Лаборбио ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, ул. Никола Славков, 41, ет. 2, ап. 24&markers=София,Район р-н Триадица, ул. Никола Славков, 41, ет. 2, ап. 24

Лаборбио ООД

Екипът на „Лаборбио“ е съставен от висококвалифицирани професионалисти.
Управителят Керан Иванов е специалист с дългогодишен опит.
„Лаборбио“ вече почти 30 години е сред топ 5 на фирмите в областта на лабораторното оборудване. Непрекъснато се развива и разширява дейността си, създава нови продукти в различни области, в т.ч. на образованието, като например: набор за обучение по химия, набор за обучение по физика, демонстрационна учебна камина и др.
Заплащането е добро и е в съответствие с постигнатите резултати. Толерират се всички амбициозни и способни служители.
Силно препоръчвам „Лаборбио“ на всички, които искат да се развият професионално, да получат нови знания и опит и да се реализират успешно!

Много е полезна тази информация.
Желателно всеки да я чете и преценява сам.
Жалкото е че човек като се опари ,тогава почва да чете.

Не започвайте работа там!

Потресаващо е това,което са написли анонимните"гении "на клеветата!Да!За мене това е клевета,след като не са си написали имената!Смело заявявам,че в ЛАБОРБИО се изеработват много лабораторни изделия-маси,лабораторни острви,лабораторни камини,дестилатори,стерелизатори,сушилни,муфелни пещи и много,много други.И всичко това с много добро качество!Всеки има право на мнение,но ннека да бъде коректно мотивирано,без излишни обидни квалификации и без анонимност!

за лаборбио ООД

ТОВА ДА СЕ РАЗПРАТИ ПО ВЪЗМОЖНОСТ НА ВСИ4КИ КОНКУРЕНТИ НА ЛАБОРБИО - ХИМИЧЕСКИ ФИРМИ, МЕДИЦИНСКИ ЗАВЕДЕНИЯ И ЛАБОРАТОРИИ И Т.Н.....ДА СЕ ПАЗЯТ ХОРАТА ОТ ТОВА МОШЕНИЧЕСТВАНЕ НА КЕРАН ИВАНОВ- ШЕФА НА ФИРМАТА-ФАНТОМ....... А и, друго - КАРА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ ДА РАБОТЯТ ПО 14-18 ЧАСА НА ДЕН, БЕЗ ДА МУ ПУКА, КОЙ КАК ЩЕ СЕ ПРИБИРА.. И ВСИЧКО ТОВА НЕ СЕ ЗАПЛАЩА НИКОГА!!!!!!!
...Гледам пак е пуснал обява за работа-пак го енапуснал някой/- я....нормално е!!!! ТОЗИ ЛЪЖЕЦ И МОШЕНИК- КЕРАН ИВАНОВ......

