Иико ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, ПЕРНИК, 121&markers=София,Район р-н Възраждане, ПЕРНИК, 121

Иико ЕООД

Възкарщина, ниски заплати и психически тормоз от страна на семейството Михалкови.

Шкаф за свободно стояща пералня не съществува, защото пералнята е свободно стояща. Правят се шкафове за вградени ел.уреди.

ИИКО е една от малкото мебелни фирми в която заплатите се плащат по банка, без пари на черно. Всички заплати са официални, за това на всеки работник му се заплащат пълните данъци и социални осигуровки, на база на което се изчисляват болнични и отпуски.

Михалков, къде е това високо качество което поддържате, след като един шкаф за свободно-стояща перална не изчислихте като хората. Осен това при доставката бяха забравени много елементи, за които съм си платила.

Горещо препоръчвам да се избягва тази фирма !!!!!

Като е толкова лошо, защо хората работят по 10 - 15 години във фирмата? Относно това защо сме наели човек без образувание, ние считаме, че на всеки трябва да му се даде шанс. Затова наехме Петко на работа. Но когато на човек най-добронамерено му се показже  къде греши, по добре е да се вслуша, а не да прави каквото му дойде на ум. Затова след няколко месеца го освободихме го от работа. Дипломите за завършено образование все пак не се берат по дърветата, а се получават срещу положен труд. Защо не можем да пуснем некомпетентен човек да работи на кантиращата машина, защото машината струва от порядъка на 100000 евро и за да допуснем някой да работи на нея е необходима доста голяма квалификация, каквато очевидно Петко нямаше. Всяка некомпетентност или невнимание могат да се окажат фатални както за машината така и за оператора. Иначе Петко е едно добро момче и му пожелавам успех в живота.

Михалков, след като служителя към който имаш претенции и му намираш кусури , че е основно образование, ти защо го нае? Защото никой кадърен и квалифициран човек няма да се хване да ви мъкне сандъците из София. И ако смяташ че мъкненето на сандъци е много лесна и проста работа съветът ми е : хвани се сам, и тези 400-500 лв си ги задръж за тебе. Тъкмо няма да упрекваш, че този или онзи е с 8 клас, хващаш се, и си го правиш сам.  Отнасяйте се с повече уважение към труда на онези, които вадят заплатите ви, и са се съгласили на мизерните пари, които предлагате.

Относно мнението на Петко Атанасов за работата му в ИИКО. Петко Атанасов добре е написал критики за работата си във фирмата, но е пропуснал да напише, че образованието му е основно и няма никаква квалификация. Вярно е, че всички кантове в ИИКО се преглеждат кант по кант, но това е защото държим на високо качество. Освен това той е пропуснал да напише, че майка му го е осъдила за някакви пари, които е взел от нея и не ги е върнал.

Започнах работа в тази фирма по обява "Оператор на кантослепваща машина". Работих 5 месеца по въпросната кандидатура (съгласих се на 550лв. с уговорката че ще се изплащат редовно) като през това време "търках" кантове с МДФ трупче на ръка или бях ползван като "камила" да нося разни сандъци по монтажите. За което естественно нищо не ми се заплати. Дори напротив - уговорката беше за едни 550лв. заплата, а накрая си тръгнах с 300лв. минус , а преди това 2 поредни месеца бях в неплатена защото нямало работа разбираш ли. Естественно това се отрази и на заплащането - 420/450лв. Едни пари дето в голяма София не можеш и сладолед да си купиш, камо ли да бачкаш като тесен специалист на многооперационна машина и да пътуваш всеки ден до Военна рампа. Това по заплащането. Относно колектива - никакви забележки, страхотни хорица - земни и много добри специалисти в занаята, без грешка. Интригантството просто липсва, всички са абсолютни мъжкари и си чаткат от бизнеса, всеки си знае работата и най-вече знае как да я завърши. Целият проблем е в ръководството. Опитват се да си направят собственна казарма на собственна територия, обаче всички негативи естественно ги отнася бачкатора (къде с обиди,къде с команди,къде по друг начин...аз у дома не мълча толкова). Поръчките са от странни по-странни а в крайна сметка произвеждаме сандъци, не НЛО от талашити. Ако евентуално сте решили да се върнете на ниво "общ работник" можете да се пробвате. На вратата ще ви посрещне г/жа Теменуга Михалкова (НУША) с едни големи амбициращи приказки но накрая ще ви постави условие на колко кинти ще ви изкупе труда, но най-добре за точна  консултация изпушете по 1 цигара с колегите. Адски недоволен съм от тази фирма. Работил съм поне в 12 фирми за мебели... е те такава нема... Да имаш кантослепваща BRAND                https://aktiv.bg/ads/kantirashta-mashina-marka-brandt-kd-99-profdline/ и да обработваш на ръка това си е или мазохизъм, или немърливост (безхаберие)

ПАК ЛИ ?

Който реши да работи в ИИКО трябва добре да помисли предварително. Отношението към работниците е крайно неблагоприятно. Работодателите са непочтенни. Пазете се от тази фирма

Не останах за дълго в тази фирма и не съжалявам. Заплащането е редовно, но според мен е незадоволително. Отношението на работодателя към служителите му е крайно неприятно. Не са чужди обидите и опитите за унижение.
Препоръчвам на всички кандидати за работа да имат едно на ум преди да се съгласят с поставените условия. Според мен не е място, което си заслужава.