Кийган солюшънс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Кийган солюшънс ЕООД

Много съм доволна. Супер случайно попаднах на тяхна обява за работа и вече почти година работя тук. Невероятни колеги и добър мениджмънт. Фирмата е малка и поради тази причина бюрокращината е малка. Всичко се случва бързо и безпроблемно когато става въпрос за отпуск, болничен, хоме офис и т.н. Много съм доволна относно заплащането и заплатите си ги получаваме на 1-2 число от месеца. Супер и само мога да препоръчвам.

Да попитам , оня бот Иван още ли е шефче на фирмата или са я продали на по - нормален мениджмънт?

Здравейте, видях, че имат няколко обяви за различни позиции. Интересувам се по-специално от обявата за оперативен счетоводител. Някой има ли наблюдения за работната среда, колегите и т.н. Благодаря!

За фирмата мога да кажа доста добри неща - около 20 човека сме и работата тук ме устройва засега чудесно - заплатата е добра + бонуси, плаща се редовно максимум до 1-2 число на месеца. Натоварването не е чак толкова голямо, колкото на други места,бюрокрацията е сведена до мимимум, комуникацията във фирмта е лесна, а колегите са задружни и весели. Доста често се събираме в извън работна среда на партита, боулинг или просто на по бира. Препоръчвам!

Видях, че имат обяви за счетоводител? Дали си заслужава да кандидатствам - как са колегите, каква е атмосферата във фирмата, има ли възможност за развитие, горе долу какво е заплащането? Благодаря!

а заплащането какво е?

Фирмата е малка (14-15 човека), има няколко отдела, които се занимават с различни уеб проекти - предимно за немския пазар. Като местоположение, офисът се намира на доста удобно и комуникативно място - метростанция Люлин. Работата е спокойна, има доста свобода на действие, колегите са приятни и свежи, обстановката в офиса е ведра и приятна. Мениджмънтът е на ниво, не създава проблеми и оценява адекватно според заслугите. Работното време е от 9 до 18 ч. с 1 ч. обедна почивка, която може да се вземе по всяко време. Не се остава след работа, не се работи събота и неделя. Заслужава си да се дойде на интервю.

някой има ли впечатления ? че гледам че са пуснали обяви