Ауто Хелп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ауто Хелп ЕООД

1 точка от 5 мнения

Работата при тях е по-зле от мизерия. Ако ви се търпи неуважение, нападки, подкопаване на достойнството за мижава заплата, успех! Работенето за тях е чисто прахосване на нерви и време.

1 точка

Поредно безумие на шефа.Отново необясними глоби,отново разочарование за персонала.Играта с удръжките на гл.счетоводителка продължи,а също така с нейното двойно счетоводство.И тъй като контролни органи и синдикати няма нека господ да ни пази.Аман от тази червена буржоазия.

1 точка

Освен,че съм съгласен с горенаписаното, бих добавил:
Управлява се с психически тормоз върху служителите.
Използват нуждата и безизходицата на определен служител и го използват за да манипулират всички останали.
Заплатите са мъгливо понятие, на първа инстанция сте глобени от управителя, глоби които се определят според настроението. На втора инстанция сте глобени от Главната счетоводителка, която е в основата на повечето неприятности причинени на служителите.
Кражбите са за стотици хиляди лева, и се компенсира от служителите.
И ако все пак решите да започнете работа в някоя от фирмите Аутобул ЕООД, Ауто Хелп ООД, Агроауто АД, гарантирано ще остане отпечатък върху психиката ВИ.

Ауто Хелп и Аутобул ЕООД ,просто нямам думи.Работната среда е изключително мизерна ,няма отопление в склада работи се на кучи студ.Отношението към служителите е като на към нищожества,никакво уважение.относно заплащането,забавяне на заплати,измислени глоби всеки месец като минимума е 50лв. , а това са си пари на фона на мизерното" възнаграждение".Ръководството е  некомпетентно ,абе просто нямам думи.Възможно най-губещият Ви вариант за работа в сферата на авточастите.И ако все пак решите да започнете работа в някоя от тези две  фирми МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ!!!