ПОДТВЪРЖДАВАМ И АЗ ПО-ДОЛУ НАПИСАНОТО НА 100 % :
ШЕФА- Керан Иванов, МАМИ ВСИЧКИ- ТЪРСИ И КУПУВА СУПЕР ЕВТИНИ СТОКИ САМО ОТ КИТАЙ, ИНДИЯ И ГИ ПРОДАВА НА ВСИЧКИ КЛИЕНТИ ЗА РЕНОМИРАНИ ЕВРОПЕЙСКИ МАРКИ, ТЕЗИ ПРОДУКТИ- ТОВА МУ Е ФИРМЕНАТА ПОЛИТИКА......НИКОГА НЕ ПРЕДОСТАВЯ ИСТИНСКИ СЕРТИФИКАТИ И ДЕКЛАРАЦИИ ЗА СЪОТВЕТСТВИЕ НА ИЗДЕЛИЯТА,ДОРИ И НЕ ДАВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ТАКИВА ДОКУМЕНТИ .... И ТОВА Е ПРАКТИКА, ПАК ПОВТАРЯМ...НЕКА ТОВА СЪОБЩЕНИЕ СЕ РАЗПРОСТРАНИ ИЗ ВСИЧКИ ФОРУМИ И ФИРМИ,КОИТО РАБОТЯТ С ПРОДУКТИ И ИЗДЕЛИЯ ОТ СФЕРАТА НА ЛАБОРБИО- ТАЗИ ФИРМА ИЗОБЩО НЕ ПРОДАВА СВОИ ПРОДУКТИ, ПРОИЗВЕДЕНИ В СОБСТВЕНИЯ СИ ЦЕНТЪР И ЛИ ПЪК ДА ВНАСЯ НЕЩО КАЧЕСТВЕНО- САМО МНОГООООООООООО ЕВТИНИ ИНДИЙСКИ ПРОДУКТИ С НЕЯСЕН ПРОИЗХОД ДАВА НА КЛИЕНТИТЕ СИ, И ПРИ ТОВА ШЕФА НА ФИРМАТА КЕРАН ИВАНОВ, КАРА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ ДА ТЪРСЯТ ФИРМИ,КОИТО ДА ИМ ПОСТАВЯТ СЛЕД ТОВА НАДПИСИ НА ЕЛИТНИТЕ ЗАПАДНИ РЕНОМИРАНИ МАРКИ, ЗА ДА ПРИЛАГАТ И СЕРТИФИКАТИТЕ НА ЕЛИТНИТЕ КОМПАНИИ, С КОИТО НЯМА НЯМАТ НИЩО ОБЩО, ТО И ЗАТОВА СЕ СМЕНЯ ПЕРСОНАЛА НА ВСЕКИ 2-3 МЕСЕЦА, ....НЕПРЕКЪСНАТО ЛЪЖЕ ПЕРСОНАЛА СИ, ЗА БОНУСИ И УВЕЛИЧЕНИЯ.. НО НИКОГА НЕ Е ДАЛ И ЕДНА СТОТИНКА В ПОВЕЧЕ, ДОРИ И НЕ ИЗПЛАЩА НИКОГА-АМА НИКОГААААА В СРОК РЕДОВНИТЕ ЗАПЛАТИ.....МНОГО, МОЛЯ, НИКОЙ ДА НЕ ПОСТЪПВА НА РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА, ЩЕ СЕ УВЕРИ, ЧЕ ГОРНОТО ЧЕ Е 100 % ИСТИНАТА..!!!!!!!!!!

МОЛЯ, ТОВА ДА СЕ РАЗПРАТИ ПО ВЪЗМОЖНОСТ НА ВСИ4КИ КОНКУРЕНТИ НА ЛАБОРБИО - ХИМИЧЕСКИ ФИРМИ, МЕДИЦИНСКИ ЗАВЕДЕНИЯ И ЛАБОРАТОРИИ И Т.Н.....ДА СЕ ПАЗЯТ ХОРАТА ОТ ТОВА МОШЕНИЧЕСТВАНЕ НА КЕРАН ИВАНОВ- ШЕФА НА ФИРМАТА-ФАНТОМ.......... А и, ПОСЛЕДНО....КАРА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ ДА РАБОТЯТ ПО 14-18 ЧАСА НА ДЕН, БЕЗ ДА МУ ПУКА,КОЙ КАК ЩЕ СЕ ПРИБИРА.. И ВСИЧКО ТОВА НЕ СЕ ЗАПЛАЩА НИКОГА!!!!!!!

