РА ДЕЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

РА ДЕЯ ЕООД

Като настоящ служител съм доволна от условията в РА Дея.
Да, набират се служители за сезона, но заплащането е оправдано, както и натоварването.
Колегите са добронамерени, няма интриги и проблеми между нас.
Създадена е бонус система, която е лесна за достигане.
Ръководството се отнася с уважение.

Хе-хе....Защо ли това толкова хвалебствено мнение е дадено точно преди началото на зимната кампания, когато трябва да се набавят шерпи...това мнение ако е от настоящ или бивш служител, а не от шефката или щерка й, аз съм мармот :)))

Работих във РА Дея, около 22 месеца. Всички колеги ме възприеха добре и се сработихме бързо. Вършех си работата с удоволствие и това доведе до увеличение на заплатата ми и изкачване в йерархията във фирмата. Понякога имаше натоварване и стоене след работно време, но всичко се оценяваше и бях много много доволен от отражението в бонусите ми.
Надявам се всички, които са работили там или работят да са останали със същите впечатления.

Щастие е да се махнеш от тази фирма. Всеки е успял, след като си е тръгнал... Написаното по-долу е напълно вярно. Няма да се учудя, ако още пробутват Пандата за служебна кола. Не се качвайте на нея!!!!
Славата на ДЕЯ се носи из бранша. Само като погледнат CV-то ми по интервюта и стигнат до РА ДЕЯ, казват едно - Ахаааа... ДЕЯ, знам я. Няма да те питам защо не работиш вече там, ясно е.
И така приятели, опит се придобива, няма да лъжа, но е почти безплатен, т.е. Бригадирското движение за тези хора не е забравено. Печатница имали, хехехехе... Майстори са на осраните поръчки. С трици маймуни, ако може маймуните и без трици, най-добре ... Преди да започна бях чел написаното в този сайт. Работейки там се уверих, че е на сто процента вярно. Ако решите да се махате, знайте, че ще се опитат да ви прекарат яко. Това е. Решението е ваше.

Текучество...безобразно! Наемат се хора само за така наречената "кампания" през зимния период и после..."Ами остана ми много продукция, съжалявам не мога да ти плащам (свърши ми зора) Довиждане!"
Факт е, че обещанията са много, а накрая нищо не се изпълнява...като отидеш да си търсиш обещаното..."ма сега нямам време да ти смятам, ма чакай да приключи тримесечието, па чакай шестмесечието, па накрая съжалявам нямам пари...
Ежедневни скандали, напрежение, следят те като в концлагер, отвратително отношение от така наречените менаджери (а те за габаритите на фирмата са в изобилие)...иначе има готини колеги, които ежедневно си търсят нова работа :)))
Дет се вика...не си го причинявайте!

Фирмата е била нещо, но вече е много зле! Не се лъжете и не започвайте работа в нея. Обещават Ви се много работи и после нищо от тях. Набират се служители само и само да си доведат познатите и старите клиенти и после чао амигос! Обещават ти се кола,телефон, бонуси, заплати - телефона си го плащаш ти, почват да ти се удържат пари за бензин за слуежбните коли (които по-добре не се качвайте,че не знаеш къде ще те остави), бонуси-ами по добре да плащаш ти че работиш, обещаната заплата :-) мечти!
С една дума каквото сте се договорили - нищо не се спазва!
Иначе голяма част от колегите - колектива е супер, но сте на едно мъчително дереже за съжеление.