заплащането е на договорка като те осигуряват на минимална работна заплата.Другото се дава под масата.Натоварването е като за трима души. Всеки един служител изпълнява по две три длъжности или отговаря за три четири фирми на собственика. Всикчи ръководни постове са раздадени на роднини и приятели и нямаш никакъв шанс за разтеж а не дай боже на заплатата.

Забавно е да се види как се хвърлят обещания на едро за увеличение на заплатата, възможности за развитие и др.п. Реалността обаче е друга, новоназначените са плебс, който ще бъде мачкан от административния директор и изпълнителния директор, изтискани и след като престанат да вярват на обещанията за някакво положително нещо в бъдеще, ще тръгнат в правилната посока - към вратата.

Възможностите за развитие са почти никакви. Заплатите обидно ниски, отношението към служители и работни - лошо. За много дългото време, като служител на тази фирма мога да обобщя, че там рядко остават хора за повече от година. Отношението към служителите е като за хора "втора ръка". Хората си тръгват от там с огромно разочарование след като се уверят че обещанията за бъдещо израстване никога няма да се реализират.