за лаборбио ООД

Поздрави,

ВСИЧКО КАЗАНО Е ИСТИНА И САМАТА ИСТИНА... ШЕФА- ДЪРТ НА НАД 70 ГОДИНИ- 73 ПО-ТО4НО И СИ ЖИВЕЕ В ОФИСА ПО ПРИНЦИП, МАМИ ВСИЧКИ- ТЪРСИ И КУПУВА СУПЕР ЕВТИНИ СТОКИ САМО ОТ КИТАЙ, ИНДИЯ, ИНДОНЕЗИЯ, КАТО КАРА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ ДА ТЪРСЯТ ФИРМИ,КОИТО ДА ИМ ПОСТАВЯТ СЛЕД ТОВА НАДПИСИ НА ЕЛИТНИТЕ ЗАПАДНИ РЕНОМИРАНИ МАРКИ, ЗА ДА ПРИЛАГАТ И СЕРТИФИКАТИТЕ НА ЕЛИТНИТЕ КОМПАНИИ, С КОИТО НЯМА НЯМАТ НИЩО ОБЩО, ТО И ЗАТОВА СЕ СМЕНЯ ПЕРСОНАЛА НА ВСЕКИ 1-2 МЕСЕЦА, ....НЕПРЕКЪСНАТО ЛЪЖЕ ПЕРСОНАЛА СИ, ЗА БОНУСИ И УВЕЛИЧЕНИЯ.. НО НИКОГА НЕ Е ДАЛ И ЕДНА СТОТИНКА В ПОВЕЧЕ, ДОРИ И НЕ ИЗПЛАЩА НИКОГА-АМА НИКОГААААА В СРОК РЕДОВНИТЕ ЗАПЛАТИ.....МНОГО, МОЛЯ, НИКОЙ ДА НЕ ПОСТЪПВА НА РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА, ЩЕ СЕ УВЕРИ, ЧЕ ГОРНОТО ЧЕ Е 100 % ИСТИНА..!!!!!!!!!!МОЛЯ, ТОВА ДА СЕ РАЗПРАТИ ПО ВЪЗМОЖНОСТ НА ВСИ4КИ КОНКУРЕНТИ НА ЛАБОРБИО - ХИМИЧЕСКИ ФИРМИ, МЕДИЦИНСКИ ЗАВЕДЕНИЯ И ЛАБОРАТОРИИ И Т.Н.....ДА СЕ ПАЗЯТ ХОРАТА ОТ ТОВА МОШЕНИЧЕСТВАНЕ НА КЕРАН ИВАНОВ- ШЕФА НА ФИРМАТА -ФАНТОМ.......... А,  ПОСЛЕДНО....КАРА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ ДА РАБОТЯТ ПО  14-18 ЧАСА БЕЗ ДА МУ ПУКА,КОЙ КАК ЩЕ СЕ ПРИБИРА.. И ВСИЧКО ТОВА НЕ СЕ ЗАПЛАЩА НИКОГА!!!!!!!

Започнете работа в тази фирма-ще ви се обещае едно. На практика сте на заплата на чистачка. Не обиждам никой с тази хубава професия. Зная за чистачка която взима на месец около 2500 лева.
Ще са ви нужни много здрави нерви-фирмата има странна политика. Когато ви се наложи инструменти-забравете. Работите с каквото има или до 5 лева. Не съм анонимен-Слави Стоянов. Ако управителя, прецени нека ме обори.
   Бях на длъжност електро-шлосер. Истърпях 2 седмици. Взимате си парите на базата на някаква смотана формула. Така е измислена-гениално-просто да получавате смешни пари   смаил   :-)
    Пожелавам на бъдещите служители много нерви, много пари и успехи.
  На фирмата много търпение, да лъже колкото пожелае и вече разговора с мен струва 120 лева на час.

Призовавам всеки който почне работа там, да си получава парите всяка седмица.

По принцип не пиша в този сайт, и не смятам, че всичко моментари в него са вярни, но на мен ми се случи, абсолютно същата история като на колегата, писал коментар по горе. Отидох на интервю за Конструктор, първо интервю, добре, поканиха ме на второ, трябваше да чертая някаква маса, в 3д модел, начертах квото начертах, и управителя ми казва ,цитирам по памет : " Утре ще ти се обадим, носи диплома и лична карта, и подписваме договор" още чакам да ми се обади, а мина вече месец, не мога да посаветвам никой да не кандидатства там, но просто не хранете излишни надежди, ако ви кажат, че сте удобрен

Преди около 1,5 г. кандидатствах по обява в интернет за позиция конструктор и от фирмата ме поканиха на интервю.Интервюто го провеждаше собственикът на фирмата (възрастен мъж).Помоли ме да изчакам 1ч., за да може той да напише едно писмо на лист, а аз да го набера на MSword, за да види как се справям с компютъра.Покани ме на второ интервю с молба да си донеса документи(копие лична карта, копие дипломи..)и предложение да започна работа, но с неясна датата на започване.Уговорката беше да се чуем по телефона след 3 дни, за да каже дата на започване.В продължение на месец се обаждах 3 пъти, а човекът все отлагаше, даже в последният разговор каза, че не бил сигурен в нещата (т.е дали аз ще работя там или не).
Заплащането, което ми бе предложено беше малко под средната работна заплата.
Мой познат е бил на интервю за същата позиция няколко дни преди мен-интервюто се е провело в автомобила на собственика.
На основание гореизложената история не Ви препоръчвам тази фирма!