Асо 911 ООД /img/frontend/nomap.png"

Асо 911 ООД

я,че завършим право, че додем у Софио и ,че станем шеф, ке си топим баджо у супото и , че зимам минимум 200лв ,ма, че се водим оперативен дежурен! я съм шеф!....териер.........

циганийка, както всяка една фирмичка,охранителничка,
я ,че ставам общински съветник !!! ЩЕ!!!
евала село!!!

Здравейте! Фирма Асо 911 е фалшива фирма, на която изискванията са много големи. Осигуряват своите служители на 2часа,следят ги и третират като затворници с видео камери. Притеснявам се от собственице на тази фирма, тъй като са бивши барети и служители на реда в България и правят каквото си искат. Назначават хора с криминално минало и без документи. Глобяват ги постоянно... Не ходете там! Не започвайте там работа!

Фирма като много други в този бизнес незачитаща кодекса на труда нито и конституцията на България .   Единствено зачитащо във фирмата е правата на фирмата но не и нейните задължения. При несъответствие с горното вече си неудобен следователно негоден за работа в нея . При опит на служител да защити човешкото си достойнство моментално бива гонен без възможност за коментар или с други думи казано некадърен си и не си за нас. При постъпване на работа сериозно рябва да се обърни внимание на длъжностната характеристика тъй като в тази фирма такава или липсва или не отговаря на действителноста . 340 лева заплата ТОВА ЛИ ВИ Е ЗАПЛАТАТА НАД СРЕДНОТО В БРАНША А защо НЕ споменавате че за тази ГОЛЯМА заплатка се работи по 240 ЧАСА месечно?

не се лъжете,и да работиш както трябва и да не работиш вси си прецакан.

явно има и такива на които се плаща,хора фирмата е ......!

1 точка

Мили хора здравейте!
Това което ще напиша за фирма АСО 911 е истина и ако не вярвяте елате сами и ще се убедите.Като начало положителните страни на фирмата.Изработените наряди се заплащат в пълен размер  до стотинка.Колко сте изработили ,толкова получавате.Пологаемите отпуски се взимат на два пъти по 10 дена без да има проблими във времето през което ще се ползват.Но стигаме до тук с плюсовете,които както виждате са твърде малко.Какво имам предвид?Фирма АСО 911 има не до там добро ръководство.Сигурно се питате защо мисля така?Началниците никога няма да Ви кажат когато сте сгрешили нещо в работата,предпочитат да си замълчат и да Ви санкционират с парична глоба.На всеки обект има камера в помещението в което седите и сте под непрекаснато надблюдение 12 часа като затворник.Забранено е да четете ,да гледате телевизия,да ползвате таблет,може само да слушате радио и да гледате в една точка.Ако това Ви харесва -заповядайте да работите.Друг много голям минус на фирмата е голямото забавяне при изплащане на заплатите.Мога още много да пиша за фирмата,но трябва да започнете работа,да поработите извистно време за да разберете колоко повече са минусите от плюсовете.Ако поне малко сте разбрали от написаното,не започвайте работа в АСО 911,освен ако нямате избор.А на собственика на фирмата,който едва ли ще вземе под внимание моето мнение,но все пак нека поразпита служителите които реално изкарват парите на фирмата за техните проблеми и виждания.
Благодаря!

Работих близо 2год.в АСО 911 и напуснах.Месец и полвина работих на Била и се върнах на същото место и се га съм доволен.Фирмата ми харесва.

преди година почнах с резерви впредвид прочетеното тука,по принцип винаги чета отзивите за дадена фирма,но хората са казали -по дрехите посрещат -по ума изпращат-фирмата си е добра,плаща се до стотинка,ако ти се работи -взимаш пари,хората лежащи на стари лаври не ги кльопат-работата е мярката-по принцип има забележки но се развива фирмата и началниците са добри-така че на кой му се бачка и не го мързи-фирмата е добра и заплащането е според труда-кой е свикнал да спи и да взима кинти -фирмата е гадна-аз съм доволен-мое лично мнение

Фирма като много други в този бизнес незачитаща кодекса на труда нито и конституцията на България .Фирма създадена от мамини синчета обиграни в беззаконието в държавата . Единствено зачитащо във фирмата е правата на фирмата но не и нейните задължения при несъответствие с горното вече си неудобен следователно негоден за работа в нея . При опит на служител да защити човешкото си достойнство моментално бива гонен без възможност за коментар или с други думи казано некадърен си и не си за нас . При постъпване на работа сериозно рябва да се обърни внимание на длъжностната характеристика тъй като в тази фирма такава или липсва или не отговаря на действителноста . При постъпване на работа във фирмата е нужно да размислиш преди ваденето на нужните документи тъй като това ще ти струва към 100 лв. а вече дал тези пари почти се задължаваш да започнеш работа в предвид безпаричието в България . Което умело се исползва от работодателя и в последствие разбираш че нито работното место нито условията за работа са тези за които си си представял .